2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim sizin problem neydi..kaçinci deneme..ve bekleme sürecinde neler yaşadin neler yaptın.,bizede faydası olur belki ;*
Canım, bizim aslında bariz bir problemimiz yoktu ama olmuyordu kendiliginden. 3,5 yıldır evliyiz... Bu ilk denememiz ama inan Bülent Hocaya cok güven duymustum daha muayeneye gitmeden. Sanki icimden bir ses benim kısmetımın orada oldugunu söylüyordu. 1 Agustos'ta ilk kontrole gittim, zaten hersey yolunda oldugu icin hemen baslayalim dedi yani kısa protokol oldu bizimki... 15 Agustos'ta transfer yapıldı ( 2 tane blast yumurta ) dün de o güzel haberi aldım işte.. Tedavi sürecinde ilaclarımı ve ignelerimi zamanında almaya cok dikkat ettim canım. Agır kesinlikle kaldırmadım, yorucu işlerden uzak durdum... Çalışiyorum bir de o yüzden cok yatmak gibi bir sansim yoktu. Sadece transfer günü ve ertesi gün dinlendim.
Bir de pozitif düsünmeye gayret edin, en ufak birsey de umutsuzluga kapılmayın lütfen

Gunaydin kizlarr..guzel haberler alcagimz bir gun olsun..
Alya_naz cnm clexane igneyi hep ayni saattemi vuruosun onemli saati.1.igneyi transfer gunu hemsire vurmustu 2.igneyi ben dun saat 4 te vurdum yine ayni saattemi vurayim.
Günaydın canım... evet kesinlikle igne ve ilaclarını aynı saatlerde kullanmaya cok dikkat et... 5 - 10 dk lık degisiklikler olabilir ama saat farkları olmasın.. Ben şuan Progestan ve Clexane kullanmaya hala devam ediyorum.

Ayla_naz hadi bize belirtin varmıydi onu yaz
R ramanda25 Canım, transfer sonrasi cok bir belirtim olmadı... Sadece 7.gün sonrasinda adet sancısı gibi agrilarim oluyordu bir de idrara cok sık çıkar oldum... Normalde gece hic kalkmazdim ama simdi mutlaka kalkmak zorunda kaliyorum. Bir de gögüs uclarım hep agridi... hala da devam ediyor.

Canım evet, olumlu tarafından bak bence de... Benim de yumurtalarım en son kontrolde 19 - 20 mm boyutundaydi. Insaallah seninki de güzel olacak

Estrofem bazen degisio cnm ama en gec 10 bucuga kdr almis oluorum jel 8 bucuk gibi.
Igne icinde hemsire kendine bi saat belirle dedj o zmn vur..gonal f gibi dakik ilaclar degiller sanirim..

Iyi valla canim bol bol tembellik yapiyorum gunlerde geciyo gibi bugun 4.gunum ama hala belirti falan yok cok nasdir kasikta sizi hissediyorum okadar.senin nasil gidiyor dikkat ettigin onerdigin seyler varmi canim
Cnm bnde de bi belirti yok..dinleniyorm ama surekli yatmiyorum geziyorum.
Su cok içiyorum kayisi kabak cekirdfi yiyorum anans yiyorm bugun son kez yiycm. Themodernmumma onerdiklrrini yapmaya çalışıyorum baska da bisey yapmiorum cnm

Tabiki de oldu canım... Benim hala agrım devam ediyor, özellikle uçları büyüdü sanki Kaşıntın da olabilir

Aynen bende 3gun ananas yedim simdi kabak,kuruyemis devam ediyom su sut bol icmeye calisiyorum.

Estrofem bazen degisio cnm ama en gec 10 bucuga kdr almis oluorum jel 8 bucuk gibi.
Igne icinde hemsire kendine bi saat belirle dedj o zmn vur..gonal f gibi dakik ilaclar degiller sanirim..
Ilac saatlerini gecirmeden her gun ayni saatte yapmak aslinda cok onemliymis. Ben de uymadim ama yurtdisindaki makalelerde buna cok baglilar.

Belirti icin erken, dondurulmus tedaviyse test gununuze yakin baslar kasik agrilari adet olacak gibi. Gogus konusu da cok degisken. Benim daha yeni acimaya basladi goguslerim. Yani adet olacakmissiniz gibi belirtiler haric gerisinin ne zaman baslayacagi hic belli olmuyor. Idrarinizi takip edin ama sabahlari ilk idrar koyu ve kokulu oluyor Hcg karismaya baslayinca.

Dogru aslinda cok takılmamak lazim haklısın.
Bide benm 3.gun embriosu size gore daha gec olur dimi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…