2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Valla ben agri aci bekliyodum canm anestezden kendi kendime uyandm yanimdaki hasta baya bagrindi ama ben kendm act gozlerimi dun agrim oldu bugn sinek isirigi gbi var geldi haber canm 2qtanesnden 14u kaliteliymis bunlardanda 9u dollenmis rabbm hayrlisni nasip etsn hepimize ama opudan snra heycanlimis o telefonu nasl actm yumoslarmdan haber var dye annelk duygusunu erken yasayanlardanz rabbm byle guzl seyler nasip etti bze

Gecmisler olsun tatlim :)

Kizlar jel kullaniyorum geri gelio ya bi kac saat sonra sut kesigi gibi rengi pembemsi normalmi bu

Bide kizlar bana catlatma ignesi olarak lucrin verdi doktor otriville niye vermedi bunun icinden 14 tane siringa cikti ya:KK57::KK57::KK57:

Bide kizlar bana catlatma ignesi olarak lucrin verdi doktor otriville niye vermedi bunun icinden 14 tane siringa cikti ya:KK57::KK57::KK57:
Hmm onu bilmiyorum. Bana kactane yumurtam oldugu soylenmedi ama sagda sayi az ama büyükluk iyi, solda sayi cok ama küçük dedi. E2 testi verdim sonuca gore gonal f dozu ayarlancak. Orgalutran a basladim bide bugün

Canim dün tekrar kontrole gittim hafif derecede atlatiyormusum hastaneye yatirmama gerek yok dedi evde sivi tuketiyorum bol bol oyle yani canim zor birseymis gercekten yumurtasi cok olan arkadaslar transferinizi erteletin bir ay gerekirse doktor bana ohss riskin yok dedi ama 20 yumurta toplandi benden onlarij ici su dolunca sisiyormus insallah kimse olmaz buradaki arkadaslardan. Senin test günün ne zaman canim

benim de yumurtam çok canım.
bana doktor ohss riski var dondurup bir ay bekleteceğim seni dedi.
senin 20 yumurtadan kaçı döllendi canım onu merak ettim bir de kaç tane koydular?

Kizlar gunaydin. Kontrolde ciktim. Yumoşlar iyimiş çok şükür. Ama solda sayi cokmus buyukluk azmış. Sali veya crs toplama olcakmis
Hadi hayirlisi olsun canim.bende yeni ciktim.6 tane gozukuyo bende ama arkadan gelen bir iki tane olabilir dedi.bide kalcadan igne ekledi.sayknin az olmasi canimi sikti biraz ama insallah onlarda kalitelidirler.ben pazartesi tekrar kontrole gidicem

Canim bana Ilac kullanmicaksin dedi...soyle anlatti simdi opudan sonra adet olurmusum sonra bi daha kendi natural adetimi olucam transfer taa o zman olacak iste.. madem dondurucan dedi narural siklus yapalim bebek daha iyi tutunur basari artar dedi ne alaka anlamadim.. esimde dondurma attiriver bi tane diyip duruyo off deli yaa:)
.
Canım bende ilaç kullanmadım

gaziliii gaziliii ohss riskinde ve ertelenen transferlerde ya onu ya gonapeptyl veriyorlar. 14 unu de vurmazsin. Ben gonapeptyl aynı anda 3 tane vurmuştum. İçinde daha az hcg olduğu için çok sancı yapmıyorlar.

Hadi hayirlisi olsun canim.bende yeni ciktim.6 tane gozukuyo bende ama arkadan gelen bir iki tane olabilir dedi.bide kalcadan igne ekledi.sayknin az olmasi canimi sikti biraz ama insallah onlarda kalitelidirler.ben pazartesi tekrar kontrole gidicem
Bende pzt gitcem sanırım sormadim daha. Kan tahlilimi gostercem 2de

X