2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim benim ilk denememde idrar testim hep negatifti hatta erken gebelik testlerinden ama kanda cikti insallah seninde oledir gec tutunmalarda idrarda cikmayabiliyor sen hemen moralini bozup etkileme bebesini

Ayy inşallah canım ilk denememde 10. gün yapmıştım çıkmıştı hayırlısı artık verende Allah alanda Allah hayırlısıyla versin

İnşallah Can'ım yaa sende sağlıcakla kucağına alırsın inş dua et Can'ım bizim için
Amin canım allah razı olsun her zamn
Canim kacinci gün 44tü sonrs kacinci gün kaca yükseldi ben ttansfer gününü de sayarsam 9.günü yaptirdim da 119 cikti bu deger sence ikiz degeri mi:)
Transfer transferi sayarsak 8. Gün 44
11. Gün 488. Bilmiyorum ki canm değerle anlaşılmiyor diyorlar. Kese de anlamaz artk. İnşallah ikizler e gebeyizdir

kızlar tüp bebeğe başlamadan hep rahim filmi çekiyolar mı ben çektirmedim. nie rahim filmi çekiolar ki tüp bebek yaptıracaklara:KK64::KK64::KK64:
Tüp bebekte gerekmiyor diye biliyorum. Çünkü ben tüp bebek merkeziyle konuştuğumda çektirdim dedim doktora gerek yoktu demişti. Aşılamadan önce rahim filmi isteniyor. Biz ilk aşılama düşünüyorduk o yüzden çektirmiştim. İyiki de çektirmişim hamileliğime vesile oldu :)

Benim 15 Agustos pazartesi 2 tane dondurulmuş Ankara Hrs Hastanesinde Prof Murat Sönmezer transfer etti ilk denemem Konya Euro fertıl negatif 6 denemem bahçeci kliniği FULYA Mustafa Bahçeci negatif veeeee 8. Denemem bu dua edin
mustafa bahçeciden memnun kalmış mıydınız acaba

kızlar tüp bebeğe başlamadan hep rahim filmi çekiyolar mı ben çektirmedim. nie rahim filmi çekiolar ki tüp bebek yaptıracaklara:KK64::KK64::KK64:
Bizim aşılama şansımız olmamasına ve doğrudan tüp bebeğe başlamamıza rağmen doktor tedbir amaçlı istedi rahim filmini, herhangi bir sıkıntı varsa önceden görmemiz faydalı olur dedi , belki doktorumuzun çalışma tarzı böyledir bilemiyorum canım:KK24:

Ayni yer değil. Bugün kendi doktorunda yaptım. Dün ki tahlili gösterince yarın yine orda yap dedi. Ama bir günlük sevincim yasa döndü ne kadar ağladım allah biliyor. Hep mi ters gider bu mesele artık mucize istiyorum. Psikoloji kalmadı bende. Bugün herkes arıyor tahlil sonucunu soruyorlar. Kimseye cevap vermek gelmedi içimden
üzülme canım benim tevekkül et çok zor biliyorum ama dua et Allaha sığın elimizden başka hiç bir şey gelmiyo

Bizim aşılama şansımız olmamasına ve doğrudan tüp bebeğe başlamamıza rağmen doktor tedbir amaçlı istedi rahim filmini, herhangi bir sıkıntı varsa önceden görmemiz faydalı olur dedi , belki doktorumuzun çalışma tarzı böyledir bilemiyorum canım:KK24:
Bendende istedi doktor bizde normal yolla olma imkanı yok denecek kadar içinde doktor eşinde sıkıntı var die yapmamazlik yapmiycaz bi çekelim dedi içinde miyom Polip var mı die bakmıti cnm Tup bebekte de istiyorlar artık rahim filmini

Bendende istedi doktor bizde normal yolla olma imkanı yok denecek kadar içinde doktor eşinde sıkıntı var die yapmamazlik yapmiycaz bi çekelim dedi içinde miyom Polip var mı die bakmıti cnm Tup bebekte de istiyorlar artık rahim filmini
Evet canım biraz ağrılı ama bence de yapılması mantıklı tam tedavinin ortasında bir sorunla karşılaşmak moral motivasyonumuzu da bozar

mustafa bahçeciden memnun kalmış mıydınız acaba
Canım Mustafa Bey mükemmel ve dalında bir numaradır . Ben onun vesile olmasını çok istedim ama kısmet olmadı Ayrılmak çok zor geldi Benim durumum özeldi Ona giden orda klinikte tanıştığım herkesin şu an çocuğu var Elinden geleni yaptı . Son teknoloji uyguladı Ama nafile Ankara'yı sadece değişiklik olsun diye seçtim İstanbul'dan farklı olarak Yapay rahim uygulaması ve lenfosit aşısı uygulandı 46 Kromozomuna bakıldı 6 embriyomdan 3 ü iyi çıktı ve donduruldu 2 tanesi yerleştirildi
Rabbimizden Herkese içinde banalda hayırlı sonuç diliyorum

Canım Mustafa Bey mükemmel ve dalında bir numaradır . Ben onun vesile olmasını çok istedim ama kısmet olmadı Ayrılmak çok zor geldi Benim durumum özeldi Ona giden orda klinikte tanıştığım herkesin şu an çocuğu var Elinden geleni yaptı . Son teknoloji uyguladı Ama nafile Ankara'yı sadece değişiklik olsun diye seçtim İstanbul'dan farklı olarak Yapay rahim uygulaması ve lenfosit aşısı uygulandı 46 Kromozomuna bakıldı 6 embriyomdan 3 ü iyi çıktı ve donduruldu 2 tanesi yerleştirildi
Rabbimizden Herkese içinde banalda hayırlı sonuç diliyorum
teşekkür ederim cevabın için.. 1 Eylül de randevum var bakalım bu yola ilk kez mustafa hocayla başlıcaz inşallah ilk denememizde pozitif sonucu alırız :)
sizinde inşallah tedaviniz olumlu sonuçlanır

teşekkür ederim cevabın için.. 1 Eylül de randevum var bakalım bu yola ilk kez mustafa hocayla başlıcaz inşallah ilk denememizde pozitif sonucu alırız :)
sizinde inşallah tedaviniz olumlu sonuçlanır
Şirin babaya benzer kendisi Emel hanım da hemşiresi ve harikadır Bana çok yardımcı oldular Klinikte herkes size yardımcı olur Devlet karşılamıyor bilginiz olsun sadece ilaç raporu çıkarın Devlet desteği ile 3 kez Hakkı'nız var en azından size faydam olsun Sorularınız varsa yardımcı olurum

Canim bence bu surecte senin modunu dusurmeye calisan cok insan olucak hic onlara taviz verme biliyorum cok zor iste biz oyuzden birbirimizi anliyoruz yasamayan anlayamaz... malesef birazda kiskanclik sezdim sanki ben yani kendi senden buyuk cocugu yok ve sen cocuk icin ugrasirken kendine yedirememis olabilir bak test gununr az kalmisken bebegini uzmene degmez hic kimse sonucta bu zorlu sureci tedavileri igneleri acilari sen cekiyosun kimse degil ben inan bunu ogrendim kimse icin kendimizi uzmeye yipratmaya degmiyo millet soyleyip unutuyor olan bize oluyor sen bebegini dusun pozitif alcan allahin izniyle lutfen modunu dusurmesine kimsenin izin verme
Hiç biri su gözyaşlarıma değmez inşallah sonuç olumlu olur da cevabını alırlar. Ama hiç hakkımı helal etmiyorum bu konuda. Birde tmm bizde cani değiliz hayvanlar aç kalmasın ama,bundan korkani alerjisi olanı falan hiç hoş görmüyorlar bunlar herkes bu kadar yakın sevmek zorunda da değil.

Kizlar transferden sonra agrilarin sizilarin olmasi tuttudugunu gostermezmi agrisi sizi olmasa tutmadigini dusunuyorum yanlismi dusunuyorum

X