2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Tatlim zaten benim sikintim h8c bi yerimin agrimamasi ve belirtim olmamasi. Ya acaba hamile olanlar bir sey hissediomuydu. Benim hic aggrim olmadi sadece hafif baski vardi
Canım benimde transfer günü ağrım yoktu hatta sinemix91 gibi kafama takıyordum.Transfer sonrası 2.3.4. günler gaz ağrısında mahvoldum hatta tuvalete bile gitmek istemedim hatta tutmadı heralde diyerek salya sümük ağladım.Şuanda ağrı mı ne bilmiyorum sadece şişkinlik ve baskı var galiba,yürürken karnım ağır geliyor.Ama neyin gebelik belirtisi olduğu belli değil bak sinemix91 e maşaallah 41 kere hamile işteSabah bir ara rahat eder gibi oldum (tuvalete çıktığım için içerde yer açıldı heralde)sonra yine aynı baskı ve şişlik başladı.İşin aslı ağrımız olunca panikliyoruz ağrı kesilincede tutmadımı acaba diye üzülüyoruz.

Hayirli günler kızlar ben de geçen cuma transferi oldum. 6 eylül test tarihim beklemedeyim.2. Denemem. Hepimizin hakkın da hayırlısı olur inşallah
Hoş geldin canım aramıza,hayırlı olsun seninde serüvenin

Selam arkadaslar.. moralim cok bozuk bugun 8. Gunum duramadim test yaptim. Hayalet bile cıkmadi hic birnsey yok sanirim tutmadi... ben nasil atlaticam bilmiyorum.

canım benim opu daha yapılmadı ilaç kullanma evresindeyim.
haftaya çarşamba gibi opu olur.
sonra bir adet kadar dinlenecekmişim ardından transfer olacak.
bende embriyo sayısına göre bakacağım kalanı dondurup saklayacağım.

Selam arkadaslar.. moralim cok bozuk bugun 8. Gunum duramadim test yaptim. Hayalet bile cıkmadi hic birnsey yok sanirim tutmadi... ben nasil atlaticam bilmiyorum.
Canim daha idrara cikmamis olanilir bosuna uzme kendini bak bazilarinda cikiyo ama bunyeye gore degiisiyo kan tahlilini bekle

Hadi inşaallah kaliteli yumoşların olsun hepsi dollensin
Uyanmışsındır şimdiye..nasılsın canım
Gelince ayrıntıları yaz
Dun gece aklımdaydın dua ettim

Sagol canim ciktim evet 19 tane yumurta toplamislar.. ohss riskine karsi yumurta baskilayici cetrodite igneden verdiler yine 3 gun kullanicakmisim bi de 8 gun kullanmalik dostinex verdiler son olarak da antibiyotik verdiler.. sagol canim allah razi olsun

Canim ya dogru diyosun aslinda allaha emanet dua ediyorum bol.bol namaz kilinca biraz rahatladim allahim eksiksiz kusursuz versin hayirlisini versin insallah

Canim hic korkulcak bsi yok gozlerini actiginda hersey btmis olucak bi catala yatirrip bacaklarimi baglaynca heycan yaptm zaten 5dk icinde uyumusum benm hc agrim olmadi ins senndw olmaz bol bol olgun kaliteli yunurtalarn toplanr hadi hayrlisi

Sagol canim cikinca agrim oldu ama dayandim igne istemedim 19 tane yumurta toplamislar bakalim hepimiz icin hayirlisi..insanlar nerelerden gelmis ya konustuk biraz Allah kimsenin emeklerini boşa cikarmasin

maşallah çok iyi hepsi güzelce çoğalsınlar inşallah canım.

Transfer olan arkadaşlar ben opu oldum bekliyirum bu hafta kesin transferim yapilir kimse tedavi olduğumuzu bilmiyor bana biraz tavsiyelerde bulunabilirsiniz sevinirim neler yapayım mesela çok heyecanlıyım çok da deneyimsizim lütfen okuyup es geçmeyin

ahh canım ahh bende aynıyım daha opum bile olmadı bende senin gibi endişeli ve heyecanlıyım.

Kizlar nasilsnz..
Bende 5.gün bitti hic bjr agri sizi yok sinemix tede belirti olmamis umut oluo acikcasi ama akisina birakmak lazim..
Sadece dunden beri bacaklarımda agri var o da belirtiden sayılırmi bilmiyorum bugun ilk kez çıktım misafirlige gittim oturma seklimdn kaynakli mi bugun ikisi birden agrio.

Cnm hayirli olsun..
Transfer oncesi ben pek bişi yapmadim fazla su tuket..
Transfer sonrasi ceviz badem kabak cekirdegi kuru uzum kuru kaysi bol su bunlari yiyorum. .
Baska aklina takilan varsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…