2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

İki tane transfer etmişlerdi kızlar 457 ile başlamıştık :)

ya bende daha görüşmeye gitmediğim için bilemiyorum ama okuduğum kadarıyla 34 yaş altı olan ve ilkle ikinci denemede bir tane transfer ediyorlarmış. bende iki tane çok istiyorum da. sen bana bilgi verebilirsin belki bu konuda. çook sevinirim canım.

C
Canim ben 25 yasindayim ilk denememdi doktorum ihtimal yukseksin diye 2 tane koydu:) o yasa geldi ama doktorlarin insiyatifine birakiliyor

Canım bu yasayı devlet hastaneleri uyguluyor özeller hep 2 tane koyuyor :)

C

Canim ben 25 yasindayim ilk denememdi doktorum ihtimal yukseksin diye 2 tane koydu:) o yasa geldi ama doktorlarin insiyatifine birakiliyor

bu söylediğine öyle sevindim ki.
bende 26ya gireceğim. ilk denemem. iki tane koymasını istiyorum ama daha görüşmedim.
inşallah bana da iki tane koyar yasa falan dinlemez

Canım bu yasayı devlet hastaneleri uyguluyor özeller hep 2 tane koyuyor :)

yuppiiii bugün aldığım en güzel haber bu.
doktor da sizin gibi konuşursa benden mutlusu olmayacak.
eşim de günah diyor ki iki tane koysun parası neyse verelim hahaha :)
erkek infetilitesinden bıkmış baba aday adayı psikolojisi kurban olurum

Kızlar merhaba yeni hamişleer hayırlı uğurlu olsun bugün yumurta gelişimi için ilk kontrole gittim iğnenin beşinci günü bugün gayet iyi dedi doktor cumaya toplama olabilirmiş. Eşime de bişey anlatmaya çalıştı ama ben varım diye açık konuşmadı. Eşiniz sperm verdiği gün sperm testine gittiği gibi üç gün cinsel perhizli mi gitti? Ayy yardımcı olursanız çok sevinirim

canım eşim varikoselden ameliyat olduğu için oradan biliyorum.
semen tahlili daima 3 ila 5 günlük cinsel perhizler sonucu yapılır.
daha verimli spermler elde etmek icin önemli bu.

Mrb ins tedaviniz olumlu sonuçlanır bende bugün ilk ignemi vurdum hangi iğneyi kullandınız acaba

Evet canım varikosel mağduru sırf devlet desteği için 2 kez aşılama yaptırdık ama sonuç hüsran artık tüp bebek tedavisine geçeceğiz. Nasıl bir şans ki bendeki tam bayram tatiline denk geliyor diye bayram sonrasına erteledi doktor. İnan o kadar çok yoruldum ki beklemekten bazen hiç hamile kalamayacagimi düşünüyorum ama burada benim gibi düşünenleri görünce demek ki normal bir süreç diye düşünüyorum. Allah hakkımızda hayırlısıni versin inşallah.

Bende de pco varmis bu zamana kadar her ay duzenli yumurtladim sadece 1-2 gun oynadigi olurdu bende sasirdim
Valla gebeligin 9. Haftasina kadar kullanilmasi bizi de sasirtti biz de anlamadik ama memorial sisli yani dunyanin yoluni kat ettik imkanlarimizi zorladik guvenmek istiyorum..
Benim amh degerin 8 cikmisti max deger 13 dü..
Senin nasildi canim pco oldugunu nasil anladin..
Doktora dedim doktor bey ohss korkum yuzunden hep erteledim diye korma dedi ona gore ayarlicaz zaten olmadi transferini ertelicez dedi.
Sen ohss oldugun zaman mi glifor kullaniyodun canim ??
Cok soru sordum ama ilk günüm bilmiyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…