2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Amin canim sarısı hepinizin başına

Gunaydin listenize beni de alir misiniz? 38 yasindayim. Sat: 26/07 Opu:07/08 transfer tarihi:11/08 Sisli memorialda tedavideyim. 4.ncü denemem. Test tarihim: 20/08 tek embriyo transferi. Cok heyecanliyimmmmm InsaAllah pozitif sonuc alırız hepimiz

Kızlar Selam,

Acil birşey soracağım. crinone jel kullanırken kahverengi parça gelen oldu mu aranızda?? KAn kokusu falan yok. İlaç atığıdır diye düşünüyorum ama. Bu 2. defa oldu. Yaşayan var mıdır? Normal mi?

Kızlarr hepinize günaydın mutlu bir gün diliyorum hepinize.. Burda sonuçları okudukca çok mutlu oluyorum içim kıpır kıpır oluyor.. Bende adetimi bekliyorum dondurulmş transferi için bugün opunun 10. Günü hala bişey yok. Bu konuda bilgisi olan varmı?

Kizlar gunaydnlar bol sevincli gunlerimiz olsn bsi aorucam 3.günle 5.gn arasndaki fark ne trasferde ben yeni oldugm icin merklaniyrm

selam kızlar bende sanırı yarın tedavıye baslayacagım. cuma gunu cypo adet duzenleyıcı ılacım bıttı bugun 4gunu dun az kanamam geldı bugun bıraz daha arttı bu ılacı kullanmadan once daha ıyı adet oluyordum ben 2. denememi yaptıracagım. hayırlısıyla bakalım ıns hersey temız cıkarda su surec baslar bıter :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…