2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Tsk ederim cnm bi tane içtim daha içmem olmadı yok dr un telefonu malesef
İlginç telini vermesi lazım.. ben dr uma bazen WhatsApp tan yazıyorum cevap veriyor mesela.tedaviye baslamadan sistist olmuştum bi ilac yazdı ertesi gun iyileştim
O zaman merkezi ara hemşirelere falan sor kötü olursan

Valla bu dediklerini yapmak hayal gibi ya. Herkes için çok doğal yoldan cabucacik olan şeyler bizim için ne kadar kıymetli ve zor dimi

İlginç telini vermesi lazım.. ben dr uma bazen WhatsApp tan yazıyorum cevap veriyor mesela.tedaviye baslamadan sistist olmuştum bi ilac yazdı ertesi gun iyileştim
O zaman merkezi ara hemşirelere falan sor kötü olursan
Bencede ilginç hiç beni ara bi şey olursa falan demedi paraya gelince çok güzel alıyorlar ama

Bende öyle dedim ilaçlar muhtemelen 2 denemede olmadı işte umut ışığı gibi desene aynı 3 deneme inşallah tutar hepimizin

Kizlar daha oralara gelmedim ama okurken merak ettim bu progestan igne mi ne varmis onu kendimiz mi yapicaz kalcadan.. yakiyo.. oturamiyorum yazmissiniz.. peki kactane oluyoruz o igneden ortalama

Bu çizgi baya gerçek yahu,hani silikte olsa hiç göremediğimden,tebriklerrrr canım.Gün geçmiyorki yeni bir bebek haberi almayalımBir arkadaşında aynı seninki gibiydi onuda tebrik ederim

Kizlar daha oralara gelmedim ama okurken merak ettim bu progestan igne mi ne varmis onu kendimiz mi yapicaz kalcadan.. yakiyo.. oturamiyorum yazmissiniz.. peki kactane oluyoruz o igneden ortalama
Yok canim bilen birisi yapmali kalcadan oluyor opudan sonra basliyorsun gebeligin 10.haftasina kadar kullaniyorsun ben o kadar kotu bir igne gordum kalcamda iki tane bilye gibi seyler olustu gece yatamiyorum oturamiyorum en sonunda doktorumu aradim degiatirdi ilacimi beni progestan ignesi mahvetti canim ama benim bunyemdendir belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…