2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Benim 19 yumurta idi transferde n önce de yapıldı. En son çarşamba günü de test yapıldı değer normal. Ultrasonda çıktı benimki canım. Idrarimi da az yapiyordum o da bi belirti şişlik dışında. Sen bol ayran ve sıvı tüket 3 litre ve üstü iç. En az yarım litre ayran dedi doktor bana

Gebeligin 10. Haftasi nedir ya
Allahim nasil bi işe girdim ben yaa
Benimde bunyem zayiftir..
Direk hap verseler yaa
Senin doktorun degistirip ne verdi peki bende not alayim

Canim sen pco sun yanlis hatirlamiyosam 20 ye yakin yumurtan toplanmisti bende pco yum aklimda kalmissin
Doktorun transferini niye 1 ay ertelemedi ohss olma ihtimalin var
Vallaha bilmiyorum ki cnm oncesinde solemiste risk görursem ertelicem diye ama kötü bir durum gormedi herhalde. Olmamam için dostinex verdi . Bakalim ne olcak

Y yenibidunya canim bizi bilgilendirir misin ohss olmussun cok cok gecmis olsun..
Peki kac yumurta toplandi senden..
Doktorun 1 ay transferi ertelemedi mi
Teşekkür ederim 19 tane toplandı canım. Transfer den önce iki gün rest yapıldı ohss için değer normal çıktı 3. Gün taze embriyo transfer edildi. Gebelik pozitif çıkınca tekrar ohss testi yapıldı çarşamba günü. Ama sisligim devam etti. Son iki gün idrarim az az gelmeye başladı. Dün grip için eski dogim doktoruma gitmiştim gelmsken maybe oldum iyiki olmsm tesadüfen öğrendim. Dün yine test yapıldı değer yine normal fazla yüksek değil ultrasona girmesem yine ogrenemiycektjm

Vallaha bilmiyorum ki cnm oncesinde solemiste risk görursem ertelicem diye ama kötü bir durum gormedi herhalde. Olmamam için dostinex verdi . Bakalim ne olcak

Canim dostinex i prolaktini yuksek olana vermiyolar mi..ohss ile baglantisi..bilemedim

Ayy her gün mu yapiliyo yoksa sakin hergun deme vallahi dusup bayilirim
Progeston hergündü canim ben transferin 12.günüme kadar kullandim dun pozitif olunca yine devam edilecek deyince sikayetimi soyledim proluton diye bir igne verdi bu 3günde bir vuruliyor birde crinone jel verdi canim bu igne daha iyi geldi bana

Ohss olmayi engelliyormus canim.. o sekilde bir etkisi de varmıs .
Bir de yumurta toplamasan hemen sonra bana 2 sise serum verdiler ne serumu su an hatirlamiyorim ama bu seni ohss olmaktan kouyacak dedi hemsire . Simdiye kadar bir sey olmadi cok sukur bundan sonrads olmaz insallah.. bol su tuketiyorum ve protein ağirlikli besleniyorim surekli

Daha neler neler ögrenicem yahu..opu dan sonra mi basladi bu sislik tatlim?
kan testi yerine ultrason daha guvenilir sonuc vermis bu sefer..
Simdi nasilsin canim insallah daha iyisindir ya.. bi de o halde su progestan ignesini olmak var.. ben de simdi o igneyi soruyodum tecrubeli arkadaslara.. tedavi suresince istanbulda mi kalsam dedim yahu ne kadar degisik seyler olabiliyomus..
Bence asil zorluk opu sonrasi gibi

Opu sonrasi serum taktiklarini okumamistim bak..
Tedavi merkezinin onemi iste..
Ee canim opu olali kac gun oldu senin?
Transferin ne zaman?

Ayy iyi bari canim proluton igne rahatlatti demek seni.. cok sevindim..
Ayrica hergun igne nedir yaa madem 3 gunde 1 olani var.. ben bu doktorlarida anlamiyorum

Cani
Canim ben tam tamina 7 gun geciktim test bile yapmistim. stresten gecikiyo takma. Geciktigim icin tedavim bi sonraki aya bile kalabilir bayrama denk geliyo diye

Evet opudan sonra vardı ama idrarum normaldir. Gebelikten sonra Karnım göğüs altına kadar şişiyor yemek de yuyince yatamiy rm . Bu gün daha iyiyim şükür yatıyorum hareket yasak. Sıvı içerde hareket ediyirms. Idrarim da düzelse rahatlıycam ya gebelikte 2 3 hafta suruyirms etkisi. Ben iğne olmuyor m canım crino jel kulkanyrm. Sanrm çok şiddetli değilmiş benimki bir değer vardı o 40 ve üstü çıkarsa yatış yaparım dedi hastaneye. Benimki 34 çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…