2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kizlar kimseden yanit gelmedi bana sanirim bizim duruma benzer kimse yok burda
Canim benim eşimde de hareketlilik yok ama senin dediğin gibi %100 mü bilmiyorum ve iki kere denedik malesef olmadi şu an 3 . Denememe başladim..bizim gibi birçok kişi var çok okudum ben fatkli topiklerde ..bizim ileri hareketlilik asil sikintı ama çok inceleyip sormadik hiç ..

Bu a
Evet gorustuk bi uzmanla bana dedigi %100 hsreketsiz oldugu icin olumu canlimi bilemeyiz ama spermi bi maddeye koyacaklarmis orda bazilari canlanabiliyormus yani bu cumleden dolayi cok dusunceliyim :KK43:
Bu açıklama bana mantıkli gelmedi yada size yanliş anlattılar hareketsiz oldugu için ölümü dirimi bilemeyiz diye birsey olmaz canliliğini bilmeleri gerek bence ..

Iyi akşamlar arkadaşlar kusura bakmayın yazdıklarınızı tek tek alıntılayamadım. Desteğiniz için hepiniz sağolsun, Allah razı olsun. Bu benim 4.ncü denememdi. Eşim azospermdi elhamdulillah ameliyatla bulundu ama kısmet olmayınca olmuyor. Rabbimden tek dileğim bu aci çabuk dinsin. Ben 15 yıldır hasretim evlat kokusuna. Kısmet olmayınca olmuyor ne diyeyim. Rabbim böyle uygun görmüş. Bir daha deneyebilecek gücü takadi ne zaman bulurum bilemiyorum. Rabbim güc kuvvet metanet versin. Çok zor zamanlar geçirdim sağlık sorunlarımız oldu atlattik. Sukur sevdigim esim yanimda sagligimiz yerinde.. Rabbim güç verecek bugünlerde geçecek inşallah. Yere göğe sîğamıyorum ağlamamak için zorluyorum olmuyor istemsiz akîyor inciler ... Dilerim Rabbim sizleri mutlu eder yüzünüz güler. Pozitif sonuç alanları ve hamile olanları tebrik ederim sağlıcakla kucaklarına almalarını nasip etsin Rabbim. Benim gibi negatif sonucu olanları da Rabbim ferahlatsın. Tez elden evlatlar nasip etsin Rabbim simarik83 simarik83 listeden çıkarır mısınız? Herkese hayırlı tedaviler dilerim. Allaha emanet olun hepiniz.
Çok üzüldüm,sizi çok iyi anlıyorum..ki daha dün bizim de tedavimiz sonlandı..sperm hareketliliği ve sayısı az olduğu için embriyolar yeterince gelişemediği için..allah hepimize sabır versin, en hayırlı günde en güzel sonuçla yüzümüzü güldürsün..

Arkadaşlar güzel haberleri alanları çok tebrik ediyorm bir avazda kavuşun inşallah,olumsuz olan arkadaşlarımın da en kısa zamanda kavuşmalarını diliyorum
Benim 9.günümdü bugun(hatta pazar yaklastı 10 olacak) doktor 15.gün baktır dedigi icin korkuma hic test yapmadm henüz:KK66:

Ben progesteron ignesini 12 gündür kullanıyorum hemde 2 doz yaptırıyorum bir seferde.. daha da 5 günüm var en az.. tavsiyem yapan kişi cok yavas versin ilacı,ve arnica diye bir merhem var onunla aklınıza geldikce o topak olan igne yerlerini ovun dağıtın.. sonrada 10 dk kadar buz torbası koyun üstüne böyle daha cok tahammül edebilirsiniz bana hemşire önerdi..
Güzel haberlerin darısı başımıza :)

Canım ben başladım ilacı almaya..saat 21:00 1 adet, 1 hafta sonra 2 adete çıkacak..sonra 3.. Ne biliyim dr zehir içmen gerekiyor dese onu içecek moddayım..pzt endokrinden randevu alcam.. Bakalım hayırlısı ne diyelim...bu arada benim değer eşim sormuş 106 :KK43:

Canim bende simdi baktim aclik kan sekerim 93 cikmis maksimum deger 110..
Ilacla ilgili cok olumsuz seyler okudum mide bulantisi yuzunden yemek yiyemiyolarmis ishal yapiyomus.. zaten 49 kiloyum iyice halsiz dusucem ben kullammicam ya..

Iyi akşamlar arkadaşlar kusura bakmayın yazdıklarınızı tek tek alıntılayamadım. Desteğiniz için hepiniz sağolsun, Allah razı olsun. Bu benim 4.ncü denememdi. Eşim azospermdi elhamdulillah ameliyatla bulundu ama kısmet olmayınca olmuyor. Rabbimden tek dileğim bu aci çabuk dinsin. Ben 15 yıldır hasretim evlat kokusuna. Kısmet olmayınca olmuyor ne diyeyim. Rabbim böyle uygun görmüş. Bir daha deneyebilecek gücü takadi ne zaman bulurum bilemiyorum. Rabbim güc kuvvet metanet versin. Çok zor zamanlar geçirdim sağlık sorunlarımız oldu atlattik. Sukur sevdigim esim yanimda sagligimiz yerinde.. Rabbim güç verecek bugünlerde geçecek inşallah. Yere göğe sîğamıyorum ağlamamak için zorluyorum olmuyor istemsiz akîyor inciler ... Dilerim Rabbim sizleri mutlu eder yüzünüz güler. Pozitif sonuç alanları ve hamile olanları tebrik ederim sağlıcakla kucaklarına almalarını nasip etsin Rabbim. Benim gibi negatif sonucu olanları da Rabbim ferahlatsın. Tez elden evlatlar nasip etsin Rabbim simarik83 simarik83 listeden çıkarır mısınız? Herkese hayırlı tedaviler dilerim. Allaha emanet olun hepiniz.

Ilacla ilgili cok olumsuz seyler okudum mide bulantisi yuzunden yemek yiyemiyolarmis ishal yapiyomus.. zaten 49 kiloyum iyice halsiz dusucem ben kullammicam ya..

Ayrica insulin degerime baktim normal sinirda homo-ir degerimde ayni sekilde..
Kullanmicam once bi endokrin doktoruna göstermeden

Az önce bende baktım yan etkilerine böbrek ve kalp hastaları kullanmasın yazıyor..bulantı, ishal yapıyormuş..bende ishal oluştum demekki bundan dolayı.. Bende çok fazla armut tükettim ondan zannediyordum.. Neyse pzt dr bi arayım yan etkileri konusunda detaylı bilgi alayım

Canim insallah tutar diyelim.. bende yeni baslicam bakalim hucre sayisi kac olmali ki
Bilsem tutanin tutuyor on hucreli 8hucreli benim tutmadi baska birseyde bulamadik doktor embriyoya bagladi durumu bu sefer yine ayni doZda tedaviye basladik ptesi ne olcak bakalim ina bu sefer besde bes olurdu besinci gune gelir hucre sayisi nekadar coksa okadar iyiymis

ZehreNur ZehreNur canimcim seni rahatsiz ediyorum:olamaz: ama sen inofolik kullaniyorum yazmistin rica etsem prospektüsune bakar misin etken maddesi olarak metformin HCI
yaziyor mu

Bilsem tutanin tutuyor on hucreli 8hucreli benim tutmadi baska birseyde bulamadik doktor embriyoya bagladi durumu bu sefer yine ayni doZda tedaviye basladik ptesi ne olcak bakalim ina bu sefer besde bes olurdu besinci gune gelir hucre sayisi nekadar coksa okadar iyiymis

Ayy insallah gelir canim insallahhh.. seninde benimde.. sen yine yumurtanin dollendigini görmüş oldun.. bende döllenme olmayanlari okuyorum öyle bi ihtimal de varmis :KK43:

Seni o kadar iyi anliyorumki bende 10 yıldir bu hasreti çekiyorum..Bu eksikliği hiç bir şey doldurmuyor malesef..bazen neden biz diyorum ama hemen pişman oluyorum çünkü en azindan sağlikliyız diye düşünüyorum..Bilmiyorum bir daha deneme şansın varmi..ama hayat bu ve akip gidiyor ve ileride geçmişe bakip hayatımi zehir etmişim deme en güzel şekilde yaşa..çocugu olupta ailesini hiç aramayan evlatlarda var ..bizimde sinavimiz buymuş..elinden gelen herseyı yaptın ama Allah ol demeden olmuyor..belki böyle daha hayırlidır canim..çok faxla yıpratma kendini ...

Kizlar buyuk bi olasilikla benimde transferim yumurta toplandiktan 1 ay sonra dondurulmuslardan olur ama sunu merak ettim dondurulmamis yumurta transferi nasil oldunuz yani opu olduktan ne kadar bi zaman sonra transferiniz oldu?

X