2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canım iki gün önce opu oldum ben
Bugun donduruldu embriyolar
Transfer im eylülde,ilk tedavim
Sıkıntı morfoloji 1
2. Gün embriyosu ama yinede umidim var Allahım ol desin yeterki.
Hepimiz için inşallah

Hayir canim tup bebek denemene devam ediyorsun cunku her yumurta ve her sperm farkli zamanlarda olustugu icin bir kere boyle cikti diye hepsi oyle olacak diye bisey yok,ama mesela bazi kalitsal hastaliklar var ki o yuzden embriyo tutmuyor olabiliyor..oyle bisey cikarsa sonraki denemelerde surekli genetik yaptirmak gerekebilir..ama şu da var genetikten temiz gelenlerde tutmayabiliyor..ben genetıkle ılgili forumda takip ediyorum yaptırıpta tutmayanda cok o da kesin çözüm değil yani

Canmbenm bugn opu oldu bende kendi kendime adet olmuyrm doktor tarlusl yazdi bugn basladm sali btcek 2-3gn icinde adet olcm gtcem ilac vercek rahimi hazrlamak icin benmde donduruldu
Aaaa ben de kendi kendime adet olmuyorum ben de sorayım doktora bakalım adet söktürücü kullanayım mı diye? Opu nasıl geçti canım ben çok heycanlıyım. İnşallah senin de yarına güzel ve sağlıklı yumoş haberlerin gelir

Canım iki gün önce opu oldum ben
Bugun donduruldu embriyolar
Transfer im eylülde,ilk tedavim
Sıkıntı morfoloji 1
2. Gün embriyosu ama yinede umidim var Allahım ol desin yeterki.
Hepimiz için inşallah
Bizim morfolojide çok sikinti yok dedi hareketlilik yok bizde..bizim doktor dondurmaktan yana kullanmıyor şansini hiç.herhalde az olunca elimiz boş kalmasın trasfer iptal olmasın diye..

Moral bozmak yok kızlar asla
şu cuma akşamı dua ediyoruz hepimize Allah tüm Dileklerimizi kabul edecek inşallah
Nasıl bozmayayım 4 embriyo oluştu 2 si orta 2 si düşük kalite, dun dayanamadım kan testi yaptırdım beta hcg 16 cıkmıs bugun de bakayım dedim 14 e düşmüş bugün transferimin 7.gunu

Oy oy.. soyle elimde bi sigirli değnek olsa burdaki herkesin göbisine bi bebek koyabilsem.. hayirlisi canim karar senin

Nasıl bozmayayım 4 embriyo oluştu 2 si orta 2 si düşük kalite, dun dayanamadım kan testi yaptırdım beta hcg 16 cıkmıs bugun de bakayım dedim 14 e düşmüş bugün transferimin 7.gunu
İçimizdeki umudu yok etmeyelim belki iki gün sonra değerin yükselir umutsuzluğa kapılma Allah büyük
Benimde ikinci tedavim kasım ayından beri sürekli ilaç kullanıyorum on kilo aldım iki yumurtam zorlan oluştu pazartesi transfer oldum
Benimde üçüncü gün embriyosu allahım duy sesimizi bizide gör yarabbim Mutlu günlere kavuşturur inşallah

Bende kilo aldım hamile olalımda kilo falan umurumda değil

Arkadaşlar formdakilerin büyük bir kısmı coraspin kullanıyor.. Bunu dr ne için veriyor.. Ben ikinci görüşmeye gittigimde kanda pıhtılaşma olup olmadığına dair test yapcakmısınız dedim.. Tekrarlayan düşüklerden sonra yapılır dedi.. Ama burdaki arkadaşların pıhtılaşma sorunu olmasada aspirin kullanıyor.. Bende mi kullansam acaba?? Bi zararı olur mu?

Varikosel, embriyolar orta kalite oluştu 2 sini dondurşar ancak orts kslite oldugunün emin olamadı. Bugüne kadar sperm sorunumuz var dıye bilirken iimdide yumurta sorunum çıktı
Canim yumurtada da problem oldugunu nasil anladınız döllenmenin az olmasındanmı??ilk üç gün yumurtaya bağli deniliyor.,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…