2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kizlar buyuk bi olasilikla benimde transferim yumurta toplandiktan 1 ay sonra dondurulmuslardan olur ama sunu merak ettim dondurulmamis yumurta transferi nasil oldunuz yani opu olduktan ne kadar bi zaman sonra transferiniz oldu?
Canim transfer bayrama denk gelirse yaparlar genelde. Sadece tedaviye ilk başlama sürecini erteliyorlar. Ama farzedelim ki ertelendi.opu dan yaklaşık 2 hafta sonra adet olursun. O adetin de 15. Gününden sonra genelde transfer oluyor

Kızlar 13 ağustosta transfer oldu 2 adet 3gün embriyo yerleştirildi bugün sabah kahvaltıdan sonra ani gelen öğürmeler başladı ve gün içinde devam etti şu an mide bulantısı yüzünden uyuyamıyorum kalbim sanki saniyede 500 atıyor ve sağ kasıkta batma bel Ağrı'm sağ bacakta sıızı var birde sırtım ağrıdı bugün ki hiç yatmıyorum gün içinde sizdede bu bulantı normalmi dr aradım normal deyip durdu ama benim bu 3 denemem ve estrofem hiç böylesi etkilemedi aynı durumda olan varmı korkuyorum bu bulantı uyutmuyor beni

Belki iyi şeyler oluyordur ondandir canim:) progesteron da öyle yan etki yapar ama seninki güzel sebeplerden gibi duruyor :))

Belki iyi şeyler oluyordur ondandir canim:) progesteron da öyle yan etki yapar ama seninki güzel sebeplerden gibi duruyor :))

Ah inşallah artık bi tutsa 3 deneme hiçte ümidim yoktu crino jel verdi dr ama bide iğne ah o Protestan iğnesi kalçalarım mafoldu herşeye değer inşallah iyidir herşeyden korkar oldum herhalde paranoya yapıyoruz hep ama bulantı berbat bir anda gelmesi hayırlısıyla kan testimiz gelse sizin kaçıncı gün embriyo su kaç adet kondu kaçıncı deneme kan tarihi ne zaman ay ne çok soru sordum

Canim benim hele ikisi de tuttuysa belirtilerin başlar şimdiden. Benim 3. Denemem canım. Dondurulmuş tedavi benimki. Henüz senin seviyene gelmedim çünkü ayin 29 u transfer tarihim.
Sizde sorun ne? Neden olmadı diğerleri acep?

Benimde dondurulmuş eşim den kaynaklı daha önce evliliği oldu 1 oğlu var eski eşi şeker hastalığı olduğu için korunamıyormuş ve eşimde o korunamadığı için vazektomi yaptırmış sonra boşanınca 10 yıl sonra benle tanışıp evlendi lakin uzun yıl geçtiği için sperm kanalları açılamadığından mecburen tüp bebek yapıldı bende bi sorun gözükmüyor 1 tüp bebek boş gebelik oldu 2 düşük oldu bhcg hep 30 lardayı şimdi üçüncü deneme sizin sorun neydi

Allah im neler öğreniyoruz burdan. Vazektomi neymiş onu sorucam google babaya:) canım bizimde erkek sebepli bende de pko var ama onun sounlariyla uğraşmaktan bana sıra gelmedi bile.hızlı hareket 0 bizde. Varikosel vardı. Ameliyat oldu ama bi işe yaramadı. İlk denemem pozitif ama düşük oldu. İkinci bana göre kimyasal Dr a göre negatif. Çünkü test gunume kadar erken gebelik testimiz pozitifti. Ikinciden sonra histereskopi yapıldı. Rahimde cokukluk varmış düzeltildi. İnşallah ondandir da bu sefer pozitif olur. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsun.
Bu arada memleketimizin antep imizin başı sağolsun. Ne zor günlerden geçiyoruz ya. Kalbim daraldı iyice.

Burası böyle hergün yeni bişey bilmediğimiz rabbim inşallah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin çok emek var boşa çıkartmasın inşallah

Allah sana sabır versin. Bu yola yeniden devam etmen için de güç versin. İnşallah buradan senin de diğer arkadaşlar gibi hamilelik haberini alırız. Dualarımdasın.

Günaydın kızlar. 9.gün değer. 51.7 çıkmıştı. 11.gun 93.3 çıktı doktor hayırlı olsun dedi fakat içimde kuşkuları var buradaki hamilesin değeri çok fazla benim biraz düşük gibi İnşallah bir sıkıntı olmaz. Yeni hamilelik haberini alanlar tebrik ediyorum Allahım tamamına erdirsin. Sonuç negatif olanlarda bol sabır diliyorum. Unutmayalım ki bizim şer gördüğümüzde hayır, hayır gördüğümüzde şer vardır. Rabbim hayırlısıyla sağlıklı evlatlar nasip etsin bekleyen herkese.....

Canim Hayırlı olsun. Değerin güzel artmış önemli olan da bu. Artık bebeğine odaklar.

Senin ki muhtemelen 1 tane de ondan yoksa artış gayet güzel .hayirli olsun sağlıcakla kucağına alırsın inş.

Günaydın kızlar. İyi pazarlar. tahmina38 değerin iki günde % 60 artması lazım. Seninki 60 dan fazla bile artmış. Endişelenecek bir şey yok. Rahat ol. Eminim iki gün sonra çok daha fazla artacaktır. Tebrik ederim.

Cunku bana taze transfer yapmaya kalksalar bayram tatiline denk geliyo
Canim gunaydin. Benimde 15 gün sonra opu olursa bayrama denk geliyo. Acaba banada mi oyle yaparlar? Ben fakultede yaptiriyorum belkide hic baslamaz tedavim. Yarin doktorla konusucam ama artik beklemek istemiyorum. 2 ay once yine bayrama denk gelmisti randevu bile alamamistik. Tam elimle tutacak kadar yaklastigimi hissediyorum sonra pufff diye uçup gidiyor (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…