2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Nasıl kolaymış demi :-)
Hep aynı saatte mi vuruyorsun sende

Kolaymis canim yaa.. mutlulugum su progestan igneyi duyana kadardi ama ay o nasil biseymis ya okudun mu sen gebeligin 10. Haftasina kadarmis..
Evet canim ayni saatte vuruyorum gerci hemsire oyle bisi demedi 16:00-19:00 arasi olman yeterli dedi..

Ben 13gündür hergün 2 doz yapıyorum cnm:) Allah kolaylık versin hepimize valla

Ayy ne diyosun kiz 2 doz falan :rolleyes::rolleyes:

Sende kötü etki yapmadi demek iyi bari canim yaa benim bunyem alerjiktir damar yoluyla bazi ilaclar dokunur bana o yuzden onden araştırma yapmaya basladim arkadaslar sagolsun yardimci oluyolar:KK36:

Kolaymis canim yaa.. mutlulugum su progestan igneyi duyana kadardi ama ay o nasil biseymis ya okudun mu sen gebeligin 10. Haftasina kadarmis..
Evet canim ayni saatte vuruyorum gerci hemsire oyle bisi demedi 16:00-19:00 arasi olman yeterli dedi..
Sen yinede aynı saatte vur bu cok onemli dedi hemşire bana
Ayy evet ya o iğneden bende cok korkuyorum ama bizim dondurulmuş transfer olcak opudan sonra bu iğneyi vuracak mıyız?(tecrubelilerden bilgi istiyoruz)Bugun iğnelerden kurtuldum diye o kadar cok seviniyorum ki kursagımda kalmasa bari
Aslında iyiki dondurcaklar bu sırada bedenen ruhen dinlenmiş oluruz bir sure iğne gormemek harika hissettircek

Ayy ne diyosun kiz 2 doz falan :rolleyes::rolleyes:

Sende kötü etki yapmadi demek iyi bari canim yaa benim bunyem alerjiktir damar yoluyla bazi ilaclar dokunur bana o yuzden onden araştırma yapmaya basladim arkadaslar sagolsun yardimci oluyolar:KK36:
Canım bana hemsirem arnica diye bir jel önerdi.. onunla ovuyorum sürekli bilye gibi olan yerleri dagıtıyorm.. zor oturup kalkıyrm bende ama direniyorm işte:))

Kızlar mesela eylül 15-20 si gibi tedaviye basladigimizda muhtemel doğum nezaman oluyo? Yani eylulden ekime 1 aylik mi hesapliyoruz

Ya kızlar sabah idrar testimi koymustm silik cıkmıstı. 3.gün embriyosu bugun transfer sonrası 10.günüm bu gece ya da yarın sabah kan versem cıkar mı sizce? Yoksa cıksa da düsük deger olacagı icin kimyasal gebelik ihtimali olabilir mi bosa kendimi heyecanlandırmasam mı bilemedim

Ayy evet ya o iğneden bende cok korkuyorum ama bizim dondurulmuş transfer olcak opudan sonra bu iğneyi vuracak mıyız?(tecrubelilerden bilgi istiyoruz)Bugun iğnelerden kurtuldum diye o kadar cok seviniyorum ki kursagımda kalmasa bari
Aslında iyiki dondurcaklar bu sırada bedenen ruhen dinlenmiş oluruz bir sure iğne gormemek harika hissettircek
Canım benim de dondurulmus transferi. Transferden 2gün önce basladık hala devam ediyoruz.. o progesteron hormonu ignesi düsügü önlemek icin,tutunmayı arttırmak icin oyuzden transferden sonra kullanılıyor canım

Daha neler neler ögrenicem yahu..opu dan sonra mi basladi bu sislik tatlim?
kan testi yerine ultrason daha guvenilir sonuc vermis bu sefer..:KK57::KK57::KK57:
Simdi nasilsin canim insallah daha iyisindir ya.. bi de o halde su progestan ignesini olmak var.. ben de simdi o igneyi soruyodum tecrubeli arkadaslara.. tedavi suresince istanbulda mi kalsam dedim yahu ne kadar degisik seyler olabiliyomus..
Bence asil zorluk opu sonrasi gibi
Evet opudan sonra vardı ama idrarum normaldir. Gebelikten sonra Karnım göğüs altına kadar şişiyor yemek de yuyince yatamiy rm . Bu gün daha iyiyim şükür yatıyorum hareket yasak. Sıvı içerde hareket ediyirms. Idrarim da düzelse rahatlıycam ya gebelikte 2 3 hafta suruyirms etkisi. Ben iğne olmuyor m canım crino jel kulkanyrm. Sanrm çok şiddetli değilmiş benimki bir değer vardı o 40 ve üstü çıkarsa yatış yaparım dedi hastaneye. Benimki 34 çıktı

Evet opudan sonra vardı ama idrarum normaldir. Gebelikten sonra Karnım göğüs altına kadar şişiyor yemek de yuyince yatamiy rm . Bu gün daha iyiyim şükür yatıyorum hareket yasak. Sıvı içerde hareket ediyirms. Idrarim da düzelse rahatlıycam ya gebelikte 2 3 hafta suruyirms etkisi. Ben iğne olmuyor m canım crino jel kulkanyrm. Sanrm çok şiddetli değilmiş benimki bir değer vardı o 40 ve üstü çıkarsa yatış yaparım dedi hastaneye. Benimki 34 çıktı

Ooo.. seninkide yuksek cikmis.. canim 15-20 yumurta olunca doktor bir sonraki ay transfer yapiyorum dedi bana.. ah ah cok cok gecmis olsun canim yasayan bilir tabi ama insallah bir an once gecer :dua:

Aynen canim ya.. zaten ben ohss olmayayim diye 1 ay sonra transfer olcam
Doktorun verdigi gliforu da kullanmiyorum ya sali gunu kontrolum var gidince söylicem 7 ay once ameliyat gecirmisim zaten zayifladim bi de o ilac hepten kusturup isal yapip zayiflatiyomus.. hic test mest istemeden ilac yazdi.. bi endokrine gozuk bile demeden..

Ya kızlar sabah idrar testimi koymustm silik cıkmıstı. 3.gün embriyosu bugun transfer sonrası 10.günüm bu gece ya da yarın sabah kan versem cıkar mı sizce? Yoksa cıksa da düsük deger olacagı icin kimyasal gebelik ihtimali olabilir mi bosa kendimi heyecanlandırmasam mı bilemedim

Kandan anlasilir ancak 13.gunun olmus oluyo silik cizgi catlama ignesinin olabilir ama kanda deger olarak veriliyo ya bence biraz daha bekle sabret canim

Kızlar 4444 duasını yaptım Allah kabul etsin(Amin) sizlerede dua ettim.

Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin” dedi. (Al-i İmran Suresi, 38)
“Rabbim, beni yalnız başıma bırakma, Sen mirasçıların en hayırlısısın.” (Enbiya Suresi, 89)
Biliriz ki bizler aciziz, günahlarımız da çok, gücümüz kudretimiz de yok; bu yüzden SANA dua ederiz. Biliriz ki SANA açılan elleri boş çevirmezsin, biliriz ki RAHMETİN büyük, hazinen sınırsız, kuvvet ve kudret SENDEDİR ve günahlarımızı affedensin, duaları kabul edensin, bunu biliriz. İşte bunu bildiğimiz için dua ederiz, sadece SENDEN isteriz, yalnız SENDEN umarız. "Lailahe illallah Muhammeden resullallah" deriz.
"Allahü la ilahe illa hüvel hayyülkayyum”
Peygamber Efendimiz'e (S.A.V.) ,ashabına ,evlatlarına, torunlarının ruhlarına,yeryüzünde ki gelmiş geçmiş tüm peyagamberlerin ruhlarına, tüm evliyaların ruhlarına, sevdiğin ve duası makbul kullarının ruhlarına, silsileyi aliyye büyüklerinin ruhlarına hediye ettik. SEN kabul eyle RABBİM. Onlari vesile ederek SENDENistiyoruz, mübareklerin hatırı için ALLAHIM.
Ya Zül Celali Vel Ikram..
Biz;rahmetinden bebekler istiyoruz, annebaba olmak istiyoruz, sevmek istiyoruz yavrumuzu. Bebeklerimizi kucağımıza almayı,kucağımızda uyutmayı, doya doya koklamayı, evlerimizde emeklediğini görmeyi, ellerinden tutup yürütmeyi, saçlarını okşamayı, gözlerine bakmayı istiyoruz. Sessiz hanelerinimizde çocuk sesleri duymak istiyoruz, okula yollamak, büyütmek, vatana millete hayırlıbirer evlat olarak yetiştirmeyi, mürvetini görmeyi istiyoruz.
Rabbim, bizler de annelik duygusunu tadalım ne olur, yavrumuzu kucağımıza alıp sevelim, uyutalım, ninnilerle büyütelim.
Analı-babalı hep güzel günlerini görelimyavrumuzun. Hastalandığımızda bir bardaksu verecek evlatlarımız olsun. Bayramdaseyranda gözlerimiz yollarda kalmasın, kapılarımızı çalacak, ellerimizi öpecek evlatlarımız olsun. Yaşlandığımızda yanımıza gelecek, arayıp-soracak, titreyen ellerimizi tutacak, hatrımızı soracak, gözlerimize sevinç katacak evlatlarımızı nasip et YA RABBİM.
Ne olur RABBİM, bizi mahsun ve boynu bükük bırakma. Gözyaşlarımızı, sevinç gözyaşlarına çevir ALLAHIM. Bizlere de ana-baba olma duygusunu nasip et, bizlere merhamet et. Sen merhamet edensin, rahmetin sonsuz, hazinen sınırsız.
Ana-baba olmamamız için bizleri sebeplere sürükle, bizlere yardımcı ol, işlerimizi kolaylaştır ALLAHIM.
Biz biliriz ki her sıkıntı, zorluk SANA kolaydır. Biz biliriz ki birşeyin olmasını istediğinde ona sadece “OL“ dersin, o da olur. Bundan evvel bizler hiçbirsey değilken bizleri yarattın, yoktan var ettin.

Bizler ve tüm bebek sahibi olmak isteyen kulların için hayırlı ve tez zamanda, sağlıklı ve en hayırlısından, rahmetinden bebeklerimizi lütfetmeni istiyoruz RABBİM.
EL AÇTIK, KAPINA GELDIK YALVARIYORUZ.
Aciziz hiçbirşey yapamayız biz. Dua ile sadece SENDEN isteriz.
SEN HERŞEYE KADİRSİN! EVVEL OLAN AHİR OLAN SENSİN. VARİS OLAN, KAFİ OLAN, SAFİ OLAN, RAHMAN VE RAHİM OLAN, HAYYUMKAYYUM OLAN SENSİN. KUDRET SENİNELİNDEDİR.
“Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin” dedi. (Al-i İmran Suresi, 38)
“Rabbim, beni yalnız başıma bırakma, Sen mirasçıların en hayırlısısın.” (Enbiya Suresi, 89)
Allah, La ilahe illallah, Zül celali vel ikram, el-Hayyül Kayyüm, er-Rahmanü’r Rahim, Allahü’r Rahmanü’r Rahim, Allahu la ilahe illa hüvel Hayyül Kayyüm, Rabb, el-Hannanü’l Mennanü Bediüs semevati vel ardi zül celali vel ikram, Allah’u la ilahe illa huvel Ahadüs Samedüllezi lem yelid ve lem yûled ve lem yekun lehu küfüven Ahad.
ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED
EL - FATIHA

Eklentiler

• Screenshot_2016-08-21-19-31-41.jpg
    Screenshot_2016-08-21-19-31-41.jpg
    39,9 KB · Görüntüleme: 35
Canım bende senin gibiyim cstlatma iğnesi en son ne zaman ,oldun 14 gün geçtiyse o etki etmez benim çizgi 8. Günden beri var ama kan için acele etmuom düsuk de çıksa tekrarı istenilecek boşa canını ysktirma yeterince iğne oluyoruz nasılsa silik varsa şen gününü bekle

X