2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kuzum dün akşam vardı. Bugün de bu saatlerde başladı şimdi. Adetle karışık gaz sancısı gibi. Olunca korkuyorum olmayınca bi ayrı korkuyorum. Bir değişik ruh halindeyim. Sende ne var ne yok
Insallah bu agrilar iyiye isarettir canim bendede ilk 2 3 oldu agrim dun hic yoktu bugunde iyiydim ama dugun falan vardi oraya gitmek mecburiytinde kaldim bel agrim basladi hic oynamadim az kalktim ayaga ama insallah bisey olmamistir baya endiseliyim

O kadarciktan bişi olmaz annesi telaslanma. Sen yolu yariladin maşallah. Diğer yarıyı da çok güzel tamamlayalim inşallah

Agr
ağrım ve bulantım yok çok şükür sadece uyku hali var. Kese için doktora gittin mi ben bayramdan sonra gideceğim.
Keseyi gördük canım çok şükür iki hafta snra kalp atışı için bekliyor doktor...çok Şükur düşük tehlikem yok Kese normal yerinde dedi doktor ama ağrılarim çok oluyor korkuyorum oda bugun aradim çok yumurta kaldığı için vücut baskı yapıyorMuş...normal dedi inş öyledir

Siz ne zman kan verdiniz en son artık Keseyi görebilirsiniz bence ben cumartesi gördüm beş haftada Kese görülüyor

Merhaba yarın tani 31 agustos test günüm 9. Gün yaptırmıştım olumsuz çıktığı için yarın hiç yaptırasım yok boşlukta gibiyim ağlasam bağırsam haykırsam...
Yarın laf olsun diye yeniden yaptıracağım. Eşim yurt dışında sürece yeniden başlamaya karar vermek en zoru olan (sperm dondurmuştuk bir süre gelemeyecegi için) tek başıma çok agır geliyor bu yük

Canim testını yaptır baktın negatif ,bir dahaki tedavini karar ve başla .Ben de senin durumuna benzer yaşadim bu süreci.,yurt dişindan geldim eşim opu gunu geldi sadece.. Ve istanbulda tedavi oldum ve hicbir tanidik yok tanidik olsada benim bu durumu anlatacak yakinlikta kimse yok..dün trasfer oldum ve 21 gundür oteldeyim ve opuya kadar yalnizdim..kontrollere gittiğimde herkez eşiyle yada annesiyle gelirken ben hep tek başima idim..bazen benimde aklima geliyordu yalnızliğim ve üzülüyordum sonra kendime dedimki..Kendine gel,kendine acımayı bırak illaki birileri yanimda olacak diye bişiy yok..kendi başinada üstesinden gelebilirsin.. Güçlü bir kadın bunu yapmaz ayakları saglam basar ,sartlar böyle gerekiyorsa bu şekilde olacak..ve ben enerjimi kendime üzülmek yerine tedavim nasil gidiyor ?nasil olacak ?igne ilac herseyi dogru yapmaya harcamam lazim deyip kendime geliyordum..sende oyle yap bu surec tek basinada olsa atlatilabilir..bizim gene bu sansimiz var sperm yada yumurtasi olmayip bu tedaviye baslayamayanlar da cok unutma !!!

Ne güzel darısı bana 18 ağustosta kan verdim doktor 20 gün sonra gel dedi bende şuan başka yerdeyim artık bayramdan sonra gideceğim.... İnşallah bir sıkıntı olmaz.. Kaç embriyo kondu.

Siz ne zman kan verdiniz en son artık Keseyi görebilirsiniz bence ben cumartesi gördüm beş haftada Kese görülüyor
En son 20 ağustosta verdim kan.. Bende çok merak ediyorum olmazsa haftaya burda giderim görmek için. Folk asit kullanıyordum bitti yenisini almam gerekir mi sen kullanıyor musun

Gunaydin arkadaslar.hamisleri tebruk ediyorum allah tamamina erdirsin.surec icinde olanlarin allah yardimcisi olsun.transfer sonrasi sonucu bekleyenler pozitifi gorsun insallah hayirlisiyla
Ben gecen sene agustos ayinda basladim mucadeleye.olumsuz asilamalardan sonra bu ay tup bebege gecicez ins.daha dogrusu adetimi bekliyorum bugun yarin olurum.
Ankarada tedavi gorenler hangi merkezleri onerirsiniz..biz kafamizda belirledik ama deneyim cok onemli

Kızlar size bir sorum olacak şimdi 18 temmuz son adet tarihimdi,11 ağustostada transfer oldu ben hep gebeliğimi son adet tarihine göre hesaplayıp 6 haftalık diye düşünüyodum ama dr um 5 haftalıksın dedi çünkü normal gebelik olsaydı döllenme ağustosun başı gibi olurdu ordan bi haftayı kes dedi kafam karıştı burda bazı arkadaşlar direk son adet tarihine göre almış dr nuz size ne dedi?

Canim hamile degilim ama,nicin son adet tarihinden itibaren sayiyorsun senin trasfer tarihin belli,trasfer terihinden 3 -4 -5 gun sonra tutunms olabilir..son adet tarihi dogal yolla hamile kalip hengi gun dollenme oldugunu bilmeyenler icin kullaniliyor.. Doktorun soyledigi mantikli bence..

Arkadaşlar merhaba bende eylül ayı sonunda tüp bebeğe başlıycam . Bursa A.R.T te toplam harcamalar ne kadar tutuyor yardımcı olurmusunuz. memnunmusunuz ve nasıl gidiyor işlem süreci nasıl ilerliyor. lütfen yardımcı olurmusunuz bana

maşallah tek başına çok şey başarmışsın. bu gibi durumlarda insanın psikolojik desteğe ihtiyacı oluyor, benim de eşim sadece opuya geldi o da iş yüzünden şehir dışındaydı ama annemde kaldım, muhtemelen transfer için de gelemeyecek bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…