2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canım test hem yanıltabilir hem de 8. Gün test yapmak için erken. Kendini üzmeden test gününü bekle ve güzel haberler al inşallah.
İnsaAllah canım bende cok ıstıyorum o gun pozıtıf haberı alıp sızlere yazmayı ...Tammam soyledıgınız gıbı uzmeden gunlerın gecmesını beklıcem Hayırlısı artık..Çok tesekkur ederım..

Canım cok sevindim tebrik ederim degerin kat kat artsın saglıcakla kucagına almayı nasip etsin Rabbim

sagol canim uzun zamandir bekliyorum o takvimi yapabilmek icin. doktorum kendi aradi müjdeyi kendisi verdi. gayet güzel herşey yolunda pazartesi tekrar kan vermek için bekliyorum dedi.
Canım tebrik ederim gözün aydın Allah sag salim kucagına almayı nasip etsin inşallah
Kızlar sırayla keseyi ve pıtpıtları duyup gebeliğin tadını cıkarın 9 ay boyunca hep mutlu ve saglıklı olun bebişlerinizle

Dualarınızı esirgemeyin
İnşallah simdi sıra bizlerde

Kızlar ben bugun ilk iğnelerimi vuruldum.5 gunluk iğne verdi 18 inde kontrol var
Gonal f 225 iki kutu aldım.hemşire uygulamalı anlattı.eve gelince baktım kullanılan dozun dibinde cok az ilac var.
4 iğne daha yapmam lazım fakat bunlar yetmeyecek gibi duruyor.
Size yeterli gelmişmiydi? Yeniden mi alıcam bu ilactan
Kızlar ismen(bahar)dualarınızı beklerim
Allah hepimizin kucagını doldursun inşallah

sagol canim. allah tez vakitte sizlere de nasıl etsin.

Canim tedavun hayirli olsun cok sevindim bende biran once baslamak istiyorum ama sanirim kullandigim antibiyotik gecikme yapicak (
Su igne konusuda onemli canim doktoruna danis..
Sen kendin mi yapican bundan sonra esim bana ben yapamam dedi insan kendine nasil batiracak ya

Kızlar ilacları dolaba koydum bi sakıncası olmaz degil mi ay ilk gunden panik oldum ya bu arada yumoşlarım cok iyiymiş teyzeleri hehee

Sagol canım basta bende cok korkmustum ama inan cok basitmiş hiç acıtmıyor ben kendim vurucam iğneleri
Yarın olmadı arıycam zaten yetmeyecek sekilde yazmazlardı heralde ilacı bilemedim bnde

Sağolasın cnm benim Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün insallah

Kızlar ya zaman geçmiyor ikinci günüm daha transfer sonrası sanki olmayacakmış gibi diken ustundeyim ilk denenem genelde herkesin ikici 3. Denemeleri burda. Sürekli burdaki yazılanları okuyorum. Aklım hep orda tutuyor mu tutmuyorum. Jeff. Siz nasıl beklediniz 12 gün hiçbir belirti de yok bir tek opudan beri devam eden göğüs acımasi. Korkuyorum beklemek çok zormus

Canim gunluk dozun 96 mi oluyo simdi senin?

Sagol canım basta bende cok korkmustum ama inan cok basitmiş hiç acıtmıyor ben kendim vurucam iğneleri
Yarın olmadı arıycam zaten yetmeyecek sekilde yazmazlardı heralde ilacı bilemedim bnde

Ay gercekten mi ya acitmamasina sevindim ama ben cok zayifladim ya 49 kiloya dustum gobegimde yagli kisim yok denecek kadar az bakalim nasil olacak..
O degil de zehrenur bi yerden basladik ya inan dusuncesi bile beni mutlu ediyo o kadar cok sikilmistim ki her ay husran yasamaktan

Gonal f in bi kutusu 600 doz yani senin elinde 1200 doz ilac var uygulaman gerekense 1125 ) yani yetiyo canim merak etme.banada iyle cok az kaliyomus gibi geliyodu ama siringalarda kucuk zaten ayrica gonal f en basit vurulan igne hic merak etme ne yakiyo nede batirirken aciyo onemli olan tereddut etmeden tek seferde batirmantedavin hayirli olsun guzel haberlerini aliriz ins

Canim oyalanacak bisiler bul oyun falan oyna :)) kitap oku desem düsunmekten odaklanamazsin simdi.. haklisin ama bak en zor kismi gectin simdi bekleme kisminda bence tadini cikarmaya bak

Cahilim cahil :)) ben gonalf f 225 diyince toplam 225+225= 450
Sonra bunu 5 gun boyunca uygulamasi icin 5 e bol 450/5= 90 gunluk doz olarak hesepladim nasil ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…