2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kizlar ben hic dusunmuyorum yapmayi yaa nasil cesaret ediyosunuz papatyyaa123 @yaasemintt ben direk kan testini dusunuyorum birde dua isi nelodu acaba okuyacakmiyiz bugun
Canim kan testinde direk ogrenmek beni daha cok strese sokuyor en azindan idrarda cikmiyosa tamam yok diyip gidiyorum kan vermeye yada erken cift cizgi cikarsa mutlu olurum diye dusunuyorum

Canim benim ne dicegimi bilemiyorum rabbim yardimcin olsun ama hicbisey bitmis degil bidakine olur insallah dondurulmusun varmi kuzum

siwygEditor " style="display:none; " data-css-url="css.php?style=1&css=editor_contents&d=1472135066" data-dialog-url="index.php?editor/dialog&style=1" data-auto-save-url="index.php?threads/2016-agustos-ayinda-tup-bebek-tedavisine-baslayacaklar.940730/save-draft" data-options="{"placeholder":"reply_placeholder","autoSaveFrequency":"60","bbCodes":[],"buttons":{"insertAlbum":{"title":"Alb\u00fcm Ekle","fetchingUrl":"index.php?gallery\/editor-album&time=1472223662"},"insertContent":{"title":"Foto\u011fraf\/Video Ekle","fetchingUrl":"index.php?gallery\/editor-content&time=1472223662"}}}"> Çok üzüldüm canım vakti değilmiş demekki , canımız sağ Allahın izniyle tekrar denersin üzme tatlı canını Rabbim o güzel duyguyu bizlere de yaşatacak inşallah hayırlısıyla

ZehreNur canim sende bu yumurta catlamasini onleyen igneden sonra kabizlik basladi mi ya da genel olarak bu igneler sende boyle bi durum yapti mi?
Opu dan sonra kayisi derken yine mi kabiz

Rabbim en kisa zamanda anne olmayi nasip eylesin hepimize uzulme demek dile kolay..

Tebrikler canım Allah tamamına erdirsin inşallah

Canim estofermi bende okumustum x grup ilacmis.. ama tup bebek doktorlari veriyomus bi sikinti olmuyomus canini sikma.. bana da doktor dogal siklus uygulariz dedi.. opudan sonra ilac kullanmicakmisim

Seni çok iyi anlayabiliyorum birinci tedavim sonucunda da negatifi görünce Senin gibi olmuştum İnşallah doğal yollardan anne olursun Canım benim Allah büyük

Slm canlar gene hastaneden geliyorun.. 2 serum yedim.. yumurtalarim inanilmaz buyumus ve sanci yapiyor. Birbyandan perisan oluyorum bir yandan da doktorum bunun hamilelik belirtisi oldugunu soyluyir mutlu oluylum..ulttrasondam.bakti ve endokrimum muydu neydi o 19mm olmus inanilmaz guzel dedi insallah tutmustur kizlar bu acılarim bosa degildir umarim

Maşallah canım inşallah çok güzel gelişmelerle ilerlesin yumosların. Ben de opu oldum bugün 20 kadar toplandı yarını iple çekiyorum bakalım ne olacak. Şuan benim de sadece hafif ağrım var. Çok olacak diye şartlamışım kendimi inşallah sıkıntısız atlatırım

kızlar doktor beni adet olunca ara demişti.
adetime 4 gün var.
şimdi baktım kahverengi akıntım var.
agrım sızım yok ama.
ne yapayım?

ZehreNur canim sende bu yumurta catlamasini onleyen igneden sonra kabizlik basladi mi ya da genel olarak bu igneler sende boyle bi durum yapti mi?
Opu dan sonra kayisi derken yine mi kabiz
Canım ben iğne kullandıgımda cok rahattım kabızlık veya baska şikayet im yoktu.
Opudan sonra kabızlık oldu.epey sancım oldu.kayısı aldımda rahatladım sende evde hazır tut
Sen de var mı şuan? Şifası kayısı bol su canım
Tedavinin basından sonuna kadar bol su şart

gaziliii kayisiyi hosaf gibi kaynat iyice ve rondodan geçir bir kavanoza koy sabah aç karnina 2 3 kasik al ve uzerine su ic .. rahat ediceksin ben opudan sonra 4 gun cikamadim wcye bunu yaptim tahstladim

ohh be isten yeni geldim bu haberi gorunce o kadar sevindimki Allah tamamini erdirsin kucagina almaya nasip etsin cok mutltuyum adina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…