2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Forumda bi okuyorum 20 25 lerden bahsediyor kizlar bende bi sorun olacak sandim endiselendim saol canimmmm hepimiz icin hayirlisi olsun

Tesekkur ederim melek kalpli anne adayi ne bilim boyle bi olumsuz gibi konuştu üzüldüm inşallah sonucu güzel olur dediğin gibi olur nazil rahatlattin beni anlatamam bir güzel kelime bile umut oluyor
Sayının çok olması iyi bişey değil yumurtaların yeterince buyumemesine sebeb oluyormuş doktorum öyle soylemişti. Bide rezervin iyi olduğu için dozu en basta fazla yaparsak erken çatlama olur yumurtaları kaybederiz die yavaş yavaş arttırıyoruz demişlerdi. Yani normali bu sen boşuna takıyorsun.ayrıca doktorlar sen kendini şartlama die başlarda olumsuz konuşuyorlar çünkü o yumoşlar döllenmez yada kalitesiz olursa kendileri zan altında kalmasın diye. Sen bak keyfine hiç düşünme bu daha başlangıç şimdiden sıkma canını pozitif ol..

Canim cok sagolsin.simdi ciktim.6 yumurtam cikmis.bakalim yarin haber gelcek.dun yazamadim sana kusura bakma.canini sikma hic benim ilki 2 tane iyi kalite 5. Gun konuldu ama yinede tutmadi.rabbim ne.derse o.gerisi bos.bol bol dua et.
Hepsi döllensin kalite kaliteli embriyoların olsun inş Can'ım..

Biz direk tüp bebek yaptık vakit kaybı olmasın diye.bu ikinci denememiz bu dondurulmuşla oldu ama ne bilim bu sefer fazla rahatım ben olmadı diyorum ondan da kafaya takmıyorum hiç..

Dimi ama hicbisryin moralimizi bozmasina izin vermemelyiz pozitif olalim ki pozitif olsun Allah nasip edicekse olucak zaten çok takmamak lazim kafaya

@gaziliii nasılsın canım haber geldi mi embriyoşlarından?
papatyyaa123 kaçıncı gunun canım pzt değil mi senin test gunun?oyleyse erken yapmıssın bnce herkesin cıkmayabiliyor
Y Yesyekser kizlar bugun transferi saymazsak 8.gunum sabah erken gebelik testiyle yaptim cikmadi kan testim pazartesi ama bitti tutmadi bence cunku o testler dusuk hcg yi bile gisteriyor normalde

Bende 1 tane dollendigini ve 3 . Gun orta kalite oldugunu ogrendigimden beri hep negatifim
Benimde 3. Gün 1 kalite 8 hücreli ama ilki de aynıydı kimyasal oldu. Ondan herhalde bu embriyoda aynı diye mi bilmiyorum ama öyle bi his var işte.. Buarada ilk tedavide olmamıştı ama bunda sol tarafıma bişeyler batıyor gibi sızlıyor arada sende de var mı

Kızlar böyle bişey okudum. Ve kendimi acaip suçluyorum şuan :'(

Eklentiler

• 20160902_134508.png
    304,1 KB · Görüntüleme: 71
arkadaşlar benimde kan sonucumda negatif 2'nin altında çıkmış
ikinci tedavimde negatifle sonuçlandı
şimdilik bukadar ...

Y Yesyekser kizlar bugun transferi saymazsak 8.gunum sabah erken gebelik testiyle yaptim cikmadi kan testim pazartesi ama bitti tutmadi bence cunku o testler dusuk hcg yi bile gisteriyor normalde
Hayır Can'ım yanlış biliyorsun 50 bhcg altını göstermiyor o testler ayrıca çok erken sakın kapılma umutsuzluğa hata edersin ya bebişin senleyse ve üzülürse..

Biz direk tüp bebek yaptık vakit kaybı olmasın diye.bu ikinci denememiz bu dondurulmuşla oldu ama ne bilim bu sefer fazla rahatım ben olmadı diyorum ondan da kafaya takmıyorum hiç..

Okuduklarima istinaden boyle düşünenler ve rahat olanlarda kesin oluyormuş insallahhh senin sevincli haberlerini alicazz ve kutlicazz

Hayır Can'ım yanlış biliyorsun 50 bhcg altını göstermiyor o testler ayrıca çok erken sakın kapılma umutsuzluğa hata edersin ya bebişin senleyse ve üzülürse..
Insallah oyledir canim ya korkmaya basladim iyice bide soyle bisey var bi bilgin varmi biz internetten aldik kargoyla geldi ve testler okadar sicaktiki anlatamam esimde bozulmus olabilirmi dedi yani testin ustunde 30 derecenin ustunde durmasin yaziyor ama bize geldiginde cok sicakti bozuk olabilirmi umut dunyasi iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…