2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Aaa ne guzel yapmissin canim ben gec kaldim

benim d vit demir mi oluyor , demir eksikliği var da d vit ölçtürmedim canım, en kısa sürede ölçtüreyim

Allah senden razı olsun canım, seni de sorularımla yoruyorum akşam akşam

Canim yazdiklarini okurken gozlerim doldu.. insallah en kisa zamanda bi bakarsin rabbim dogal yoldan nasip eder sana insallahhh.. bu gercekten cok zor bi imtihan.. Allah saglik versin esine.. sana... sizi birbirinizden baska kimseye muhtac etmesin...
Evlat evlat diye kosturuyoruz hepimiz ama sonra bi bakiyosun yine kocanla kalmissin yalniz gelip yalniz göcüyoruz bu hayattan..

Canim Rabbim sabrını artırsın. En hayırlı zamanda nasip etsin bugünleri unutturdu inşallah.

canım benim ya.Bu duygular o kadar yakın okadar tanıdıkki sana ne desem yetersiz anlamsız olacak.Bende eşime sığınıyorum böle zamanlarda ,en azından sevdiğim yanımda diye.Bak benim teyzem minde bundan 18yıl önce çocuğu olmuyordu (düşün 18 sene öncesi koşulları düşün) doktoru teyzeme imkansız demiş eşinden dolayı, hiç sperm yokmuş.ama şuan 17 yaşında bir kızı var,hep kız isterdi.Çok üzdün burada hepimizi,yapma gözünü seveyim.

Suan ne desem bos canim benim dualarimd herzaman yer alicaksin allah sair guc versin insallah cabuk atlatirsin

Canım ben başladım ilacı almaya..saat 21:00 1 adet, 1 hafta sonra 2 adete çıkacak..sonra 3.. Ne biliyim dr zehir içmen gerekiyor dese onu içecek moddayım..pzt endokrinden randevu alcam.. Bakalım hayırlısı ne diyelim...bu arada benim değer eşim sormuş 106

Canim yaa.. uzulmemeye calis .. Rabbim en kisa zamanda hepimizi hayirlisiyla evlat sahibi yapar insallah ..bende bu konuyu anlamiyorum bende bugun tedaviye basladim.. embriyonun 5. Gune gitmesi sartmiymis?
Bizim durumumuzda embriyonun 5.güne kadar gitmesi tutunması açısından çok önemliymiş..3.gün olsa zaten sonuç negatif olurmuş..sperm kalitesi yetmemiş embriyo gelişimi için..yoksa burda görüyorum 2.gün embriyosu ile transfer olanları..bize nasip değilmiş şimdilik..herkesin kısmeti bol olsun..

Kizlar doktor bide esimle birlikte tek seferlik kullanilan toplamda 1000mg olan zitrotek adi altinda etken maddesi azitromisin olan bir antibiyotik verdi tedavi oncesi onlem amaçlı.. ZehreNur

Evet canim en az 3 -4 gun önce son boşalmasını yapmiş olmali..bu önemli ..

Eee peki yan etki yapti mi sana canim?

Canim sen tedavini hangi hastanede oluyosun

Allah allah yaa sizin ozel durumunuz neymis ki

Eee peki yan etki yapti mi sana canim?
Ay canimmm yan etki yapiyorsada hissetmiyorum mal gibi oldum :)) canım benim yıllardır gastrit sorunum var bunun için mide ilacı alıyorum.. Belki ondan dolayı yan etki falan hissetmiyorum.. Ama kesinlikle uzman dr görünmeliyiz.. Çocuk sevdasından sağlığımızdan olmayalım.. Bebişlerimizin sağlıklı annelere ihtiyacı olacak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…