2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Gecmisler olsun tatlim :)

Kizlar jel kullaniyorum geri gelio ya bi kac saat sonra sut kesigi gibi rengi pembemsi normalmi bu

Bide kizlar bana catlatma ignesi olarak lucrin verdi doktor otriville niye vermedi bunun icinden 14 tane siringa cikti ya

Bide kizlar bana catlatma ignesi olarak lucrin verdi doktor otriville niye vermedi bunun icinden 14 tane siringa cikti ya
Hmm onu bilmiyorum. Bana kactane yumurtam oldugu soylenmedi ama sagda sayi az ama büyükluk iyi, solda sayi cok ama küçük dedi. E2 testi verdim sonuca gore gonal f dozu ayarlancak. Orgalutran a basladim bide bugün

benim de yumurtam çok canım.
bana doktor ohss riski var dondurup bir ay bekleteceğim seni dedi.
senin 20 yumurtadan kaçı döllendi canım onu merak ettim bir de kaç tane koydular?

Kizlar gunaydin. Kontrolde ciktim. Yumoşlar iyimiş çok şükür. Ama solda sayi cokmus buyukluk azmış. Sali veya crs toplama olcakmis
Hadi hayirlisi olsun canim.bende yeni ciktim.6 tane gozukuyo bende ama arkadan gelen bir iki tane olabilir dedi.bide kalcadan igne ekledi.sayknin az olmasi canimi sikti biraz ama insallah onlarda kalitelidirler.ben pazartesi tekrar kontrole gidicem

Canım bende ilaç kullanmadım

gaziliii ohss riskinde ve ertelenen transferlerde ya onu ya gonapeptyl veriyorlar. 14 unu de vurmazsin. Ben gonapeptyl aynı anda 3 tane vurmuştum. İçinde daha az hcg olduğu için çok sancı yapmıyorlar.

Hadi hayirlisi olsun canim.bende yeni ciktim.6 tane gozukuyo bende ama arkadan gelen bir iki tane olabilir dedi.bide kalcadan igne ekledi.sayknin az olmasi canimi sikti biraz ama insallah onlarda kalitelidirler.ben pazartesi tekrar kontrole gidicem
Bende pzt gitcem sanırım sormadim daha. Kan tahlilimi gostercem 2de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…