2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar ilaç alırken beslenmenize nasıl dikkat ettiniz? Yumurta sayısı ve kalitesi için ekstradan bişey yiyip içtiniz mi?

İnşallah cnm ya çok endişeliyim tatilde yaptık tutmazsa okul açılınca zor olacak benim için izin alması. İnşallah tutar uğraşan herkesin yüzü gülsün insallah
Allah yardımcın olsun inşallah tutunurlar canım :dua:

Bende de bugün hafif göğüs ağrısı başladı estrofem yapıyor diye biliyorum. Birde kasıklarımda şişlik var transferden beri. O neyin nesi onu hiç anlamadım. Sen şimdi yarın yapcan mı test yani :confused: sabah mı
Canim yarin tek cizgi cikar zaten ama üzülmicem daha tek olursa yani oyle yapmak istiyorum hayalet de olsa cikar mi acaba diye:) benim 5.gün embriyosu 9 agustosta transfer edildi senin canim

Canim yarin tek cizgi cikar zaten ama üzülmicem daha tek olursa yani oyle yapmak istiyorum hayalet de olsa cikar mi acaba diye:) benim 5.gün embriyosu 9 agustosta transfer edildi senin canim
Benimde 10unda transfer canm. 5.gün embriyosu 2 tane. Ya bu transfer gününü sayıyor muyduk. Sana hangi gün test tarihi verdiler

Benim de 2 tane canim 20 agustos dedi doktorum canim transferi sayip 12.gün test dedi
Hımm banada 20 si dedi. Transferi sayıp 10. günü istedi. Aynı gün o zamn test tarihleri :) zaten çoğumuzun cumartesi testi. O gün keşke 0 negtif alıp yolumuza hamiş devam etsek yeni bir döneme girsek nelerimi vermezdim :KK200:

Kızlar bugün transferin 4. Günü catlatma ignesinin de 9. Günü ignelerin etkisi geçmiş mi diye idrar testi yaptım ama,sabahtan bir sürü su içip öyle 1. 2 saatlik bir ıdrsrla yaptım hayalet çizgi çıktı ignelerfir bu kadar erken çıkmaz herhalde dimi bu şekilde yapan oldu mu aranızda hic
4. Günü çok erken değil mi? Gerçi bende 6. Gün yapmıştım 2. Çizgi belliydi. 9. Gün tekrar yaptığımda netti ikinci cizgi.. 12. Gün kandada 270 çıkmıştı.. Hayırlısı olsun.. İnşaAllah iğnenin etkisinden değildir.

Arkadaslar erkek infertilitesi olan var mi? Degerleriniz nasildi? Hamilemisiniz hangi durumdasiniz? Bizim ileri 0 yerinde %5 morfoloji 2 :KK43:((
Bizim de hareket sıfır canım. Bizim sağlıklı dollendi şükür 9 tane hepsini de dondurdular ben ohsss olunca. Ama ilki düşük oldu. İkinci negatif. Şimdi üçüncü tedavimdeyim merak etme hareket tüp bebekte sorun olmaktan çıkıyor

canim çıktı mi sonuç? benim bugün 12 gunum ve 2 testim 300 çıktı çok şükür. bi daha teste gerek yok 2 hafta sonra kese için çağırdı. allahima binlerce şükür.
Çıktı şükür canım 488 maşallah çık şükür. Bizde iki hafta sonra keseye gitcez. Maşallah canım seninki de katlanmış çık şükür inşallah Rabbim hepimiznkini tamamına erdirsin

15/08/2016
Evvvettt kizlar muhtemelen hepnizde benden yaşça küçüksünüzdür..ben 38 oldum..Dün adet oldum ve bugun 3 . Denemem icin ilk igemi vuruldum..3 denememide ayni doktorda memorial Cem Demirelde yapiyorum..Bu sefer gonal f ile basladik onceki denemelerimde menapurdu ignelerim..arti vitamin arti birde klomen verdi ..sanirim yasim geregi daha saglikli yumurta elde etmek icin..Birde en son vurulan catlatma ignesi olan Ovitrelle nin yaninda gonapeptyl diye igne verdi ..hemsire vuracagun zaman tarif edicez dedi..Bu sekilde catlatma ignesinin yaninda igne vurulan oldumu ???
Hadi bakalim hayirlisi olsun diliyorum..Allah hic birimizin emeklerini bosa çikarmasin..Yaşim gereği son şanslarım olabilir lütfen dualarınızı eksik etmeyin benden .....
Hadi hayirli olsun tedavi canım. Evet ben ginopeptili uzun protokol olarak onunla başladı m. Catlatma iğnrme kadar vuruldum yaklaşık yirmi gün. Bi de en son transferini üçüncü günü yaptık bi tane

Selam bayanlar bugun transferimi oldum 5. Embiriosu cok iyi kalitede dediler cok sıkıştım stres oldum simsi evimdeyim hic bisi hissetmiorum:KK43: bana jel yazmislarda heycandan nasi kullanacami sormayi unuttum vajinanin icinemi sıkıcam nasi yapıcam bilen varsa yazsin lutfen
Hayırlı olsn canım. İnşallah pozitif i alırsın. Canım ucunu Kıvırcp kopart iyice içeri dogru it daha sonra sık. Kalkıp 15 dk ka yürü içeri yayılması icin

Günaydın güzel anne adayları ve aday adayları:anneadayı: Umut dolu haberler alacağımız bir gün olsun yine. İlk sayfadaki listeye baktım da tam 8 tane hamile arkadaşımız var. Ne şanslı bir topicteyiz. Allahım, bu mutluluğu biz bekleyenlere de yaşatsın inşallah. U umudum8 canım ne Mutlu olmuşsundur kalp atışlarını duyunca. Maşallah :nazar::nazar:Allah sağlıkla kucağına almayı da göstersin. :KK200:

X