2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

ZehreNur kiz sen tedaviye ne zaman baslamistin unuttum bugun ignelerin bitti
Catlatma igneni ne zaman olcan tatlisim
Opu yu ne zaman olcan
Yalniz 9 gun ignede iyiymis he
Bakalim benim kac gun olacak

Canım catlatma ignesi olalı 13.gün hala silik cizgi yapar mı ya sürermi etkisi ben ilk kez bugun test yaptm daha onceki günler silik cıkarmıydı bilmiyorm.. biraz daha dayanayım en iyisi kafam karıstı.. hayırlısı canım hepimiz icin

ZehreNur kiz sen tedaviye ne zaman baslamistin unuttum bugun ignelerin bitti
Catlatma igneni ne zaman olcan tatlisim
Opu yu ne zaman olcan
Yalniz 9 gun ignede iyiymis he
Bakalim benim kac gun olacak
13 Ağustos ta başladım(ilk iğne), 23 Ağustos opu
Bu gece 00.30 da çatlatma iğnelerini vurucam canım
Hala inanamıyorum varya sanki hayal goruyomus gibiyim bu asamaya gelmek bile guzelmiş

Y yenibidunya canım gecmiş olsun Allah şifa versin

Canim duani bende okudum.. ALlah kabul etsin insallah.. evet ya dedigin gibi evimizdeki sessizlik cocuk sesiyle şenlensin.. en cok da insan buna özeniyo ya

Canım benim de dondurulmus transferi. Transferden 2gün önce basladık hala devam ediyoruz.. o progesteron hormonu ignesi düsügü önlemek icin,tutunmayı arttırmak icin oyuzden transferden sonra kullanılıyor canım
Ben hiç ipne kullanmadım gonalf ve çatlatma iğnesi dışında.. Dr um bana sadece fitil vermişti transferd n sonra onu kullanmıştım.. 2. Deneme için görüşmeye gittiğimde sadece rahimi kalınlaştırcaz dedi ve transfer sonrasıda yerleşmesi için bir tane iğne yapcaz dedi.. Onun dışında iğne yok.. Burdaki arkadaşların hemen hepsi kullanıyor.. Bana neden yok ki?? Neyse şu adetim gelsinde dr sorayım.

Bana doktor bi kere yapmisti canim yumurta takibi yaptirmistim 1 defa.. onda 13 gune kadar surdu ordan biliyorum ama herkesde farkli oluyo seninki gercekten gebelikde olabilir kan degerini bilmeden yorum yapamicam ama insallahh hamilesindir

Canım tek igbemi oldun peki 13. Güne silik yapmaz tecrübeyle sabit en azından bu kadar belirgin yapmaz benim gün geçtikçe siliklik netleşiyor gibi o yüzden igneye bağlamiom yarın sabah aynı markayla bi daha yap bklm biraz da olsa belirgin olacak mi

Canim duani bende okudum.. ALlah kabul etsin insallah.. evet ya dedigin gibi evimizdeki sessizlik cocuk sesiyle şenlensin.. en cok da insan buna özeniyo ya
Evet artık eşimle konuşcak konuda bulamıyoruz.. Şimdi çocuğumuz olsaydı şunu yaptı , bunu yaptı diye muhabbet konumuz olurdu.. O kadar sıkıldım ki hemen kursum başlasa.. Okulum başlasa..resmen elimde tlf tüp bebek üzerine ihtisas yapacak konuma gelcem yakında

Canim igne vermediyse bosver bence normal hamile kalanlar sanki igne mi kullaniyo ben verirse istemicem hergun igne olamam kalcadan

Hepimiz ayniyiz canim evlat bu kadar tatli olmasa millet yapmazdi diyorum esimde kiziyo aslinda hakli turkiye de biraz cocuk abartiliyo

Cnm fitilde aynı etkiyi gösteriyor takılma sen ona.. igne fitil aynı

Canim igne vermediyse bosver bence normal hamile kalanlar sanki igne mi kullaniyo ben verirse istemicem hergun igne olamam kalcadan
Aman işte caresizlikten o mu daha iyi olur bu mu daha iyi olur arayışı benimkisi.. Aslında hepimizin farklı sorunları var.. Bazen keşke benimde olsaydı diyorum en azından tedavisini olursun.. Sebepsiz olmamasıda ayrı bir dert..

Zaman ne de cabuk gecti ya :) su catlama ignesini ben 1 kere olmustum ki o zaman tek yumurtam oldugu halde acayip kasik agrim olmustu goguslerim falan agirmisti.. insallah igne sende oyle bi etki yapmaz canim yaparsa da korkma igneden.. doktor bisey dedi mi bak agrin olabilir vs..
Iyi bari opu sonran bayrama falan denk gelmiyo tatlisim ohss olursan doktorlar burda olur

Seninki sebepsiz mi canim bilmiyodum..
Hsg cektirdin dimi yurtdisindaydin sen

Yok dr soylemedi ama tahmin ediyorum
Benim bi ay iki tane yumoşum olmustu agrısından dra kosmustum dr yum catlıyo ondandır agrı demişti
İki tanesi boyle yaptıysa beni iğne artı o kadar yumoş ne hale getirir Allah bilir
Yarında sarılık hiv testi sonucları için hastnye gidicem illa opudan önce istiyorlar
Eşli olarak yaptırdık..
Salı opu çarşamba günü işe gidicem inş ohsd falan olmam iş yerine soylemedim
Benim dr kendinden çok emindi bu konuda

ZehreNur Kizlar ben size soylemeyi unuttum ya
Doktor bide bana cetrotide diye bi igne verdi yumurtalarin erken catlamasini kontrol altina almak icinmis gerekli olursa kullanilacakmis..
Esimde hemen gitmis almis ya daha gerek var mi yok mu belli degil

ZehreNur duydun mu progestan igne de fitil de ayni etkiyi gosteriyor dediler..bunu doktora sorariz..
Ayy evet ya soralım ben ne zaman kalcadan iğne vurulsam yamuluyorum
Bakalım drum ne diyecek
Ama fitili iyice derine sokmak gerekiyormuş tüp bebek tedavisi goren biri vardı iş yerinde o anlatmıştı tutmuştu ama düşük olmuş bu yuzden ben bilmiyodum derine itilecegini demişti
Offf zor işler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…