2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Okadar yoruldumki inan bi umut yapiyorum belki cikar diye kizmakta cok cok haklisin hamislerin duasi kabul olurmus nolur dua et bi mucize olsun bitanem

Y Yesyekser kizlar bugun transferi saymazsak 8.gunum sabah erken gebelik testiyle yaptim cikmadi kan testim pazartesi ama bitti tutmadi bence cunku o testler dusuk hcg yi bile gisteriyor normalde
canim ben sana kendini anlatayım. transfer sonrssi heyecanlı beklemek çok zor acele ediyosun bir an önce öğrenmek istiyisun. 8 gün erken gebelik testlerinden yaptim çıkmadı 9 gun yine yaptim çıkmadı 10 gun sabah yaptim çıkmadı agla agla sistim ve kan vermeye gittim hastaneye (test gunumdu) kani verip geldim nasilsa olmadi en azından evde ogreneyim dedim eve geldim 1 saat sonra doktorun aradi gozun aydın pozitif dedi. ve ben adama yalan söyleme dedim şaşkınlıkla değer 132 idi. demek istedigim idrar testlerine guvenme yanıltıyor. boşuna üzülüp bebeğe zarar veriyoruz. hoş gebeligim devam etmedi ama o 10 gun benim hayatimin en güzel günleriydi.

Biz direk tüp bebek yaptık vakit kaybı olmasın diye.bu ikinci denememiz bu dondurulmuşla oldu ama ne bilim bu sefer fazla rahatım ben olmadı diyorum ondan da kafaya takmıyorum hiç..
İnşşalh bu sefer tutatr genelde umursamayınca tutuyormuş,sen böyle devam tamam mı tüp neymiş beyaw
arkadaşlar benimde kan sonucumda negatif 2'nin altında çıkmış
ikinci tedavimde negatifle sonuçlandı
şimdilik bukadar ...
Canım benim diğer arkadaş için söylediklerim senin içinde geçerli.(bu arada bu kadar negatif sonuç çıkınca karı koca canımız sıkılmadı desem yalan olur,demek ki tüp bebekte oran okadarda yüksek değil)
Valla yarın transferim var akşam misafir çağıracak lar bi şey de diyemiyorum
ay canım benim bence hasta(midemi üşüttüm/sistit oldum falan) olduğunu söyle eşinde sana bu konuda destek çıksın rahat hareket edemiyorum de,ne olur zorlama kendini.Ben kendimden biliyorum sonra en çok kendimi suçluyorum niye böyle oldu diye.Kuzum bırak ne yapacaksa kendi yapsın.Valla ben artık aptal sarışını oynuyorum,böyle daha mutluyum,yemeğe bile yardıma girmiyorum.Daha önce hep koşuşturdum da ne oldu

Okadar yoruldumki inan bi umut yapiyorum belki cikar diye kizmakta cok cok haklisin hamislerin duasi kabul olurmus nolur dua et bi mucize olsun bitanem
Ya canım benim tabiki de dua ederim, ediyorum da her zaman inanki... Ama boyle seylerle kendinizi üzmeyin lütfen (( Allah sesimizi duysun, gönülden isteyin herkesin kucagını doldursun insaallah.
Valla burada bizleri gördükce, hic caba harcamadan istek dışı hamile kalıp bir de yavrusunu hiç eden hatta öldüren kadınları bogasım geliyor

Canim benim cok tesekkur ederim insallah benimde boyle bir mucizem olur umudumu yitirmicem senin icinde cok uzuldum kuzum inan ama rabbim insallah sana bidakinede pozitifi gormeyi 9 ay devam etmeyi ve kucagina almayi nasip etsin allahim

Bide ilk seferde hamile kalip aslinda hazir degildim aniden oldu diyip istemeyenlerde var

Canim benim cok tesekkur ederim insallah benimde boyle bir mucizem olur umudumu yitirmicem senin icinde cok uzuldum kuzum inan ama rabbim insallah sana bidakinede pozitifi gormeyi 9 ay devam etmeyi ve kucagina almayi nasip etsin allahim
amin canim ins. ne kaldı pazartesiye sabret. cokta dayanamiycaksam kan kesti yaptir kesin sonuç. ama idrara guvenme

Kizlar mrhba
papatyyaa123 cnm bos yere stres yaptriosun vucuduna..
Rabbim nasip ettyse oldu idrar testleri cok yaniltici olabiliyo..sabret bisey kalmadı
E ES2607 cnm insallah kat kat artck..normalde test gunun ne zmndi..
E Ebrtrn cnm cok uzuldum ama umudunu yitirmek yok .

canlarım merhaba öncelikle benimle acımı paylaşan herkese çooook ama çoook teşekkür ederim...şu an çok iyiyim baya toparladım... sonucumu görüdğümde açıkcası şok geçirdim.. ben çok umutluydum kendimdem çunku kalıteli süper embriyolarım vardı...doktporumda çok ümitliydi.. yumurta üretmekten başka sorunum olmadığı için hemen tutar sanmıştım meğer öle olmuyormuş... doktorum genetik test ve kan pıhtılaşması testi istedi eşimle benden onu yaptırıcaz bakalım onun çıkması zaten 2 ayı buluyormuş o çıktıktan sonra tekrar denicem arkadaşlar inatlaştım olana kadar devam durmak yok... artık bunun için birikim yapcam resmen yemicem içmicem çalışcam ... dondurulmuşlarım 5 tane şimdilik onlarla gitcem rabbim uğraşlarımızı boşa çıkarmasın.... E Ebrtrn bacım yılmak yok az dinlenelim yola devam hepinizi öpüyorum ara ara girip takip edicem dualarım sizinle hepinizi seviyorum

Olmazmi canim ben basagrisindan halsizlikten mahvolmustum.kolumu kaldirmaya halim yoktu valla

sana bir şey diyeyim mi aynennnn öyleyim şu an.
halsizlik mide bulantısı ve baş ağrısı.
bugün 5.iğne günüm yarın kontrol var daha kullanacak mıyım bilmiyorum

Canım inşallah yeni tedavinde yüzün gülecek inşallah ben inanıyorum
Dondurulmuş un olması cok super benim o da yok mesela tek sıkımlık kurşunum var yani.yinede şükret gercekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…