2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim senin tek mi transfer edilmisti cift mi hadi hayairli olsun insallah:)

Aynen valla canim.bizim ekimde 5 yilimiz bitiyor.gun gectikce dahada buyuyor ozlem.onceleri takmiyo gibi gorunuyodum ama inan artik cok koyuyo.hakkimizda hayirlisi ne diyelim.
Amin canim. Cevremde kimse bilmiyo ama yorgun görünüyorsun diyo herkes bilmiyolarki me fırtınalar kopuyor içimizde

Canim gunaydin... Benim ikinci testta 1392 cıktı degerim.. Yani transfer tarihini saymazsak 13.günde olmus oluyor. Ben merkeze degerleri soyledim ama iste 15 gün sonrasinda ilk muayeneniz yapılır dedi. Bakalım kısmet artık

Gunaydin cnim. Bizimde %96 hareketsiz %6 yerinde hareketli. Carsamba opu var bakalim hakkimizds hayirlisi

Gunaydin cnim. Bizimde %96 hareketsiz %6 yerinde hareketli. Carsamba opu var bakalim hakkimizds hayirlisi
Hayirlisi canim artik takmak istemiyorum ama bende hic belirti yok kafayi yoruyorum ya. Insallah mujdeli haberi alirizda bayram hediyesi olur bizlere... ama ben nedense umutsuzum bide daha hic dus almadim namz falan kilamayinca ben bole bi tuhaf oluyorum.

Günaydın kızlar. Mutlu günler herkese. Benim bugün 5. Günüm. İştah artışı dışında hiçbir belirtim yok. O da ilaçlardandır muhtemelen

Gunaydin kizlar saat 12 de opum var dua edin bana ne olur
Zaman ne cabuk gecti bu asamaya nasil geldik anlamadim
Canim hic korkulcak bsi yok gozlerini actiginda hersey btmis olucak bi catala yatirrip bacaklarimi baglaynca heycan yaptm zaten 5dk icinde uyumusum benm hc agrim olmadi ins senndw olmaz bol bol olgun kaliteli yunurtalarn toplanr hadi hayrlisi

Gunaydin kizlar saat 12 de opum var dua edin bana ne olur
Zaman ne cabuk gecti bu asamaya nasil geldik anlamadim
Oooooo büyük gün gelmis... Hadi gözün aydın Canim. Emin ol bugunden sonrasi daha çabuk gececek ve sen bir an önce transferim olsun da bebegime kavusayim diyeceksin. Allah yardimcin olsun insaallah.

Ayy çok heycanlııı nasıl beklenir bilmem hoş okul açılıyor çocuklarla telaştan geçer diye umuyorum :)

senin öyle bir durumun varmış ya ben ne yapayım
neyse bekleyeceğiz mecbur.
benim transfer muhtemelen kasım ı bulur senin ne zaman olacakmış?

Gunaydin canim valla benim kasık bel agrisi gecti cok hafif gogus agrisi var ama ilaclardan olabilir hatta kendimi cok rahat hissediyorum nedense insallah tutunma surecleri bitmistir oyuzden bisey hissetmiyorumdur :)

Gunaydin canim valla benim kasık bel agrisi gecti cok hafif gogus agrisi var ama ilaclardan olabilir hatta kendimi cok rahat hissediyorum nedense insallah tutunma surecleri bitmistir oyuzden bisey hissetmiyorumdur :)
Ilk iki uc gunde zaten tutunma bitiyo canim heralde yaa su ana olan oldu anlayacaginhadi hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…