2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

benimde hiç ümidim yoktu. çünkü idrar testinde hiç çıkmadı oyuzden moralim çok bozuldu olmadi dedim. ama olmuş allah büyük ışte. oyuzden ümidini kesme
İnşallah canm ya çok ümit etmeden tamamen kaybetmeden de günlerimi geçiriyorum. Sana inanılmaz mutlu oldum. Kendim kadar sevindim. Bak sabrın sonu işte. Tadını çıkar ve stresten uzak dur

Ayy Can'ım aynen hırpalama kendini inan bende de artık hiçbir belirti yok üstelik o kadar su içmeme rağmen bugün tuvalet sorunu yaşıyorum. İnan başlarda belirtin olup sonra birşey hissetmemen daha kötü benim içimde hiç umut kalmadı sanırım bebişi üzme tadını çıkar herşeyin inş güzel sonuçlar alacaksın

Canim seni tebrik ederim degerilerin cok iyi cikmis canim ilk günden itibaren varmiydi agrin falan biraz anlatirmisin yoksa hic belirtin yok muydu
Canim. Benimki 3. Gün embiryosu. İlk günler derinden sizi hissettim ara ara. Sonra durdu 5. 6. Günler belim ve kasık lar ağrıdı korktum. Bu arada gece bi ara beni sıtma tuttu atesim yuksrlms belirtimudr bilmiyorum ama dondüm resmen eşim iki tane pike ile bastırdı üstümu. Gece bi uyandım şu icindeydim. Sabah biseyim yoktu. 7. Gün agrisizi yok tutmadı diye üzüldüm ağladım. Arasıra ince sizi giriyordu adet ağrısı gibi yine üzüldüm . Sonra baktım hiç bişey hissetmiyorum. 8 9 günler ağrı sizi yok hic bisey hissetmiyirum sadece göğüsleri m şiş çamaşır rahatsız ediyor acıyor biraz. Böyle yani kuzum. Senn test ne zamn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…