2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Maşallah annesi severim kız onları. Hep böyle sizi uzmeden devam etsinler inşallah. Bir sorum daha olacak. İlk betadan kaç gün sonra görüldü kese. Bi hesap yapayım. Çünkü benim ilk tedavimde 20 gün sonra USG için gitmem söylendi. Lakin o zaman a kadar yok dış gebelikti yok dusuktu çok stres yaşadım. Bu kez erken halletmek istiyorum her şey i.

22 gün oldu canım transferden sonra 5+4 günlük bugün yaşamazsın inşallah rahat ol :)

ZehreNur ZehreNur ve kizlar 3 gun boyunca 112.5 gonalf ile baslicam
Glifor kullanan arkidaslar nerdesiniz ya bu ilac berbat biseymis
Slm canım benimde dün dr aradı metafomin 500 yazmış.. Burda bende sordum ama cvp veren olmadı.. Ağlamaktan deli oldum.. Şeker hastasıyım diye. Çünkü aile geçmişimdede var.. Eşim sabah dr aradı glikoz sınırdaymış ve insülin direnci kırmak için kullancakmışım ama yinede bi endokrin e gözükmem gerektiğini söylemiş.. Neyse ilk hafta 1 tane, 2. Hafta 2 tane 3. Haftadan itibarende 3 tane gebeliğin ilk 3 ayına kadar kullanabilirmişim duruma göre.. Artık ne verirlerse yutuyorum.

ZehreNur ZehreNur ve kizlar 3 gun boyunca 112.5 gonalf ile baslicam
Glifor kullanan arkidaslar nerdesiniz ya bu ilac berbat biseymis
Zaman cabuk geciyor canım ins guzel kaliteli yumosların olur.vucudunu dinleme psikolojik olarak da mide bulantın artabilir
Sonuca odaklan bak ilk defa bebişlerimize hu kadar yakınız

Gulce27 Gulce27 canım gözün aydın masallah ikizlerine :nazar:Allah tamamına erdirsin saglıcakla ins.bizede dua et ayy bende ikiz hastasıyım ikiz olmasını cooook istiyorum Rabbim nasip eder ins

Yavrum benim Yavrum benim tebrik ederim canım cok sevindim:nazar: saglıcakla kucagına almayı nasip etsin Rabbim gözünüz aydın

Zaman cabuk geciyor canım ins guzel kaliteli yumosların olur.vucudunu dinleme psikolojik olarak da mide bulantın artabilir
Sonuca odaklan bak ilk defa bebişlerimize hu kadar yakınız

Gulce27 Gulce27 canım gözün aydın masallah ikizlerine :nazar:Allah tamamına erdirsin saglıcakla ins.bizede dua et ayy bende ikiz hastasıyım ikiz olmasını cooook istiyorum Rabbim nasip eder ins

Yavrum benim Yavrum benim tebrik ederim canım cok sevindim:nazar: saglıcakla kucagına almayı nasip etsin Rabbim gözünüz aydın
Allah Razı olsun bitanem amin kuzu amin

X