2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim hastaneler eşsiz transfer kabul ediyorlar mi? Bizim hastane çok zorladı mecbur gelecek diye. İmza alıyorlar hatta.

Y yaasemintt @betul61 kizlar nasil gidiyor 2. Gununuz ..benim hic bir seyim yok ne batma ne agri..bol gazdan baska bisey yok onuda ilaclar yapiyor galiba,sizde nasil??
Canim bende aksama doğru bi ağrı oldu dün. Bugün nolur bilmem. Ama kızlar sabah kalktigimda inanılmaz genlesmek istiyorum. Başlıyorum genlesmeye aklıma gelince tutuveriyorum kendimi :) hamilelere zararliymis bu iş haliyle bize de yasaktır. Her transferden sonra oluyor bu bende. Yada her zaman oluyor da transfer hassasiyetinden sonra farkeriyorum sanki :)
papatyyaa123 @ES2607 test yapmicak misiniz:)

aaa hiç haberim yok gerçekten aklıma bile gelmedi desem. olabilir tabi mantıklı eşlerin ikisininde rızası olması için.

cnm benimde 9. gunum bugun bende de aynı şeyler var tıpa tıp adet sancım var ara ara gelip giden sol tarafımda hafif batmalar var ... cuma günü bende yaptırcam test

benimde 3 eylüldü doktorum aradı biraz önce cumaya çekti.... ben de çok kotkuyorum adet sancım var ara ara ama göğüs falan şişme yok

ay hiç deme bende inanılmaz genleşmek istiyorum böle genleşiyorum sonra aklıma geliyo böle duruyorum

pozitif alan arkadaşlara sormak istiyorum ... pozitifi aldığınız test gününde göğüsleriniz şişmiydi? ağrı var mıydı?

D Dove01 göğüs şişmesini anlamadım kendimde ama çok felaket acıyor sızlıyor bugün işe başladım sütyen çok sıkıyor bak şimdi farkettim dokunamıyorum acıyor
ama benim adet olmadan öncede butür belirtiler oluyordu o yüzden korkuyorum ya adetmi olacam diye

ben adet olmama yakın gene hiç göğüsümde ağrı olmaz o yzuden korkuyorum bende adet mi olcam diye

gaziliii bugun nasılsın canım
Agrın yoktur inşallah

Yok canim daha iyiyim..
Hastaneden aradilar ben acamadim heyecan yaptim esim acti telefonu..
19 yymurta toplandi 18 tanesi olgun 13 tanesi dollenmis takip edicez 5. Gune kadar demisler.. 2. Gun ve 3. Gun dondurmayacaklarmis anlamadim bisi

Insallah canim ya.. rabbim sesimizi duysun valla az buz iş değilmiş.. insallah sizlerden de guzel haberleri aliriz bir an once

Canim 19 yumurta toplandi demek 19 folikul demek degil dimi.. ya da oyle mi demek
ayy hadi hayırlı olsunn.. nasıldı zor geçti mi yumurta toplama işlemi bide adetten kaç gün sonra yapılıyo toplama şimdi ben yasmin kullanıyorum herhalde ayın 19 u gibi adet görücem o zaman başlayacak tedavi inşallah bu arada bende izmitteyim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…