2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim tüpde sivi var diyemem dedi hsg sonucuma bakarak dedi kivrimli ve hafif sis gozukuyo dedi ama olabilir dedi.. zaten dedigin gibi aynen bende onlari hep okumustum

Ayyy insallah tatli minnoslarim cozulurken bozulmazlar :)

Günaydin canim tesekkur ederim darisi basina insallah evet tatlim bülent hocada 5.günü blast embriyo transfer edildi 2 tane bugün testi tekrarlicaz bakalim sende mi bülent hocadasin canim
Evet canim ben de Bulent hocada tedavi goruyorum.. bana da 2 tane blast yuklendi ve ilk test tarihim 26 Agustos.. Allahtan hayirlisini diliyorum, insaallah mucizemiz gerceklesir bizim de senin gibi

Kizlar tup bebek tedavisi boyunca glifor kullanan var mi varsa lütfen yazsin
Canim glifor u tedavi esnasında kullanmadim ama mide bulantısı yaptığı doğrudur. Bu arada endokrin Dr um benim de glifor un muadili bir ilaç kullanmami önerdi. Lakin tüp bebek Dr um izin vermedi. Glifor u çok önceden kullanmıştım bu arada.d

İki tane transfer etmişlerdi kızlar 457 ile başlamıştık :)
Maşallah annesi severim kız onları. Hep böyle sizi uzmeden devam etsinler inşallah. Bir sorum daha olacak. İlk betadan kaç gün sonra görüldü kese. Bi hesap yapayım. Çünkü benim ilk tedavimde 20 gün sonra USG için gitmem söylendi. Lakin o zaman a kadar yok dış gebelikti yok dusuktu çok stres yaşadım. Bu kez erken halletmek istiyorum her şey i.

Berbat değil kuzum. Sadece mide bulantısı yapıyo az. Ama sonra vücut alışık hale geliyor.

Cok sukur Y yaasemintt cevapladigin icin ayy zaten midem hassas zayif biseyim doktor direk mide bulantisi yapar dedi

Peki kuzum bu hapi niye verdi bu doktor homo ir baktirmadan çat diye verdi
Sen niye kullanmistin??
Ayy kizlar bu surecde siz olmasaniz ne yapar insan

Bendede pko olduğu için vermişti. Çünkü pko lu kişilerin insülin direnci bozuk oluyormuş. Ben ilk tedavi de ohss oldum transfer ertelenmişti. Belki Glifor sende engellicektir bu durumu canım. Ama ben sende gebelik varken de devam edicek olmasına şaşırdım az.

ZehreNur ve kizlar 3 gun boyunca 112.5 gonalf ile baslicam
Glifor kullanan arkidaslar nerdesiniz ya bu ilac berbat biseymis
Canm bende kullanıyorm. 1000 mg kırıp yarısını sabah yarısını akşam kullanıyorum. Tok karına içiyorum. Bende bulantı falan yapmıyor. Benim tam sınırda çıkmasına rağmen açlık kan şekeri illa doktorm endokrine göndermişti. Dediğin gibi gebelik pozitif gördüğün ana gel başka yazıcam demişti. Sen bi kullan çok etkilenirsen eğer doktorun bir çözüm illaki bulur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…