2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Bende aclik kan sekeri 90 larda max 100 zaten.. bana da 1 hafta gundr yarim ic dedi sonra sabah aksam yarim dedi hemsire..
Endokrin doktorum var troid icin surekli gittigim o da degerlerimi biliyo hic vermedi bu zamana kadar glifor o yuzden kafam karisti kizlara sorayim dedim ; )

Yok canım tedavide hiç glifor kullanmadım ben.benim pco USG de inci gibi görünüyor
Ya sürekli adet olurum ya da hep erken
Doktoruna guven glifor konusunda.

İnşallah canm. Sende aynı talihsizliği yaşama bir daha hiç. Ne kadar ara verip tekrar başlayacaksın peki ?
Haftaya eşim tüp bebek merkezininin üroloğu ile görüşecek..sperm kalitesini arttırma gibi bir tedaviye gidilecekse o tedavinin süresine bağlı olarak arayı çok da açmadan ikinci denemeye başlarız..zira ben 34 eşim 37 yaşında..çok erteleme lüksümüz yok maalesef..

Mrb ins tedaviniz olumlu sonuçlanır bende bugün ilk ignemi vurdum hangi iğneyi kullandınız acaba
Puregon kullanıyorum canım 150 doz yapıyorum her gün beşinciyi yaptım bugün. Güzel gelişmiş yumurtalar. O yüzden dozu düşürdü bugün doktor. Sen nerde tedavi alıyorsun?

Evet gorustuk bi uzmanla bana dedigi %100 hsreketsiz oldugu icin olumu canlimi bilemeyiz ama spermi bi maddeye koyacaklarmis orda bazilari canlanabiliyormus yani bu cumleden dolayi cok dusunceliyim
Hangi şehirdesin cnm iyi bi merkeze git.
okadar zorlu yollardan geçiyoruz ki Allah yardimcimiz olsun

Puregon kullanıyorum canım 150 doz yapıyorum her gün beşinciyi yaptım bugün. Güzel gelişmiş yumurtalar. O yüzden dozu düşürdü bugün doktor. Sen nerde tedavi alıyorsun?
Bende gonal f kullanmaya başladım bugün 225 doz dedi doktor ama iğnenin içindeki siyah çizgiden ilk ini mi baz aldın yoksa ikincisini mi cnm fulya bahceci de yim daha ilk günüm ins güzel gelişir benimde

inşallah canım arkadaşların dediği gibi son negatifindir bu.Napalım bunlarda bize anı olarak kalacak.Çocuklarımıza anlatırız artık bizi çok beklettin sen diye
Bi olsun neler neler yapıcam ona popişine popişine vurucam hepimiz bir gün mutlaka,ama o gün çoookta uzakta olmadan kavuşalım inşallahh

slm kızlar, benim bu ay negatifle sonuçlandı, doktorum tekrar denemek için en az 3 ay beklemek lazım dedi, bu süreçte yumurta kalitesini artırmak için neler yapabilirim, doktorum pek bişey önermedi ama burda bazı arkadaşlar yyazmıştı tüp bebek merkezlerine gittiklerinde doktor omega 3 tarzı vitamin ilacı verip 2-3 ay sonra tedaviye başladığını, neydi hatırlayamadım o ilaçları, yardımcı olur musunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…