2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

papatyyaa123 ben perşembe ya da cumadan baslicam testleri yapmaya bendeki erken gebelik testleri sonuç veriyor 4. Günden itibaren. Ama 5. Gün embriyosunda. Onlar bitince de diğerlerine başlayıp artışı kontrol edicim. Sen hangi marka aldın testleri.

Kızlar sizce 2. Gün embriyosunda en erken idrar testi kaçıncı gün başlanmalı?

Canimmm seninki 5.gun embriyosu degilmi benimkiler 3.gun ama yinede erken basliyosun sanki ben labaquick erken gebelik testi internetten aldim ama insallah cikarda

Canimmm seninki 5.gun embriyosu degilmi benimkiler 3.gun ama yinede erken basliyosun sanki ben labaquick erken gebelik testi internetten aldim ama insallah cikarda
5. Gün evet canım. Ama kaliteleri düşük diğerlerine gore benim ilk iki de çıktı canım valla. Tescilli 3 betayi silik gösteriyor :)) az çok bi tahminde bulunuyorum onunla. Artışı kontrol ediyorum. İkinci tedavimde 7. Güne kadar koyulasti sonra siliklesti. Sonuç negatif.

Aaaa 4.gun cikmaya baslamismiydi gercekten cok sasirdim demekki dedigin gibi artisi kontrol edebiliriz ozaman sen 5.gun embriyosunda 4.gun gorduysen benim 6da baslamam normal kuzum insallahh kopkoyu cizgileri goruruz mutlaka burayada yukle ama birlikte takip edelim bukez hep koyulascak

Can'ım çok çok tebrik ederim. Değerin muhteşem, ikiz inşallah. Maşallah, Allah kucağına almayı da nasip etsin.

Tamam canım inşallah

Kizlar ben hic dusunmuyorum yapmayi yaa nasil cesaret ediyosunuz papatyyaa123 Y yaasemintt ben direk kan testini dusunuyorum birde dua isi nelodu acaba okuyacakmiyiz bugun

Üstümdeki şoku atlatana kadar Yazamadım Maalesef kızlar sonuç negatif. Hala da atlatmış değilim. Çok inanmıştım hep pozitif düşünmüştüm ama olmadı maalesef. Alya_naz cim Sana çok sevindim. İnşallah bi gün ben de bu güzel haberi alırım. Allahım bana ve tüm isteyenlere bu güzel duyguyu nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…