2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Hanımlar Merhaba, Ben de Mustafa Bahçeci Hastasıyım. Geçen ay başlayacaktık ancak yumurtalıklarda kist olduğu için bir ay ilaç kullandım kistleri atmak için. Salı günü haplarım bitti. şimdi bugün yarın adet olurum diye bekliyorum. Muhtemelen Cumartesi günü Fulya Klinikte olucam, hayırlısıyla tedavime başlayacağız.

Bahçeciden önce bursada bir merkezde 1. denemem kimyasal ile sonuçlanmıştı. bu ikinci deneme olacak.. Allah Herkesin Gönlüne göre versin. Sevgiler

Hanımlar Merhaba, Ben de Mustafa Bahçeci Hastasıyım. Geçen ay başlayacaktık ancak yumurtalıklarda kist olduğu için bir ay ilaç kullandım kistleri atmak için. Salı günü haplarım bitti. şimdi bugün yarın adet olurum diye bekliyorum. Muhtemelen Cumartesi günü Fulya Klinikte olucam, hayırlısıyla tedavime başlayacağız.

Bahçeciden önce bursada bir merkezde 1. denemem kimyasal ile sonuçlanmıştı. bu ikinci deneme olacak.. Allah Herkesin Gönlüne göre versin. Sevgiler
Mrb ben fulya da tedaviye başlayacam ins rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin ins

P pembe ucurtma B benim bebisim simarik83 simarik83 U umudum8 B bensenobizsizonlar kizlar bugün 10.günüm dün pozitif haberini almistim 119 cikmosti degerim ama simdi kahverengi leke var camasirimda ben jel ve fitil de kullanmiyorum sizde boyle oldu mu hiç suan cok korkuyorum:KK43:
Hiç korkma kahverengi lekeden. Yerleşme kanaması olabilir. Benim battan 2 gün önce olmuştu. Eğer artarsa ve rengi değişirse doktora git. Ama şu anda korkulacak bir şey yok üzme kendini

P pembe ucurtma B benim bebisim simarik83 simarik83 U umudum8 B bensenobizsizonlar kizlar bugün 10.günüm dün pozitif haberini almistim 119 cikmosti degerim ama simdi kahverengi leke var camasirimda ben jel ve fitil de kullanmiyorum sizde boyle oldu mu hiç suan cok korkuyorum:KK43:
Bence de pembe lekeden korkma canim. Bugun benim basima geleni anlatayım. Sabah tuvalete gitmemle birlikte butun klozet kan oldu. Su gibi kan akmaya basladı. Regl gibi degildi. Şok oldum. Doktoru aradım. Aspirin kullanmayı birak bol istirahat et gel kontrol edelim dedi. Gittim ama durmuyordu... Allaha sukur ki bebegim yerinde duruyor.. Kanamam rahim agzında olmus. Daha pihtilar var hic korkma dedi. Bebekle alakasi yok dedi ama o minnakı gorene kadar ömrumden omür gitti:KK43: ceinone jeli kesip igneye basladık. Haftaya cuma kontrolum var. Bu arada kesemizi de gormus olduk:dua: Allah kimseye boyle korkular yasatmasin insallah...

canim bende olmadi. ama kahverengi oldu mu kizlar korkulacak bisey olmadığını söylüyorlardı. takip et artarsa yada rengi değişirse doktorunla görürürsün. doktorun söylediği test günün nezaman?

Bence de pembe lekeden korkma canim. Bugun benim basima geleni anlatayım. Sabah tuvalete gitmemle birlikte butun klozet kan oldu. Su gibi kan akmaya basladı. Regl gibi degildi. Şok oldum. Doktoru aradım. Aspirin kullanmayı birak bol istirahat et gel kontrol edelim dedi. Gittim ama durmuyordu... Allaha sukur ki bebegim yerinde duruyor.. Kanamam rahim agzında olmus. Daha pihtilar var hic korkma dedi. Bebekle alakasi yok dedi ama o minnakı gorene kadar ömrumden omür gitti:KK43: ceinone jeli kesip igneye basladık. Haftaya cuma kontrolum var. Bu arada kesemizi de gormus olduk:dua: Allah kimseye boyle korkular yasatmasin insallah...
Geçmiş olsun canım ya Allah korusun bebişi :dua:

Varikosel topiği burada buluştu :-)
Benim ilk kontrolum var bugun cok heyecanlı bi surec bakalım yumoşlarım büyümüş mü :-) pztesi opu olsun diye dua ediyorum
Basladıktan sonra transferi iple cekiyor insan

ZehreNur ZehreNur canim gittin mi kontrole merak ettim.. benim de ilaclardan dolayi 2 gun gecikti bugun gelmeye basladi ama daha kirmizi olmadi.. araya bayram falan giriyo acaba eylül e mi ertelesem diye dusunmeye basladim ama beklemekte cok zor bugun iki tane daha hamile haberi aldim :KK43:

Cok cok gecmis olsun canım... dikkat et kendine de bebisine de :KK36:

tatlım biz mayısta dondurduk ohss olama riskiyle iki ay ertelenmişti. adet 3 günü ptesi dr gittim şimdi rahim kalınlaştırıcı ilaçalr içiyorum. minnoşlar dondu teyzesi.:)sen hiç korkma inan ki rabbim yardım ediyor en zoru tüp bebeğe karar vermek ve eminimki sonucu beklemektir. başa gelen her şey çekiliyor. içini ferah tutu ve ilaç saaatini asla kaçırma olay bu:)

şimdiden çok heyecanlıyım o_O
inşallah hem de ikizlere gebe kalalım inşallah AMİNNN :dua:
benimkini de tahminen eylül sonu koyacaktır birbirimizden haber alalımmm :KK50:

Ya cok gecmis olsun canim Rabbim korusun hepimizin miniklerini insan tuttuktan sonra da bi sefer birsey mi oldu korkusuyla yasiyor canimiz burnumuzda:KK43:

X