2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canimmmm inşallah imtihanin bitmiştir ve Rabbim pozitif nasip eder ben 3. Deneme. ne zor günler geçirdiğini tahmin edebiliyorum. Az çok hepimiz yasiyorz. Kalpten duam sana inşallah bu son denemendir ve bebeğin seninledr canım benim

ALLAH razi olsun canım benimmmmm sen de alacaksın benim bebiximde alacak pozitifi Allah in izni ile. Evde yaptın mi kuzum çıkar belki evde. dualarım sizlerle canmsin inşallah pozitif haber bekliyorz. Ben hala endiseliym bi kere daha test yapsam rahatkarim. Değerim artar umarm

İnşallah canm ya çok ümit etmeden tamamen kaybetmeden de günlerimi geçiriyorum. Sana inanılmaz mutlu oldum. Kendim kadar sevindim. Bak sabrın sonu işte. Tadını çıkar ve stresten uzak dur
sabir nedemek arkadasim 12 sene yaaa cook şükür allahima bugunleri gordum ins kucagima aldigimida gorurum. ins mevlam sanada nasil edecek dualarimdasin canim

Ay ozaman benim Değerim 8. Gün değeri. Ben transfer günümle sayıyorum. Hadi inşallah güzel gelişmeler olur

10 gün canim test g unumdu. 132 cikti
Canimcimmmmm maşallah ay çok sevindim yaaa ne güzel değerin çok güzel inşallah katlanarak devam eder . Sen transfer ayin kaciydi. 5 gün embiryosu seninki . benim kuzUcuklara göre daha ilerde. Pembe uçurtma Şura sende inşaallah pozitif i gorcez sende de dualarimz seninle

Canim hayırlı olsun tatlım çok sevindim hepimiz aynı gün transfer olmuştuk hepimiz hamisiz
Kız taze anne nasılsın bakalım. Dörtlü inşallah sonucu . Bu tek pembe uçurtma kaldı. Hadi inşallah yarın o ve diger arkadaş lari bekliyor z. Can senin değer kaç çıkmıştı ilk değer. Senin test te silik cikmisti öyle hatirliyorm değil mi

sagol canim benim. 3 ağustos ta 5 gun 2 tane transfer oldu. ins katlanarak devam eder

Trans
Transferden sonra bana,sadece progestan ve hibor iğne verdiler onlar da catkstma iğnesi değil senin bu dediklerin catlatma iğnesi mi transferden sonra niye catlstma iğnesi veriliyor ki bilemedim

Benim 5.güm embriyosu canim 5.günüm bir hafta kaldi teste ama bende boyle kasik agrisi bel agrisi hic olmadi sadece dün tansiyonum düstü midem bulandi halsizlestim cok uyuyunca iyi geldi sabaha iyiydim hala da baska birsey yok canim bende tutmadi diye üzüyorum kendimi ama nasip canim ya dua edermisin bana da

Canim sende kötý seyler dusunme senin tutunurken bebisin agrisi olmustur tutunmustur artik gecmistir agrin canim oyle dusun ama ben ne düsüneyim bilemedim canim ya birbirimize dua edelim hep insallah canim benim destek olalim birbirimize boyle insan rahatliyor biraz

Aynen Can'ım ya aslında günler geçtikçe sabrımızda azalıyor galiba insan ne düşüneceğini şaşırıyor ben 99 kez ya mübdiu çekiyorum düşüğü önlüyormuş formda okumuştum inş rabbüm dualarımızı duyar bizede nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…