2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

1.kalite olup tutmayanida var sonucta oyle dusunme seninkiler cok sukur 5e gelebildiler.bi topikte 2.gun embriyosu 4hucreliyle hamile kalan okudum(bundada okumus olabilirm hatirlayamadim tam:) )bu umut olsun bence sana tabi en basta herseyin hayirlisi diyelim:)

Bende çok şaşırdım forumda bi arkadas daha benim gibi tüp druna gidince ogrenmişti ultrosonları daha ayrıntılı goruyor demişti..
Benim kistler tamamen engel değilmiş ama süreyi uzatabilir dedi nitekim sperm hızıda yeterli degildi olmadı.bazı çikolata kistleri rezervi azaltıyormuş benim rezervlerime ise hiç etkisi yokmuş gayet iyi dedi benim gibi hastalarda tüp bebek tutma oranı yüksekmiş.tsh içinde ilaç yazıcakmış canım
2.51 benim

İyi akşamlar canım. Belirti mi oda ne ben yeni tedaviyi düşünmeye başladm tatlım yarından itibaren idrar testlerini patlatmaya başlarım. Cumartesiye ne kaldı
Canim bende aldim bugün test yarin baslicam biz hamile kalirsak zaten belirti yasamayanlara büyük moral olucaz:) benim sadece halsizligim yorgunlugum surekli uyku halim var onu da progestan ignesine bagliyorum canim bugün biraz karin agrim oldu ama adetim de yaklasti ilk zamanlarda olsa tutunmaya baglardim simdi adete bagliyorum oyle iste al benden de o kadar yani canim

Kızlar bugün transferin 4. Günü catlatma ignesinin de 9. Günü ignelerin etkisi geçmiş mi diye idrar testi yaptım ama,sabahtan bir sürü su içip öyle 1. 2 saatlik bir ıdrsrla yaptım hayalet çizgi çıktı ignelerfir bu kadar erken çıkmaz herhalde dimi bu şekilde yapan oldu mu aranızda hic

İyi akşamlar canım. Belirti mi oda ne ben yeni tedaviyi düşünmeye başladm tatlım yarından itibaren idrar testlerini patlatmaya başlarım. Cumartesiye ne kaldı
Canım iyi haberlerle dön inşallah
İyi cesaret ediyorsunuz ben olsam erkenden baslayamam heralde

Canim tsh in ilaclik degilmis ki ya sevindim :)) rezerve amh la karar veriyolar ben memorialde baktirmistim 8 cikmisti maksimum deger 13 bana da yuksek rezerv dedi

Valla bir yanım yok desede ümidimi kaybetmiş değilim elbet. Umut olmadan bu tedaviyi yürütemeyiz. Ama işte derler ya varsın ben gönlümü kışa hazırlıyım yaz çıkarsa bahtıma :)

Aaaa niye umudunu kaybedecekmisin dur dahaa

Valla A mı diyim B mi diyim bilemedim çok arada bir soru ya :) ama sen tadını çıkar tek embriyo mu kaçıncı gün embriyosu oda önemli

Kızlar benimde bugun adet ağrılarım başladı sürekli lavaboya gidip kontrol ediyorum inş adet olmam Üzgünüm ilk günler de ağrım vardı benim bel ağrım iki gün sürdü bugunde adet ağrım başladı sürekli dinlenmek istiyorum bacaklarım ağrıyor hayırlısı bende başlıcam idrar testine yarın cesaret edebilirsem

Bende de bugün hafif göğüs ağrısı başladı estrofem yapıyor diye biliyorum. Birde kasıklarımda şişlik var transferden beri. O neyin nesi onu hiç anlamadım. Sen şimdi yarın yapcan mı test yani sabah mı

Valla A mı diyim B mi diyim bilemedim çok arada bir soru ya :) ama sen tadını çıkar tek embriyo mu kaçıncı gün embriyosu oda önemli
2 tane 3. Gün embriyosu 8 hücreli yazıyordu bu kadar erken görünmez iki tane catlstma ignesini peşpeşe olmuştum 9. Günü 2 doz olduğu için hala etkisi sürüyor herhalde. Bilginiz var mi bu konuda. birde sabah ıdrariyla yapsam baya belli olacakmış demek ki

Canim tsh in ilaclik degilmis ki ya sevindim :)) rezerve amh la karar veriyolar ben memorialde baktirmistim 8 cikmisti maksimum deger 13 bana da yuksek rezerv dedi
Gebelikte 2 nin altında olması isteniyormuş sanırım forumda okumustum..birde ca biraz yuksek cıktı kistten dolayı bunlar için transfer den sonra ilac yazıcam dedi
Amh hiç baktırmadım ultrasondan bakıp cok iyi dedi sadece gerek gormedi

Hımm şimdi benim ilk denemede 3.gün embriyosu tek 8.gün kanda 19 çıkmıştı canm. Senin 4.günse daha yeni yeni tutunmaya başlıyorlardır diye düşünüyorum. 5.gün embriyosu olsa bir ihtimal olabilirdi. Ama şansın çok yüksek. Sakın ümitsizliğe kapılma. 2 doz hcg yüzünden öyle çıkmış olabilir.

İnşallah cnm ya çok endişeliyim tatilde yaptık tutmazsa okul açılınca zor olacak benim için izin alması. İnşallah tutar uğraşan herkesin yüzü gülsün insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…