2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kizlar transferimin 2.gunu daha kimbilir test gunune kadar kac soru sorcam size ilk sorumla basliyorum biliyorum daha erken ama goguslerimde cekilmeler karincalanmalar basladi kendimi dinlemek.istemiyorum ama pozitif alan arkadaslarim sizinde olmusmuydu acaba

Bosver canim yaa dinleme kendini herkesin farkli bendede hala yok

Bayanlar ben yumoslardan haber aldim. Toplanan 6 yumurtanin 6 sida cok iyi kaliteymis. Ancak ilginc bir sekilde sadece 2 tanesi dollenmis. Bu kadar dusuk bir yuzde beklemiyorduk dediler. Neyse sorun yok zaten 1 tanecik bile yeter sonucta yeterki alin yazimda olsun. Yeterki hayirlisi hayirlisiysa olsun

Aynen canm ck olcak dye sartlandrdigmza byle az geliyo hadi bu guzl gunlerinz dyeln

Canım vakti şuan değilmiş demek ki, öyle düşün şimdi lütfen. Eminim Allahım vakti geldiğinde hayırlısıyla nasip edecektir, bu güzel duyguyu sana tattıracaktır. Dualara, sabretmeye devam..

Canim seni 2 defa negatif görmüş birisi olarak çok iyi anliyorum imkanin varsa muhakkak devam et birkaç kez denemeden sonra hamile kalan çok kişi var..Biz elimizden geleni yapalimRabbimin taktiri tabiki ..

Canim yaaaa çok sevindim Allah tamamina erdirsin :)

kız benimkilerde ikinci gün embriyosu dondurdular bayramdan sonra transfer inşallah, senin ne zaman?

ZehreNur ben sayfaları baştan okurken görmüştüm mavimli nickli arkadaşın yumurtaları 2.gün dondurulmuş ve şu an hamile sen yine bi bak yanlış hatırlamıyosam
yok kız gaziliii hamile değilim ama Allah söyletti herhalde inşallah daha transfer bile olmadı bayramdan sonra inşallah beni de tabloya eklersen sevinirim bu arada opu 29 temmuzda oldu.fulya bahçecide. 3 embriyo donduruldu bayram sonrası transfer görünüyor.

kız benimkilerde ikinci gün embriyosu dondurdular bayramdan sonra transfer inşallah, senin ne zaman?
Hade ya ben adet bekliyorum şuan olunca gitcem bayramdan sonraya kalır heralde
Benimde üç tane ama ikisi 1. Kalite diğeri ortaymış.seninkiler nasıl?üçünümü transfer edecekler sana soylediler mi?
Ben iyileri transfer ettirip orta kaliteyide çözdürüp gelişimini takip etmelerini istiyorum mesela 5 e giderse dondurabilir miyim tekrar?

önce söylemediler telefonda ısrar edince fragmantasyon yok merak etmeyin iyi dediler birinci kalitemi oluyor bilmiyorum. doktorla henüz konuşmadım yani üçümü transfer olur bilmiyorum keşke öyle üçünü de transfer etse. yaşım nerdeyse 39. eşim bir daha denemek istemiyor. 10 senedir birlikteyiz boşver artık olmazsa napalım diyor. inşallah bu transfer tutar

İnşallah bu sefer yuzun guler canım
Yaştan dolayı hepsini transfer etseler guzel olur.

bence doktorun en iyisini bilir, bana derse ikisi yeter tamam dicem ne diyeyim biri güme gidecek ay inşallah hepsi de transfer olur hepsi de tutar bir mucize olur ne güzel olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…