2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim oncelikle gecmis.olsun ben 1kez daha denedim tup bebek pozitifti sonucum ondaki belirtiler usume ozellikle ayaklarda kasik batmalari gogusun yanlarinda agri uclarinda sizlama akinti ve 7 8gunu ani ogurtuler olmustu dusukle sonuclandi 2.deneme donmuslarimla oldu ilaclari transferden once kullanmaya basladim hic.boyle etki etmedi bana benim ogurtu seklinde oldu ve devam etmedi ter basip halsiz kalinca tekrar aciktim bisiler yedim durdu cok enteresan geldi valla ben takmiorum varsa var yoksa yok rabbimin bilecegi ia ben elimden geleni yaptim cok.sukur bi kizim var normal yolla gebe kaldim dogumumda normaldi dogumdan sonra pko cikti basima 85kiloya dayandim azimle sporla diyetle 69a indim cabaladim yani elimden gelen yaptim olumsuz sonuclanirsa bile takdiri ilahi yapacak bisi yok tek canımı sıkan 15gun sonra test olmasi daha cok var ben yatmaktan sıkıldım kabiz oldum ustune delircem yani

Canim benim de ohss riskim var cok da korkuyorum ama beni doktorun en dusukle baslatti gonalf 112.5 baska bi onlem soylemedi
Benim dozu düşürdü 150den 137ye ama size göre hala yüksek. Neyse nasip bakalım vardır doktorun bi bildiği yumurtları gördüm heyecandan öldüm bebişi görsek ne oluruz bilmem :) Rabbim hepimizi güldürsün inşallah

Teşekkür ederim canım. Epey bişeyler atlatmışsın. Bu arada sürekli yatma bence çık gez dolaş kafanı dağıtmaya bak ben öyle yapıyorum şahsen ne kadar düşünmüyoruz ne olursa olsun desekte bilinçaltımıza işlemiş. Bu da bizi strese sokuyor. Hem Dr da yatışı çok önermedi. Dokuların kanlanması oksijenlenmesi için hareket et dedi.

Evet arkadaslar biraz once embriyolog aradi 19 yumurtadan 14 ü döllenmis pzartesi buyuk ihtimal transfer dedi carsanba topladiklrina göre 5.gün embriyosu mu.oluyor? Toplanilan günu saymiyoruz değil mi

Canim sen pco sun yanlis hatirlamiyosam 20 ye yakin yumurtan toplanmisti bende pco yum aklimda kalmissin
Doktorun transferini niye 1 ay ertelemedi ohss olma ihtimalin var

Kızlar daha dün başladım tedaviye bugün boğazım ağrımaya başladı ilaç kullansam bi sakıncası olur mi acaba deneyimli arkadaşlar yardımcı olur musunuz

Kızlar ayın 20-21 adetim gelmesi lazımdı ama ben de tık yok ve hiç belirtimde yok.. Ne yapmalıyım?? Ne kadar süre sonra dr gideyim.. Normalde stres yapınca gelirdi.. Kist falan yoktur inşaAllah.. Hiç bu sorunu yaşamadım.. Biran önce ilaçlarıma başlamak istiyorum.. Ikinci deneme icin sabirsizlaniyorum..

Canim bugun 21 i daha bir iki gunlük sekme olabilir..bugun yarın olursun..

Kızlar daha dün başladım tedaviye bugün boğazım ağrımaya başladı ilaç kullansam bi sakıncası olur mi acaba deneyimli arkadaşlar yardımcı olur musunuz
Canım bana verilen kağıtta
"Herhangi bir nedenle olan ağrı durumlarında minoset/parol tablet kullanılabilir,fakat bunun dışındaki herhangi bir ilacı bize sormadan kesinlikle kullanmayınız" yazıyor
Drun teli yok mu canım arayıp sorman gerek
Gecmiş olsun

Tsk ederim cnm bi tane içtim daha içmem olmadı yok dr un telefonu malesef

Çok teşekkür ederim kızlar darısı başınıza ama ben çok sevinemiyorum 3.sü kimyasaldı gerçii onda 20 çıkmıştı ama olsun önm olan katlanarak yükselmesi kalp sesini duyana kadar rahat yok
Umarım herkez pozitif sonucunu alır,keseyi görür,kalp atışlarını duyar kayınvaldesine görümcesine gerine gerine hamileyim der karnı şişer bebesine kıyafetler alır sonra kucağına alır sağlıkla sıhhatle öper koklar hasret biter inşallahh AMİNnnnnn

Kızlar bu arada küçük bi tavsiyem var ben hep şu duayı okudum rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bil hayr anlamı rabbim kolaylaştır zorlaştırma rabbim hayırla sonuçlandır transferse opuda herşeyde ben hep içimden bunu okudum

Kizlar transferime 4 gun var havuz ve denize girmeyeyim degilmi stres atmak icin esim goturmek istiyor ama bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…