2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Insallah oyledir canim ya korkmaya basladim iyice bide soyle bisey var bi bilgin varmi biz internetten aldik kargoyla geldi ve testler okadar sicaktiki anlatamam esimde bozulmus olabilirmi dedi yani testin ustunde 30 derecenin ustunde durmasin yaziyor ama bize geldiginde cok sicakti bozuk olabilirmi umut dunyasi iste :KK43:
Zaten gebelik testleri çabuk bozulur ben 3 sene eczane kalfalığı yaptım hep serin yerlere koyardık gebelik testlerini çabuk bozuluyor yani. Öyle olması da mümkün ama nolur 2 gün bakma en azından 10. Günü bekle kendini paralarsın yok yere

Benimde 3. Gün 1 kalite 8 hücreli ama ilki de aynıydı kimyasal oldu. Ondan herhalde bu embriyoda aynı diye mi bilmiyorum ama öyle bi his var işte.. Buarada ilk tedavide olmamıştı ama bunda sol tarafıma bişeyler batıyor gibi sızlıyor arada sende de var mı
Transferden sonra mi? Yarin olcam nasipse. Ama benim catlatma ignesinden itibaren agrim hic kesilmedi kasiklarimda. Bende dedjm herhalde 30 40 yumurta cikacak ama cika cika 8 tane cikti. Ve opudan sonrada feci agrim oldu. Hala devam ediyor

Zaten gebelik testleri çabuk bozulur ben 3 sene eczane kalfalığı yaptım hep serin yerlere koyardık gebelik testlerini çabuk bozuluyor yani. Öyle olması da mümkün ama nolur 2 gün bakma en azından 10. Günü bekle kendini paralarsın yok yere
Kesinlikle katiliyorum. Bide sen bissuru insanı frenledin kendin dayanamadin :KK43:

Ayyy canim benim allah razi olsun insallah bozulmustur insallah :KK43: hepimizin yuzu guler bu yolda cumanin hurmetine

Canim cok sagolsin.simdi ciktim.6 yumurtam cikmis.bakalim yarin haber gelcek.dun yazamadim sana kusura bakma.canini sikma hic benim ilki 2 tane iyi kalite 5. Gun konuldu ama yinede tutmadi.rabbim ne.derse o.gerisi bos.bol bol dua et.
Allah razi olsun canim. Insallah saglikla bebegini kucagina alırsın. Ben simdi 2. Ve daha fazla deneyenleri öyle iyi anliyorum ki. Düşüncesi bile beni yoruyorken 6-7 kere deneyenler var. Rabbim umut güç versin insallah

Y Yesyekser kizlar bugun transferi saymazsak 8.gunum sabah erken gebelik testiyle yaptim cikmadi kan testim pazartesi ama bitti tutmadi bence cunku o testler dusuk hcg yi bile gisteriyor normalde :KK43:
Buraya cok yazdım yine yazıyorum bi ark 10. Günde bile negatif ti sonra pozitife döndü.seherinde negatif miş ya sonra birden artış olmuş
Ya cok erken uzulmek için bebişleri olumsuz etkiliyosun

Canım bek benimde 8. günüm az önce eşimle konuştum alacakmısın gebelik testi yapayım dedi.Adamın cevabı :''Sen daha akıllanmadınmı,niye beklemiyorsun?,yapıp ağlayacaksın yine''. Valla birbirimizden gaza geliyoruz kızlar.Eğer güvenilir olsaydı doktor derdi 8. gün yap diye.Bizim senle aynı değil mi ayın 6sı değilmi test günün tatlım??Şimdi ne bu teste inanabileceksin nede test günü için bir umudun olacak,belki de yok yere yaşayacaksın tüm bunları.Doktor hangi gün dediyle o gün yapalım bence kızlar.

Canım benimde bugün o dediğin tarzda ağrılarım var,bazen kesin tutmadı diyorum bazende ya tuttuysa.Bazende tutmadıysa hemen 2. başlayalım diye plan yapıyorum,karma karışığım.

Yok canım o rüya iyidir inşallah tersi çıkacak demekki öyle yorumla lütfen.Ve her kötü gibi görünen rüyayı bu işle yorumlama(nerden mi biliyorum bende aynısını yapıyorum ,o sözlerde annemin sözleri:KK70:)

Canım sorma bende şuan kayınvalidemin evinde kalıyorum 13 gün dile kolay:KK57:.Bende senin gibi söylemedim(tedavimiz var biliyor ama bu ciddiyette olduğunu bilmiyor),hiç bir işte yapmıyorum.Kendi evimde totişimi devirip kimseciklere açıklama yapmak istemiyorum ama vaziyet bu işte:KK43:
Valla yarın transferim var akşam misafir çağıracak lar bi şey de diyemiyorum

Transferden sonra mi? Yarin olcam nasipse. Ama benim catlatma ignesinden itibaren agrim hic kesilmedi kasiklarimda. Bende dedjm herhalde 30 40 yumurta cikacak ama cika cika 8 tane cikti. Ve opudan sonrada feci agrim oldu. Hala devam ediyor
Benim bu dondurulmuş transfer Çarşamba oldu transferim ilkinde hiç böyle olmamıştı ne opuda nede transferde.. Zaten bu transferim çok ağrılı oldu benim sanırım rahim duvarı kalınlığından oda.

Kizlar sonucum cikti 8.40 dunden beri yukselme var ama doktor varda yokta diyemeyiz dedi pazartesi tekrar yaptir gel dedi

Y Yesyekser kizlar bugun transferi saymazsak 8.gunum sabah erken gebelik testiyle yaptim cikmadi kan testim pazartesi ama bitti tutmadi bence cunku o testler dusuk hcg yi bile gisteriyor normalde :KK43:
Ya sen beni gercekten sinirlendiriyorsun ama... Kac kere soyledim canım, yapma şu testleri diye. Cidden anlam veremiyorum herseye sabir ediyorsunuz ama buna gelince kimse kendini frenleyemiyor. Dur bakalım Allah korusun olumsuz olacaksa da test günü ogrenirsin... Ama ya olumlu olur ise ?? Yazık degil mi şuan yaşadigin strese !!!

X