2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim bana dr previt positive, omega3, dvit 4 adet, b12 plus verdi ve ben ek olarak ari sutu poleni bali 3lu karisimdan yemistim sabah aksam yinede sen doktoruna danis tabi kisiye ozel oldugu icin tedaviler yanlis biseyler olmasin allah korusun insallah bundan sonraki tedavinin mujdesini verirsin

Bende gonal f kullanmaya başladım bugün 225 doz dedi doktor ama iğnenin içindeki siyah çizgiden ilk ini mi baz aldın yoksa ikincisini mi cnm fulya bahceci de yim daha ilk günüm ins güzel gelişir benimde

Siyah cizginin bi onemi yok canim direk yukardan doz ayarliyosun bana bugun hemsire anlatti

Bende gonal f kullanmaya başladım bugün 225 doz dedi doktor ama iğnenin içindeki siyah çizgiden ilk ini mi baz aldın yoksa ikincisini mi cnm fulya bahceci de yim daha ilk günüm ins güzel gelişir benimde
Canım benimkisi farklı bir ilaç ya kendi enjektörü var şeker hastalarının kullandığı enjektörden dozunu ayarlayıp vuruyorsun direk. İnşallah Rabbim yüzünü güldürsün

Y Yesyekser canim bana bugun hemsire anlatti bende bugun tedaviye basladim gonalf 112.5 doz ile.. hemsire anlatti dozunu ayarlayip sifiri gorene kadar basili tutucan zaten tik tik diye ses geliyo sifir i gorunce ignesi 2 sn sonra cikaricaksin

Kizlar ya ben hiziniza yetisemiyorum vallahi kimlerin ki olumlu sonuclandi kimlerin ki olumsuz liste mi yapilsa tekrar
Olumlu sonuclananlari cani gönulden kutlarim olumsuz sonuclananlarada rabbim guc versin ama umutlarini kaybetmesinler isterim hayat mucizelerle dolu.. bugun 3 tup deneyip olmamis sonrasinda kendiliginden hamile kalan biriyle tanistim

Canim yaa.. uzulmemeye calis .. Rabbim en kisa zamanda hepimizi hayirlisiyla evlat sahibi yapar insallah ..bende bu konuyu anlamiyorum bende bugun tedaviye basladim.. embriyonun 5. Gune gitmesi sartmiymis?

Kizlar 4444 e baslamayi dusunuyorum var mi baslamayi dusunen
Canım ben ramazanın son 10 günü başladım tek başıma okuyorum 147 tane kaldı.opuya bitircem inşallah
313 ayetel kursi de okudum.birde forumda hatim indirdik medinede arkadaşımız ismimizi okuyup dua etti sagolsun
Vesile olur inşallah.duayı da elden bırakmamak gerek.
Sende basla canım hem manevi olarak cok rahatlıyor

@Gulsumiklima2016 dimi canim yaa.. bende doktor sana glifor yazicam daha once hic kullandin mi dedi.. icten ice dusunmeye basladim forum da o kadar cok ilac ismi duydum ama glifor yok tikk hatirlamiyorum.. benimde sinirlara yakin 90 civari.. bende mi sorsam dahiliye doktoruna bilemedim simdi.. once icerim cok beter bisey olursa mi sorsam diyorum bobreklere cok zarari var cunku..
Sen basladin mi ki kullanmaya???

Iyi akşamlar arkadaşlar kusura bakmayın yazdıklarınızı tek tek alıntılayamadım. Desteğiniz için hepiniz sağolsun, Allah razı olsun. Bu benim 4.ncü denememdi. Eşim azospermdi elhamdulillah ameliyatla bulundu ama kısmet olmayınca olmuyor. Rabbimden tek dileğim bu aci çabuk dinsin. Ben 15 yıldır hasretim evlat kokusuna. Kısmet olmayınca olmuyor ne diyeyim. Rabbim böyle uygun görmüş. Bir daha deneyebilecek gücü takadi ne zaman bulurum bilemiyorum. Rabbim güc kuvvet metanet versin. Çok zor zamanlar geçirdim sağlık sorunlarımız oldu atlattik. Sukur sevdigim esim yanimda sagligimiz yerinde.. Rabbim güç verecek bugünlerde geçecek inşallah. Yere göğe sîğamıyorum ağlamamak için zorluyorum olmuyor istemsiz akîyor inciler ... Dilerim Rabbim sizleri mutlu eder yüzünüz güler. Pozitif sonuç alanları ve hamile olanları tebrik ederim sağlıcakla kucaklarına almalarını nasip etsin Rabbim. Benim gibi negatif sonucu olanları da Rabbim ferahlatsın. Tez elden evlatlar nasip etsin Rabbim simarik83 listeden çıkarır mısınız? Herkese hayırlı tedaviler dilerim. Allaha emanet olun hepiniz.

Tıkandım yemin ederim soyleyemiyorum bir şey. ..

Tup bebek doktorun kabul etmedi
Yahu ben bu isi anlamadim zaten
Bana da bu zamana kadar yillardir gittigim endokrin doktorum vermedi tup bebekci verdi

Previt sabah tok 1 adet
Omepa,inofolic akşam 1 adet tok
Devit gun içinde kullan
D vitaminin kaç?baktırdın mı tutunmada cok önemliymiş
Benim 80 olmasına rağmen 15 damla verdi düşmesin tekrar diye
Daha once 5 ti benimtedavi oldum.sende ölçtürmediysen dahiliyeye git

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…