2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kizlar iyi geceler. Size bi kac sorum olacakti.cevaplarsaniz sevinirim.Bende dondurulmus transferim icin su an estrofem kullaniyorum gunde 3 defa.bugun kontrole gittigimde 6mm olmus rahim duvarim doktor 3gun daha kullan dedi.acaba bu 3 gunde 9mm ye cikarmi. Sizlere rahim duvari kac mm ken transfer yapildi ?

hayirli olsun tedavin canim insallah pozitif sonucu alirsin en tez zamanda.

ZehreNur canim femera ve menapur ne icin kullaniliyo ??
Canım sordum hepsi yumurta buyutmek için dediler tabi sayıyıda artırıyor
kişiye gore farklı ilaclar veriliyor benim sag ve solda 3 cmlik çikolata kistlerim varmış.ilk defa bu drdan öğrendim mesela..birde tshım biraz yuksek cıktı mesela transferden sonra bunun içinde ilac yazacakmış

Benimde donmuslarla oldu bugun transferim bn climara bant hemde estorfem kullandim gunde 2tane 9.5tu rahim kalinligi 3gun sonrasina transfer etti 11 12 olmasi lazim

Canım benim transferden 5 gün önce 8.8 demişti transfer günü gittiğimde kontrol etmeden direkt transfer yaptı doktor. Aret bey kontrol ederdi her defasında ama bu yapmadı. Kaç oldu bilmiyorum hemşire 9 u geçer demişti. Bende 3 tane kullanmıştm hala 3 tane kullanıyorm

Acaba bu uc gunde 8-9a ulasirmiki ulasirsa 5gun sonra transfer yapacak doktorda

Benimde donmuslarla oldu bugun transferim bn climara bant hemde estorfem kullandim gunde 2tane 9.5tu rahim kalinligi 3gun sonrasina transfer etti 11 12 olmasi lazim
Hayirli olsun canim insallah siki siki tutunur sana. Transferden onceki muayenende kacti 3gunde insallah kalinlasir benimde yaa..

İnşallah canım hepimiz için dua edelim. Senin durum ne mesajlara pek bakamadım ne zaman başladın tedaviye
Valla canim ben haziranda basladimda talihsizlikler yasadim biraz merkez kapandi baska yere sevk ettiler.ordada donduruyorlarmis hala beklemedeyim.bende ogretmenim okul kapandigi gibi basladim tatilde rahat rahat gecsin diye ama okul baslayacak hala transfer olamadim.bu islerde pek hesaba kitaba uymuyormus onu anladim.artik hakkimizda hayirlisi.insallah guzel haberlerini aliriz burda pozitifleri okuyunca bizlerede moral oluyor :)

Anladim canim.. hep sagda hem de solda mi varmis ( yahu bu doktorlar nasil bunu gormemis.. iyi ki daha da zaman kaybetmeden tüp e basladin canim cikolata kisti engel diye biliyorum cunku.. benim de tsh im 4 civari ben 2 yildir ilac kullaniyorum doktorum bebek tutunsa bile tsh yuksek olursa kimyasal olabilir demisti ya da zeka geriligi oluyomus bence dahiliye doktoruna git biran once euthrox versin sana tatlim..

Acaba bu uc gunde 8-9a ulasirmiki ulasirsa 5gun sonra transfer yapacak doktorda
Kalınlaşır diye düşünüyorum tatlm. İlk transferimde 9.4 tü hamile kalmştm. 8 ve üzeri yeterli deniyor. Zaten sıkıntı olsa doktorun riske atmaz. Ama sen mutlaka sor her defasında doktoruna kaç diye.

Kalınlaşır diye düşünüyorum tatlm. İlk transferimde 9.4 tü hamile kalmştm. 8 ve üzeri yeterli deniyor. Zaten sıkıntı olsa doktorun riske atmaz. Ama sen mutlaka sor her defasında doktoruna kaç diye.
İnsallah canim yaa 3 gun daha devam edicem artik. Senide biraz umutsuz gibi gordum ama bizim yasadigimiz talihsizlikten boyle dusunuyosun bence.Rabbim ol dedikten sonra hersey olur insallah guzel haberlerini bekliyorumm:)

İnsallah canim yaa 3 gun daha devam edicem artik. Senide biraz umutsuz gibi gordum ama bizim yasadigimiz talihsizlikten boyle dusunuyosun bence.Rabbim ol dedikten sonra hersey olur insallah guzel haberlerini bekliyorumm:)
Çok sağol canm. Ya neden böyleyim bilmiyorum hem biraz ondan hem de embriyolar 1.kalite değil. Birazda paldır küldür oldu. Dedim ya ne kan tahlili alıp baktılar nede ultrasonla sık kontrol edildim. İnsanın aklında bazı soru işaretleri oluncada ister istemez rahat olup pozitif düşünemiyor. Bir türlü ilk günden beri hissiyatım ve belirtilerim olmadığı yönünde. Allahıma güveniyorum o ol dedikten sonra tüm bunlar engel değil tabi. Bakalım az kaldı zaten. Yarından itibaren idrar testine başlıycam.

iyi düşünelim olumlu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…