2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canmbenm bugn opu oldu bende kendi kendime adet olmuyrm doktor tarlusl yazdi bugn basladm sali btcek 2-3gn icinde adet olcm gtcem ilac vercek rahimi hazrlamak icin benmde donduruldu

Valla karar verememekte haklisin canim ama ben olsam transfer olurdum herhalde ya genetige yolladin diyelim bisi cikarsa allah korusun çözümü var mi?

Can'ım benim bence 3 denemen olduğu için yaptır kesin benimde 3 gün embriyo suydu ve 3 denememdi beni yönlendiren olmadı koydular 0.5 çıktı riske atma sonunda daha çok üzülüyor insan

ZehreNur canim benimde opudan sonra iş e baslamam gerekiyo agrilarin nasil iş e gidiliyo dimi.. benimde is yerimde kimse bilmiyo
Evet canım çok şükür gidebildim.iki gundur calısıyorum ama karnımın alt bolgesinde agrı var yanlarada vuruyor bazen.yürürken uzanırken rahat degilim.işe gitmemde engel olmadı ama şu iki gündür cok yoruldum yarın evdeyim Allahtan
Bide afedersin kabız oldum galiba o da rahatsız ediyor.narkoz bulantı kusma yapıyorsa sende mide bulantı kesici ilac vursunlar mutlaka yoksa gece boyu kusarsan işe gidemezsin.bana sordular alerjik durum var mı falan diye narkozun ates kusma yaptıgını soyledim

Senin durumun bana benziyor tek fark benim ilk tedavim
Ve biliyosun zaten 3 embriyo dan ikisi kaliteli oldu.
2. Gün donduruldu.embriyolog riske atamayız ne kadar erken anne rahminde olursa o kadar iyi dedi
Allah en dogru kararı verdirsin tez zamanda kucagın dolsun

Bende narkoz bisi yapmamisti daha once ameliyat gecirdim..
Kabizlik icin probiyotik hap al canim cok ise yariyo..

Tabi öyle olursa trasfer edilmiyor..ama genetikten sağlam gelenlerde %100 tutuyor diye bişey de yok

Canim ben sunu anlamadim diyelim ki genetik testi yaptirdin Allah korusun bozuk cikti ee bundan sonra hic tup bebek yapma mi dicekler sana o kismi nasil oluyo?
Bide 5. Gune kadar gidemediler diyelim bu sefer embriyolari kaybediyomusun?transfer iptal mi oluyo

Bende narkoz bisi yapmamisti daha once ameliyat gecirdim..
Kabizlik icin probiyotik hap al canim cok ise yariyo..
İncir tam mevsimi transferden sonra bana incir yiyebilirsiniz demişlerdi kabızlığı önlüyor üç gündür incir tüketiyorum ve rahatlatıyor arkadaşım

Sagol canim senin tutmadi galiba hamilelik takvimi olmadiği için öyle düşündüm..bunuda koydursam olmazsa erkek kisirliği ile ilgili basarili bir ürolog ilemi görüşsem diyorum.. çok karişik konular ya..bizim degerlerden kotu olup tup ve ya dogal yolla hamile kalanlar var ya anlayamiyorum niye olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…