2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ucunude etmez canim.uc transfer artik kesinlikle yasak.hepaini cozerler hangisi en kaliteliyse onlar transfer ederler.bildigim kadariylada bi kere cozuleni bidaha dondurmuyorlar
Bende dondurulmuslarla 2. denicem.. Istemem halinde 3 tane embrio transer edebilecegini söyledi drum. Ayrica benim embriyolar 4 ve 3 lü sekilde dondurulmustu.. Dr um embrio lar cözüldükten sonra transferden sonra kalan embrio saglikli ise tekrar dondurduklarini belirtti...

Günaydın arkadaşla nssilsnz fazla rakip edemiyorum pembe uçurtma hayrunnisa ekler gözüktü mu benim bebixim coookkk üzüldüm Rabbim sabri versin bitanem inşallah en kisa surede tekrar sağlıklı bi şekilde gebe kalırsın. Transfer tedavi öpü olcak arkadaşlar bol şans diliyorum Rabbim boşa çıkarmasın emeklerimizi​
Arkadslar Crino jel kullanıp kaşıntı yaşayan var mı yoksa sadece ben mi kasiniyorum. Uff ya sirkeli suyla silindim ama yine de kasiniyorum

Ucunude etmez canim.uc transfer artik kesinlikle yasak.hepaini cozerler hangisi en kaliteliyse onlar transfer ederler.bildigim kadariylada bi kere cozuleni bidaha dondurmuyorlar
yok zaten bir daha dondurmayı biz de düşünmemiştik zaten geriye bir embriyo kalır havuz falan da yapmayacağız. bu son tüp tedavim benim eşimle öyle karar verdik. hangileri iyiyse onları transfer etsinler yaşım 35 üstü olduğu için iki tanesini transfer ederler diye düşünüyorum bakalım inşallah. H Hanzade81 tosun788

Gunaydin canim bendede o jel kasinti yapmisti onemsemedim ve transferimde cok aci cektim cunku alerji yapmis dr krem falan vermisti canim korkutmak istemem ama kasinmaya basladiysa dr ara soyle en azindan bilgisi olsun belki farkli bisey verir benim en buyuk hatam soylememekti ve baya aci yasadim arkadasim ihmal etme kasinti gecmiyosa

Canim karbonatli suyla dene biraz sicak olsun.umarim gecer. Bende kullaniyorum bende oyle bi belirti yok henuz

Gunaydin kizlarr..guzel haberler alcagimz bir gun olsun..
Alya_naz cnm clexane igneyi hep ayni saattemi vuruosun onemli saati.1.igneyi transfer gunu hemsire vurmustu 2.igneyi ben dun saat 4 te vurdum yine ayni saattemi vurayim.

Tabiki haber veririm canım, ben en kısa sürede çözücem bunu merak etme. Sonucta aynı ilaca devam ediyoruz.
S Sinemix91 günaydin Canım, az önce sordum bu estrofem kullanımını, evet devam ediyorsunuz dediler... 10.Haftaya kadar icmek gerekiyormus, endise edilecek bir durum yok dedi. 10 haftadan sonra keseceklermis. Haberin olsun cnm

Arkadaşlar günaydın herkese... Ben bugün kan verdim bekleyişim bitti çok şükür. Sonucum saat 3 gibi çıkacak. Evde yaptığım testlerde hep negatif çıktı . Belirtilerim se göğüs ağrısı, kasıklarımda batma sancı bel ağrısı . Merak ettiğim şey acaba bu belirtileri yaşayıp idrar negatif kan pozitif olan var mı

Yaaaaaaaaaaaaaa, inan yeni gördüm mesajını ((( Ben ikimize de inanmiştım ama ya. Kıyamam sana, insaallah bir dahaki seferde olacak canım benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…