2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

• Rabbî lē tezernî ferdev-ve ente [k]hayrul vērisîn.
  • Anlami :Rabbim! Beni tek başıma (evlatsız) bırakma, gerçi (vermesen de) sen, varislerin en hayırlısısın.” (Enbiya Suresi – 89)
  • Rabbi heb lî mil-ledunke zurriyyeten tayyibeten inneke semîudduâ’.
  • Anlamı: “Ya Rabbi! Bana kendi katından çok temiz bir nesil (çocuk) bahşet. Muhakkak ki sen duayı hakkıyla işitensin.” (Ali İmran Suresi – 38)
  • Allahim nolur isteyen herkese bahseyle

merhaba banada verdi ancak kan pihtilasmasi icin ayrica igne de verildi.ben hibor kullaniyorum . doktorun tavsiye etmedigi hic birseyi kullanma derim benim bu arada dusugum vardi.doktorun ne dediyse bence onu uygula ama rahatlatmak icin kendini ara sor

gaziliii @evlatkokusu_ E Ebrtrn zumba000 P papatya123 ZehreNur @ES2307 @Brill
Kizlar o halde biraz organize olalim yarin dua ediyorsak 20:30 uygunmu? herkese 9 kisiyiz suan dua listesini biri cikarsin. ne okuyacagiz kisi basi kac tane okunacak . ben calisiyorum cokvaktim yok gec geliyorum ancak herseye uyarim.
yarini kacirmamak lazim. listenin basini ben cekiyorum umarim hepimiz iyi haberlerle baslariz.

Aksam aksam aglattin canim valla.insallah tutunur hic birakmaz bebegin seni..

Kızlar acil yardımmmm. Gonal f kullaniyorum eşimle birliktelik sırasında epey bi kanamam oldu normal mi bh cok tedirginim. Terslik mi var :'(

Canim benimde kürtajim var.. Kalbi durdugu icin.. 2. dede böyle bir sorun yasardam kan pihtilasma testi öyle yapilcakmis.. Anlamadigim neden böyle kötü bir deneyinden sonra test yapiliyor ki.. Sonuclara göre tedavi, ilaclar, ve testler sekilleniyormus.. Dr aciklamasi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…