2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Masallah canim çok güzel yumurta sayın var.. İnşallah döllenme çok olsunda dondurursun,olmazsa baştan başlamazsin bidaha .,

Insallah canim ya.. rabbim sesimizi duysun valla az buz iş değilmiş.. insallah sizlerden de guzel haberleri aliriz bir an once
14 tane istenilen Folikul varmis. Sende nekadar cikar

Canim 19 yumurta toplandi demek 19 folikul demek degil dimi.. ya da oyle mi demek :dondurma::deli:

Evet canim ilk denemem sudan cikmis balik gibiyim. İnşallah hersey yolunda gider bugün ilk ignemi oldum. Tuhaf hissettim

Hos geldin canim.. ben de ilk senin gibiydim terimleri anlamiyodum ama burdaki arkadaslar sayesinde birazda isin icine girince ister istemez ogreniyor insan:KK66:

TE="gaziliii, pos.t: 47888809, m3"]Hos geldin canim.. ben de ilk senin gibiydim terimleri anlamiyodum ama burdaki arkadaslar sayesinde birazda isin icine girince ister istemez ogreniyor insan:KK66:[/QUOTE]
Teşekkürler canim.. Sorma neler ogreniyoruz aklimin ucuna bile gelmiyecegi seyler hakkinda artik fikir sahibi oluyorum. Topluca saolun kizlar payladimlar icin ❤hersey gonlumuzce olur umarim

Canım daha çok erken ne testi doktor duysa kızar sana var ya.Kanda bile 8.günde net bir yanıt veremiyorlar,tekrar yapın değer düşüyor diyorlar.Kana bile yeterince geçmeyen değer idrar testine mi geçecek.Yok yere üzülme lütfen.
Sagol bacim bugun icimde cok umutsuzluk vardi sabahtan beri zaten evde de bi tane test vardi bir yapayim dedim öglen ... kendime de kızdım sonra ne gerek vardi diye o_O

Canim keşke yapmasaydın ya gene bekleyeceksin,ama idrarda çikmayabileceğini biliyoruz,daha kesin bişiy yok yani..İki ihtimalide düşünüp kalan günlerinde kendini çok yıpratma..Allah hayırlisini versin ,burda birbirimizi ancak biz anlariz,sağliğin sihhatin yerinde çok şükür ,benimle ayni gün bir bayan trasfer oldu tekerlekli sandalyede idi..Elimizde olan şeylerin kiymetini bilelim, her şerde bir hayır vardir..
Doğru diyorsun canim benim kendimi hazırlayacağim artik iki sonuca da napalim kaderimizde neyse o

Cok ama cok gecmis olsun. Kelimelerin yetersiz anlamsiz kaldigi an suan biliyorum. Ama bu bizim sınavımız. Ve kolay olmayan seyler daha tatli oluyo. Bu sınavı alnımızın akıyla gecicez. Rabbim umut güç ve sabır versin. Ama hersey bizim için. Biliyorum suanda cok amlamsiz geldigini ama bebeklerimizin henüz dünyada yicek ekmekleri yoksa ne yaparsak yapalim boş. Bide şöyle düşün belki daha büyük acısını yasicaktin ve rabbim seni o acıdan korudu.?
Doğru söylüyorsun canım. Allah vermemiş rızkını... Doktorum 2-3 ay ara verip tekrar deneyeceğiz dedi.. Bende biraz toparlanmış olurum ,hayırlısı... Vazgeçmek yok olana kadar inşallah

Kızlar bi arkdsmn ablası hamileydi 7 aylık ölü dogum yapmış suyu fazlalasmıs tam sebebi belli degilmiş daha :-( öyle üzüldümki oda 1.5 sene den sonra kavusmustu ama kader imtihan dunyası
Hamile kaldıktan sonra sag salim kucagımıza almak nasip olsun evlat acısı gostermesin Rabbim bu çok daha zor bi imtihan
ah ah ben de 7 aylık ölü doğum yaptım :KK43: o günler zor günlerdi, Allah bir daha yaşatmasın. hepimizin sağlıklı bebişleri olsun inşallah.

Kizlar 4 yum dondurulmus 2 yumurtam dondurulcak duzeye gelmemis yarnda ladar izliceklerms ama pek umitli degiliz dediler smdi bsi sorucam cozuldukten sonrada bi problem olrmuki gerci 4 tane az degl ama korkuyrm

Canim 2.gün olunca opu gunu dahil 3.gün oluyor galiba ,niçin 2. Gün koymayı tercih etti doktorun??
Kizlar 4 yum dondurulmus 2 yumurtam dondurulcak duzeye gelmemis yarnda ladar izliceklerms ama pek umitli degiliz dediler smdi bsi sorucam cozuldukten sonrada bi problem olrmuki gerci 4 tane az degl ama korkuyrm
Canim benim bütün tedavilerim dondurulmuştu. 2 iyi embriyo nun yanına 1 kötü koymuşlar. Her transferimdekötüler bozuldu cozulurken. Ama onlar donarken de umudu yoktu embriyologlarin.nasılsa donduruyiruz bunları da koyalım diyorlar. Diyeceğim o ki embriyolar iyiyse dondugu gibi çözülüyor :)

Selam arkadaslar.. moralim cok bozuk bugun 8. Gunum duramadim test yaptim. Hayalet bile cıkmadi hic birnsey yok sanirim tutmadi... ben nasil atlaticam bilmiyorum.
Canim bak bende erkenden yapip karalar baglamistim ve deli gibi arastirdiktan sonra daha hcg hormonunun kanda 8.gun dolasmaya basladigini ogrendim eve bazi arkadaslar erken ogreniyor ama uzulmek icin gercekten cok erkenmis onu anladim lutfen sende uzme kendini

X