2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Gunaydin kizlar saat 12 de opum var dua edin bana ne olur:dua::KK17:
Zaman ne cabuk gecti bu asamaya nasil geldik anlamadim
Hadi inşaallah kaliteli yumoşların olsun hepsi dollensin
Uyanmışsındır şimdiye..nasılsın canım
Gelince ayrıntıları yaz
Dun gece aklımdaydın dua ettim

Hayirlisi canim artik takmak istemiyorum ama bende hic belirti yok kafayi yoruyorum ya. Insallah mujdeli haberi alirizda bayram hediyesi olur bizlere... ama ben nedense umutsuzum bide daha hic dus almadim namz falan kilamayinca ben bole bi tuhaf oluyorum.
bende aynı sen durumdayım,hatta içim rahatsızdı namaz kılamıyorum diye:KK43:Bugün 5. günün içindeyim çok şükür ağrım kalmadı inşallah seninde geçecek canımHoppa

bende aynı sen durumdayım,hatta içim rahatsızdı namaz kılamıyorum diye:KK43:Bugün 5. günün içindeyim çok şükür ağrım kalmadı inşallah seninde geçecek canımHoppa
Tatlim zaten benim sikintim h8c bi yerimin agrimamasi ve belirtim olmamasi. Ya acaba hamile olanlar bir sey hissediomuydu. Benim hic aggrim olmadi sadece hafif baski vardi :olamaz:

senin öyle bir durumun varmış ya ben ne yapayım :KK12:
neyse bekleyeceğiz mecbur.
benim transfer muhtemelen kasım ı bulur senin ne zaman olacakmış?
Büyük ihtimalle benim de kasımı bulur neyse geç olsun güç olmasın canım Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin. Senin kaç tane donduruldu? Çarşamba 5.gün oluyor benim donduracak doktor ama sayısına karar veremedim. İlerde donmuş yumurta olursa iyi olur diye düşünüyorum ama miktar Artıkça dondurma fiyatı da atıyormuş :110:

1eylul @seherdilekkk
2eylul @ES2607
3eylul D Dove01 @Ebrtrn @Kardelen-1
5eylul papatyyaa123 papatyyaa123
6eylul kaju kaju @evlatkokusu_ @Lilium08
7eylul @tacnurr
8eylul @yaasemintt betul61 betul61 zumba000 zumba000
9 eylul M mart09
12eylul @ramanda25

Gunaydin kizlarr nasilsiniz? Nasil gidiyo bekleme sureci?belirtileriniz varmi?bende kasik agrilari bel agrisi devam ediyo surekli degil ama ara ara geliyo
Aynı sekilde benim de canim ara ara adet sancisi cekiyoruk 1 dakka falan sonra normale dönüyor

3. Gun ile .5 gün embroyosu nun arasında ne fark var cnm
Canim 5gun embiyosunda bolunme daha fazla olmus oluyor blasdosist evre deniyor..bazi embriyolarin 3 . Gunden sonra gelislimi duruyor.. Benim daha onceki iki denemem 3.gun.cift ebriyo kondu tutmadi..bu denemede 3. Gune 2 embirom vardi ,doktor 5 . Gunu goturelim dedi ve birinin daha gelisimi durdu..yani zaten 3 gun 2 embriyo transfer edildeymis birinin gelisimi duracakmis bunu ogrenmis olduk.. Ama bu da 5 . Gune geldi tutacak diye birsey yok..bir cok kisi okudum tutmayan ..ama bazi arastirmalarda 5. Gun embriyosu tutunmasi daha fazla oluyor diyede okudum..Artik Allah bilecek gerisini.,

Canim 5gun embiyosunda bolunme daha fazla olmus oluyor blasdosist evre deniyor..bazi embriyolarin 3 . Gunden sonra gelislimi duruyor.. Benim daha onceki iki denemem 3.gun.cift ebriyo kondu tutmadi..bu denemede 3. Gune 2 embirom vardi ,doktor 5 . Gunu goturelim dedi ve birinin daha gelisimi durdu..yani zaten 3 gun 2 embriyo transfer edildeymis birinin gelisimi duracakmis bunu ogrenmis olduk.. Ama bu da 5 . Gune geldi tutacak diye birsey yok..bir cok kisi okudum tutmayan ..ama bazi arastirmalarda 5. Gun embriyosu tutunmasi daha fazla oluyor diyede okudum..Artik Allah bilecek gerisini.,
Tsk ederim cnm ilk denemem pek anlamıyorum bugün aradılar 4 tane döllenmes 3.gün tekrar arayacaklarmis ben taze transfer olacam ins bu progestan iğneler beni mahvetti ama sen de kullandın mi cnm

Tatlim zaten benim sikintim h8c bi yerimin agrimamasi ve belirtim olmamasi. Ya acaba hamile olanlar bir sey hissediomuydu. Benim hic aggrim olmadi sadece hafif baski vardi :olamaz:
Canim ben 7.güne kadar hicbirsey hissetmedim ne agri ne sizi ne kimilti biz ilk uye olan arkadaslarla konusirken hep hayiflaniyordum benim hic belirtim yok tutmadi diye hatta tutarsa mucize olacak diyordum arkadaslar teselli etmeye calisiyordu simdi cok sukur 5+3hamileyim 7.gunü peki ne oldu dersen yine agrim sizim yoktu sadece tansiyonum 7ye5e dusmustu bayginlik gecirdim iki kez oyle biraz suphelendim 8.günü idrar testi yaptim ikinci cizgi hafif silikti 9.günü kanda 119 cikmisti degerim cok sukur demem o ki ben gibi belirtim yok diye uzme kendini bosu bosuna:KK66:

Canim ben 7.güne kadar hicbirsey hissetmedim ne agri ne sizi ne kimilti biz ilk uye olan arkadaslarla konusirken hep hayiflaniyordum benim hic belirtim yok tutmadi diye hatta tutarsa mucize olacak diyordum arkadaslar teselli etmeye calisiyordu simdi cok sukur 5+3hamileyim 7.gunü peki ne oldu dersen yine agrim sizim yoktu sadece tansiyonum 7ye5e dusmustu bayginlik gecirdim iki kez oyle biraz suphelendim 8.günü idrar testi yaptim ikinci cizgi hafif silikti 9.günü kanda 119 cikmisti degerim cok sukur demem o ki ben gibi belirtim yok diye uzme kendini bosu bosuna:KK66:
Ya gercekten mi ne bileyim cok mu takiyoruz allahtan ne gelirse sinemcim ama insan bi tuhaf bu donemde.seninn minnak saglikla gelsin insallah

Tsk ederim cnm ilk denemem pek anlamıyorum bugün aradılar 4 tane döllenmes 3.gün tekrar arayacaklarmis ben taze transfer olacam ins bu progestan iğneler beni mahvetti ama sen de kullandın mi cnm
Belki seninkileride 5 .gune gotururler..bende taze tresfer oluyorum..Ben hicbir tedsvimde progestan igne kullanmadim hep fitilini verdi foktor...ikisinin aradinda fark varmi bilmiyorum..gunde 3 kere 2 şer tane koyuyorum..iğne çok acitıyormuş..bazı arkadaşlar doktora söylemiş ve doktoru fitıl yada jel vermişti bu forumlarda okumuştum sende bir söyle istersen,birde iğneden sonra bir krem vardi onunla ovuyorlardı daha az ağrım oluyor diyen arkadsları okudum..sor istersen arkadaslara..hadi bakalim bizim hibi çok uğraşmadan benişini kucağina alirsın inşallah canim..

Arkadaslar ben acaip asabiyim. Herkese ve herseye sinirleniyorum. Sanki dunya beni delirtmeye calisiyor diye dusunmeye basladim. Acaba bunlar alfigimiz ilaclarin yan etkisi olabilirmi??? Benden baska bu durumu yasayan var mi???

Arkadaslar ben acaip asabiyim. Herkese ve herseye sinirleniyorum. Sanki dunya beni delirtmeye calisiyor diye dusunmeye basladim. Acaba bunlar alfigimiz ilaclarin yan etkisi olabilirmi??? Benden baska bu durumu yasayan var mi???
Canim yanimda eşim var ona sordum ben sinirlimiyim diye hayır dedi..ama çok stresli bir süreç geçiriyoruz herkezde dişa vurumu farkli olabilir,ben her zaman şunu düşünmeye çaliştım,bizim bu problemi yaşamamiz kimsenin suçu değil o yüzden bu süreçte mümkün olduğunca sakin olup kimseyi kırmayacağim..buda benim çoğu şeyi içimde yaşamama sebep oluyor ve kendime zarar veriyorum..benimde sinirim yok ama bugun dudağim uçukladı ve vücüdumda bazi yerlerde kabarıklik oldu.. İlaç yan etkidinde yazmiyor böyle seyler sanirım stresten benimde.Dün trasfer öncesi doktora gosterdim bu ilaçlar çok önemli birakmayıp devam edelim dedi..

Tesekkur ediyorum. Aslinda stresli oldugumuda dusunmuyorum ama dedigim gibi birine tekme tokat giresim var. Demekki benim stresim boyle cikiyor

X