2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Peki transfer sonrası dinlenmek gerekiyor mu pek dinlenecek imkanım yok diyebilirim
Ben dra sormuştum transfer günü ve ertesi gün dinlenmen lazım dedi
Tabi benim 2. Gün embriyosu oldu benim ekstradan iki gün daha dinlenmem şart gibi
Gidince sorarım artık yine

Insallah tutar canim benim ya insallah ben yarin ararlarsa o telefonu acamam gibi geliyo esimde tutturmus en az 5 tane olcak diye

ZehreNur kis aklima ne geldi bunlar 1 tane iyi kalite ve 1 tane orta kaliteyi bir paketlemiyo mu.. senin geriye 1 tane iyi kalite kaliyo onu niye tek dondurmuyolar

ZehreNur kis aklima ne geldi bunlar 1 tane iyi kalite ve 1 tane orta kaliteyi bir paketlemiyo mu.. senin geriye 1 tane iyi kalite kaliyo onu niye tek dondurmuyolar
Paketleme olayını hiç bilmiyorum canım ben üçünüde almak istiyom valla hangisi tutarsa ortadan umidim yok zati
en iyi iki tanesini koyduklarını okumustum

Ahaha guldurdun kis beni
Evet ya hic dollenmeme ihtimali de var dimi

Paketleme olayını hiç bilmiyorum canım ben üçünüde almak istiyom valla hangisi tutarsa ortadan umidim yok zati
en iyi iki tanesini koyduklarını okumustum

Hi.. ben de 1 orta 1 kaliteli diye paketliyolar diye duydum.. o degilde ben mikroenjeksiyon u sormayi unuttum ya

Hi.. ben de 1 orta 1 kaliteli diye paketliyolar diye duydum.. o degilde ben mikroenjeksiyon u sormayi unuttum ya
Gerek görüldüyse yapmışlardır.benim aklımın ucundan gecmiyodu sadece hız sayı düşük diye bilirken meger asıl sorunumuz baskaymış
Yıkamadan sonra morfoloji çok düşük oldugu görülünce mikro yapmışlar
Sayı 15 milyon hareket 30 morfoloji 1 çıkmış
Eger daha once orda spermiyogram yaptırsaydık bu sonucla hemen tüpe gecmezdim bi sure bitkisel kür uygulardım
İçim daha rahat olurdu en azından

Selam arkadaslar.. moralim cok bozuk bugun 8. Gunum duramadim test yaptim. Hayalet bile cıkmadi hic birnsey yok sanirim tutmadi... ben nasil atlaticam bilmiyorum.
Canim keşke yapmasaydın ya gene bekleyeceksin,ama idrarda çikmayabileceğini biliyoruz,daha kesin bişiy yok yani..İki ihtimalide düşünüp kalan günlerinde kendini çok yıpratma..Allah hayırlisini versin ,burda birbirimizi ancak biz anlariz,sağliğin sihhatin yerinde çok şükür ,benimle ayni gün bir bayan trasfer oldu tekerlekli sandalyede idi..Elimizde olan şeylerin kiymetini bilelim, her şerde bir hayır vardir..

Peki transfer sonrası dinlenmek gerekiyor mu pek dinlenecek imkanım yok diyebilirim
canım bazıların vücudu zaten o dinlenmeyi istiyor.Yani yatma isteği duyuyor ben hala rahat gezemiyorum.Belki senin ki o denli olmaz.Benim doktorum temizlik yapma ağır spor yapma transferden sonra günlük hayatına devam edebilirsin dedi.Banyo ve deniz konusunda uyardı.

Sagol canim cikinca agrim oldu ama dayandim igne istemedim 19 tane yumurta toplamislar bakalim hepimiz icin hayirlisi..insanlar nerelerden gelmis ya konustuk biraz Allah kimsenin emeklerini boşa cikarmasin
Masallah canim çok güzel yumurta sayın var.. İnşallah döllenme çok olsunda dondurursun,olmazsa baştan başlamazsin bidaha .,

Selam arkadaslar.. moralim cok bozuk bugun 8. Gunum duramadim test yaptim. Hayalet bile cıkmadi hic birnsey yok sanirim tutmadi... ben nasil atlaticam bilmiyorum.
Canım daha çok erken ne testi doktor duysa kızar sana var ya.Kanda bile 8.günde net bir yanıt veremiyorlar,tekrar yapın değer düşüyor diyorlar.Kana bile yeterince geçmeyen değer idrar testine mi geçecek.Yok yere üzülme lütfen.

Banyo konusunda ne dedi canim?benim doktorda ağir işler hariç gunlük yaşamina devam et dedi.,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…