2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

hayırlı cımalarınız olsun dua listedini kim çıkarıyor??? Yokmu konunun hakimi?saat 20:30 da başlıyoruz değilmi kimler bızımla:)?
Gunaydin canim bende okurum nasil dua listesi cikaricaz canim ben yardimci olmaya calisirim hic anlamiyorum ama siz yonlendirirseniz yaparim seve seve

Kizlarr tecrubeli arkadaslar.. bu natural siklus neye gore veriliyor var mi bilen..

Kizlar bende simdi kontrolden donuyorum solda 6 tane buyuk 10 tane ise antral folikul sagda ise 4-5 tane buyuk var semra hanim dondurma kararini bana birakti sol da ohss olmaz diyemem cunku arkadan gelen kucuk antral folikullerin var ama ohss olursun da diyemem dedi.. ben de o zman donduralim dedim.. bak yaziyorum dedi :)
Sonrasinda natural siklus uygulariz dedi

Ohss olmayayim diye cok dusuk dozla baslattilar hala daha ayni dozla devam ediyorum gonalf 112.5 o yuzden transferde olabilirmisim karari bana biraktilar off kendileri karar verselerdi keske zormus.. natural siklus da transferim taaa ekim e kaliyo

Reactions: zkd
Kizlarr tecrubeli arkadaslar.. bu natural siklus neye gore veriliyor var mi bilen..
Canım benim bir tüp bebek deneme var onu natural siklusta yaptılar. Adetin 2. Günü rahim kontrolü yapılıyor. Sonra uygun bir gün tekrar çağırıyorlar. Rahim kalınlığını ve kendiliğinden oluşan yumurtaları takip ediyorlar. Bu süreçte ilaç vs. Kullanıyorsun. Yumurtaların çatlama seviyesine gelince çatlama iğnesi veriyorlar ve transfer günün belirleniyor

Valla ben agri aci bekliyodum canm anestezden kendi kendime uyandm yanimdaki hasta baya bagrindi ama ben kendm act gozlerimi dun agrim oldu bugn sinek isirigi gbi var geldi haber canm 2qtanesnden 14u kaliteliymis bunlardanda 9u dollenmis rabbm hayrlisni nasip etsn hepimize ama opudan snra heycanlimis o telefonu nasl actm yumoslarmdan haber var dye annelk duygusunu erken yasayanlardanz rabbm byle guzl seyler nasip etti bze

Canim bana Ilac kullanmicaksin dedi...soyle anlatti simdi opudan sonra adet olurmusum sonra bi daha kendi natural adetimi olucam transfer taa o zman olacak iste.. madem dondurucan dedi narural siklus yapalim bebek daha iyi tutunur basari artar dedi ne alaka anlamadim.. esimde dondurma attiriver bi tane diyip duruyo off deli yaa:)
.

Ohh masallah canim cok iyi 14 kaliteli 9 u dollenmis super super dondur kardes yaparsiniz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…