2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Bende okuyabilirim kac tanr ne okucaksak haberdar olayim

Arkadaşlar benim de yarın 11 de transfer işlemim olacak. 9 yumurtam vardı 5in de döllenme geeçekleşti yalnız bugün aradılar 3 tanesi iyi.kalitedeymiş artık hayırlısı diyorum. Her gün Meryem suresini okumaya dikkat ediyorum bu başlıktaki kızlar ve kendim için. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah

Beni de ekleyin beni de beni de saati ve duayı bildirirseniz okurum inşallah

hayırlı cımalarınız olsun dua listedini kim çıkarıyor??? Yokmu konunun hakimi?saat 20:30 da başlıyoruz değilmi kimler bızımla:)?

Merhaba.ben iki negatif aldım bundan önce.ve 3.deneme için gittim doktor direkt onu sordu yaptırmadan gelme dedi.ama önceki doktorumgerek yok alakası yok falan demişti.bende gittim üniversite hastanesinde yaptırdım(özelde de oluyorMuş 400 TL falan)ve pıhtılaşma çıktı.inşallah bu kez pozitifi görürsem sonuna kadar clexane iğne kullanMam gerek.bence doktora bakma sen yaptır

Bu arada sen nasil oldun canim atlattin mi?
Canim dün tekrar kontrole gittim hafif derecede atlatiyormusum hastaneye yatirmama gerek yok dedi evde sivi tuketiyorum bol bol oyle yani canim zor birseymis gercekten yumurtasi cok olan arkadaslar transferinizi erteletin bir ay gerekirse doktor bana ohss riskin yok dedi ama 20 yumurta toplandi benden onlarij ici su dolunca sisiyormus insallah kimse olmaz buradaki arkadaslardan. Senin test günün ne zaman canim

Ayyyyy canim senin yarin test gununmu allahim zaman nasil cabuk geciyor daha transferini hatirliyorm dun gibi tabi sana sormak lazim nasik gectigini kuzummm insallah guzel sonucunu hamileyim msjini aliriz burdan
Valla canim su gibi gecti diyemem hele suan heyecandan bayilabilirim.. kani verdim sonucu bekliyorumm. Nolur duanizi esirgemeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…