2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kuzum dün akşam vardı. Bugün de bu saatlerde başladı şimdi. Adetle karışık gaz sancısı gibi. Olunca korkuyorum olmayınca bi ayrı korkuyorum. Bir değişik ruh halindeyim. Sende ne var ne yok
Gaz ilk gece bendede olmustu sonraki gun gecti..onun dışında agri sizi yok.

Kizlar nasilsnz..
Bende 5.gün bitti hic bjr agri sizi yok sinemix tede belirti olmamis umut oluo acikcasi ama akisina birakmak lazim..
Sadece dunden beri bacaklarımda agri var o da belirtiden sayılırmi bilmiyorum bugun ilk kez çıktım misafirlige gittim oturma seklimdn kaynakli mi bugun ikisi birden agrio.
Bacak agrisi sanirim yatmaktan oluyo canim yaa bendede var sahsen eskisi gibi hareket etmiyorum evdeysem cogunlukla uzaniyorum.ona bagliyorum ben .tabi bunun yaninda adet olacakmis gibi agrilarimda mevcut.5.gun basladi.bugun 7.gunum bitti cok az kaldi sonuca:olamaz::olamaz::emir_bebek::emir_bebek:

Sagol canim ciktim evet 19 tane yumurta toplamislar.. ohss riskine karsi yumurta baskilayici cetrodite igneden verdiler yine :KK43: 3 gun kullanicakmisim bi de 8 gun kullanmalik dostinex verdiler son olarak da antibiyotik verdiler.. sagol canim allah razi olsun
İnşallah yarın guzel haberler alırsın embriyoşlarından
Gecmiş olsun
Benimde dünden beri agrım yok şükür tam 6 günde iyilestim

Bacak agrisi sanirim yatmaktan oluyo canim yaa bendede var sahsen eskisi gibi hareket etmiyorum evdeysem cogunlukla uzaniyorum.ona bagliyorum ben .tabi bunun yaninda adet olacakmis gibi agrilarimda mevcut.5.gun basladi.bugun 7.gunum bitti cok az kaldi sonuca:olamaz::olamaz::emir_bebek::emir_bebek:
Cnm ilk gunden beri surekli de yatmiyorum aslında yatmayi gittikce azalttim acikcasi ama dedigm gibi bugün disari bile ciktim.
Cnm benimde 5.gun bugun sifir agri ..evet senin yaklaştı insallah guzel haberler vericksn..

Son düzenleme:
İnşallah yarın guzel haberler alırsın embriyoşlarından
Gecmiş olsun
Benimde dünden beri agrım yok şükür tam 6 günde iyilestim

Sagol canim insallah.. bende sana onu sorucaktim senin de ilk 2 gun biseyin yoktu sonra agrin oldu diye kalmis aklimda.. benimde su an biseyim yok sadece pat diye oturup kalkamiyorum yavas yavasim..

Valla bi karamsarim neden bende bilmiyorum canim guzel dileklerin gerceklesir insallah.. burdaki herkes anne olur insallah
Cnm hep umutlu ol evet insani bi olumszlk kaplio o zmn kendi kendine deki hersey guzel olacak..
Transferden sonra daha acaip oluyo insan bi olumlu olunuyo bi olumsuz..ama stres hersyi etkilio..no stress:21:

Canım benimde transfer günü ağrım yoktu hatta sinemix91 gibi kafama takıyordum.Transfer sonrası 2.3.4. günler gaz ağrısında mahvoldum hatta tuvalete bile gitmek istemedim hatta tutmadı heralde diyerek salya sümük ağladım.Şuanda ağrı mı ne bilmiyorum sadece şişkinlik ve baskı var galiba,yürürken karnım ağır geliyor.Ama neyin gebelik belirtisi olduğu belli değil bak sinemix91 e maşaallah 41 kere hamile işte:KK6:Sabah bir ara rahat eder gibi oldum (tuvalete çıktığım için içerde yer açıldı heralde:KK70:)sonra yine aynı baskı ve şişlik başladı.İşin aslı ağrımız olunca panikliyoruz ağrı kesilincede tutmadımı acaba diye üzülüyoruz:skandal:.

Hoş geldin canım aramıza,hayırlı olsun seninde serüvenin:KK36:
Amin canim sagolasin. Günler geçmiyor sanki

Sagol canim insallah.. bende sana onu sorucaktim senin de ilk 2 gun biseyin yoktu sonra agrin oldu diye kalmis aklimda.. benimde su an biseyim yok sadece pat diye oturup kalkamiyorum yavas yavasim..
Evet canım sonradan kayış koptu bende tabi herkes boyle olmaz ben bide asırı hassasım ondandır yada çikolata kistim var ondan da olabilir.bol su iç sebze meyve ye bide kabızlık oldu bende onun sancısıda yum baskı yapmıstı cok fena olmustum
Üşütme bide ben her duştan snra agrı cektim
Benim dondurulmuş ta yok çok üzülüyorum İnş ilkinde tutarda bu acıları bir daha yasamam

Kızlar bi arkdsmn ablası hamileydi 7 aylık ölü dogum yapmış suyu fazlalasmıs tam sebebi belli degilmiş daha :-( öyle üzüldümki oda 1.5 sene den sonra kavusmustu ama kader imtihan dunyası
Hamile kaldıktan sonra sag salim kucagımıza almak nasip olsun evlat acısı gostermesin Rabbim bu çok daha zor bi imtihan

Kızlar bi arkdsmn ablası hamileydi 7 aylık ölü dogum yapmış suyu fazlalasmıs tam sebebi belli degilmiş daha :-( öyle üzüldümki oda 1.5 sene den sonra kavusmustu ama kader imtihan dunyası
Hamile kaldıktan sonra sag salim kucagımıza almak nasip olsun evlat acısı gostermesin Rabbim bu çok daha zor bi imtihan
Rabbim yardimcisi olsun sabırlar versin :KK43:(
Sonradan bulup kaybetmek daha zor herseyini hissediyosun..Rabbim saglikli hayirli evlatlar versin sag salim kucaga almayi nasip etsin. .

Transfer olanlar rahim kalınlığınız kaçtı transfer günü?
Benim dogal yoldan
7. Gün 9.5
9. Gün 10.5 olmuştu
Baska konuda 10 un üstü istenmiyormuş yazıyor doğru mu
Benim adetim 8 gün sürüyor zaten

Transfer olan arkadaşlar ben opu oldum bekliyirum bu hafta kesin transferim yapilir kimse tedavi olduğumuzu bilmiyor bana biraz tavsiyelerde bulunabilirsiniz sevinirim neler yapayım mesela çok heyecanlıyım çok da deneyimsizim lütfen okuyup es geçmeyin

Gecmis olsun canim bende bugun opu oldum :KK66:

canım daha okurken ağzımdan gayri ihtiyari ''tüh yapma''çıktı.Çok zor Allah o kişinin yardımcısı olsun,biz daha tutmamış kalp sesini duymadığımız embriyolarımıza bile kıyamazken 7 aylığa kadar gelsen...Doğru ben zaten olunca sevinmeyecem çok fazla diye hep telkinde bulunuyorum kendime ne kadar gerçekleştirebilirsem artık.Hatta olursa 9 aya kadar eşya bile almamak lazım

Evet canım sonradan kayış koptu bende tabi herkes boyle olmaz ben bide asırı hassasım ondandır yada çikolata kistim var ondan da olabilir.bol su iç sebze meyve ye bide kabızlık oldu bende onun sancısıda yum baskı yapmıstı cok fena olmustum
Üşütme bide ben her duştan snra agrı cektim
Benim dondurulmuş ta yok çok üzülüyorum İnş ilkinde tutarda bu acıları bir daha yasamam

Insallah tutar canim benim ya insallah ben yarin ararlarsa o telefonu acamam gibi geliyo esimde tutturmus en az 5 tane olcak diye :halay:

Insallah tutar canim benim ya insallah ben yarin ararlarsa o telefonu acamam gibi geliyo esimde tutturmus en az 5 tane olcak diye :halay:
İns daha fazlası olur canım
Bu yolda iki önemli husus var ilki pozitifi görmek ikincisi dondurulmuşun olması
Kıs ben bide işteydim Zor bela konustum adam diyo sesinizi duyamıyom :-)
Kalbim agzımda haber bekliyodum ilk tel calınca elim titredi resmen
Ay ne garip duygu telin ucunda bi şahıs dogmamıs cocuklarından haber veriyo :-)
Hiç döllenme olmaz diye korkudan gözüme uyku girmemişti.az ama bunada şükrettim yani

X