2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Hayirlisi olsun canim bu durumun etkilenmesine izin verme dedigim gibi bu asamaya gelemeyenler var..

Sağol canima bende baktim internetten evet 8.gün ögrenenler var ama azınlıkta yani hala umudum var .. insallah cuma ögrencem bakalim nolur dua edin bana coook tesekkur ederim beni kaale alipts cvp yazdigin icin bacim

Merhaba ben bursa art de tüp bebek yaptırdım ilk denemem orada suan hamileyim elhamdullah osman hocanın mi hastasısiniz

En son 20 ağustosta verdim kan.. Bende çok merak ediyorum olmazsa haftaya burda giderim görmek için. Folk asit kullanıyordum bitti yenisini almam gerekir mi sen kullanıyor musun
Folik asit kullanmıyorum Corinne fitil var sabah akşam bide güzel beslenmeye dikkat ediyorum canım su icmeye devam ediyorum günde bir tane yumurta bir bardak süt böyle kuzum bende çok heyecanlıyım kalp atışını duysam bende rahatliycam inş cnm

Canim hickimse olmasin yaninda daha iyi bence biliyo musun
Canim hic kimse olmasin yanunda daha iyi bence... bıdı bıdı konusuyorlar esimiz bile bizi anlamıyor o yuzden sen bebisine odaklan bosver kimse olmasin bende hep tektim esim vardi ama yogun calisio evde hep tek.kaldim bende daha iyi kafa dinliyorsun bosver

Katılıyorum sana.. Bu süreçte bazen yalnızlık daha iyi.. Yanında birileri olduğu sürekli soru, efsanevi hikayeler, bazende umutsuz hikayeler dinlemek zorunda kalıyorsun. Birde 3. Aya kadar hamile olduğunu kimseye söylemeyeceksin.. Biz ilkince acemi olduğumuz için eşim sağolsun her önüne gelene söylüyordu mutluluktan.. Sonra kürtaj olunca tekrar bir daha açıklama yapmak zorunda kalıyorsun.. Eşime 2. Pozitif olursa doğuruncaya kadar kimseye söylemicem diyorum.. Gerçekten nazarda değebiliyor..

günaydın kızlar bugün transferimin 9. günü sabah kalktığımda bel ağrısı ve sol yumurtalık kasık ağrısıyla uyandım sanki hasta olacakmışım gibi kurum doktoruma durumu belirttim kan tahlili yapalım diye doktorum istemedi henüz erken tahlil için dedi olabilir bu gibi durumlar deyip telkin edip gönderdi cumaya bakalım tahliline dedi sizinde böyle olupta poziitf olanlar varmı acaba kafamda deli sorular dolanıyor

Haklisin canim ben zaten baskalarinin sozlerinden cok etkilenen biriyim sakin sakin boyle iyi oluyor..

Korkma ins seninledir bebeğin cnm

Agrilar normal canim endiselenme bende cuma ogrenecegim sonucu

inşallah E ES2607 benim test günüm cumartesi ayın 3 ü ama doktorumda cumaya yapalım dedi korku başladı hastamı olacam diye inşallah korktuğumuzu yaşamayız doktorum yapacağın tek bişey var oda pozitif olman dedi

Bwnimde var agrilar canim herkesde oluyo oyuzden hic stres yapma bence cumayi bekle insallh guzel haberler veririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…