2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Evet canım bulent hoca çok ıyı bırı değilmi bu 8.tupbebek denemem ılk defa bu kadar pozıtıf bır doktor goruyorum..kac embrıyo senın canım??

Canim evet cok pozitif biri ama ben sadece bir kere gordum ilk muayanede o muayane etti sonra diger bayan doktorlar ilgilendi hep ama bülent beye danisilarak yapildi hep benim ilk canim iki tane embriyo transfer edildi 5.gün embriyosu olarak cok heyecanliyim canim bugün transferi sayarsak 5.günüm senin nasil peki canim

Hadı hayırlısı canım İlkte tutar ınsaAllh..Bızımde 5.gun dondurulmus tek embrıyo..bugun 8.gun

Selam arkadaşlar nasipse şişli memorialde tüpe başlıcaz ama benim sizlere sorum olucak bugun adet oldum ayşe hoca bana adetinin 2.günü gel başlayalım demişti bugun aradım sekreter kız aktif kanamanın 2.günü diyo pazartesi , kafam karıştı benim bugun kanamam az ama yarın yoğun olcak pazartesi azalcak takrar sizler tecrübelisiniz ne zaman başlamalıyım yarın mı p.tesi mi?

bide yarın erkek doktor varmış ultrason ve iğne vercek sadece dimi alttan muayane olmaz zaten pazar gününe denk gelmesi kötü oldu..

bide yarın erkek doktor varmış ultrason ve iğne vercek sadece dimi alttan muayane olmaz zaten pazar gününe denk gelmesi kötü oldu..
Canim adetin ikinci yads 3. Gunu baslatiyolar .ilk muayenede kan tahlili ve vajinal muayene ona gore igne yaziliyorr

Canım sabah meryem süresi okudum dua ettim. Şuan hastanede dinleniyor. Allah razı olsun sizlerden

Ayy pozitif haberlerini duyunca çok seviniyorum Allah emeklerimizi boşa çıkarmasin hamiş olan anneler bebislerinizi ssg saglim kucağınıza almayı nasip etsin hepinize hayırlı olsun inş bende ayin 20 sinde hayırlı ve sevinçli haber veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…