2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Allah razı olsun canım ya cok duygulandım benımde bugun 8.gunum cok heycanlıyım 8.denemem ınsaAllah bu defa tutar senınkı gıbı ....Allahım noluuuurrrrrrrrrr burdakı tum sonuc bekleyen arkadaslaarıma pozıtıf goster.(((((
Canimmmm inşallah imtihanin bitmiştir ve Rabbim pozitif nasip eder ben 3. Deneme. ne zor günler geçirdiğini tahmin edebiliyorum. Az çok hepimiz yasiyorz. Kalpten duam sana inşallah bu son denemendir ve bebeğin seninledr canım benim

B benim bebisim inşallah sen de güzel haber vereceksin. Nasıl heyecanlısın di mi :)
Y yenibidunya canım benim yarın test günüm :KK66: senin değerin çok iyi maşallah katlana katlana devam etsin, kuzucuklar sağlıkla doğsun inşallah.
ALLAH razi olsun canım benimmmmm sen de alacaksın benim bebiximde alacak pozitifi Allah in izni ile. Evde yaptın mi kuzum çıkar belki evde. dualarım sizlerle canmsin inşallah pozitif haber bekliyorz. Ben hala endiseliym bi kere daha test yapsam rahatkarim. Değerim artar umarm

İnşallah canm ya çok ümit etmeden tamamen kaybetmeden de günlerimi geçiriyorum. Sana inanılmaz mutlu oldum. Kendim kadar sevindim. Bak sabrın sonu işte. Tadını çıkar ve stresten uzak dur :KK200:
sabir nedemek arkadasim 12 sene yaaa cook şükür allahima bugunleri gordum ins kucagima aldigimida gorurum. ins mevlam sanada nasil edecek dualarimdasin canim

Ben ilk 10 gün delirdim bel bacak Ağrı'sından şimdi iyiyim çok şükür senin de azalacak canım sabret

Yok canım transfer günü sayılmıyor bize pazartesi haber verecek doktor ne zaman çağıracağını söyleyecek tatlım :)
Ay ozaman benim Değerim 8. Gün değeri. Ben transfer günümle sayıyorum. Hadi inşallah güzel gelişmeler olur

10 gün canim test g unumdu. 132 cikti
Canimcimmmmm maşallah ay çok sevindim yaaa ne güzel değerin çok güzel inşallah katlanarak devam eder . Sen transfer ayin kaciydi. 5 gün embiryosu seninki . benim kuzUcuklara göre daha ilerde. Pembe uçurtma Şura sende inşaallah pozitif i gorcez sende de dualarimz seninle

Canim hayırlı olsun tatlım çok sevindim hepimiz aynı gün transfer olmuştuk hepimiz hamisiz:anneadayı::KK49:
Kız taze anne nasılsın bakalım. Dörtlü inşallah sonucu . Bu tek pembe uçurtma kaldı. Hadi inşallah yarın o ve diger arkadaş lari bekliyor z. Can senin değer kaç çıkmıştı ilk değer. Senin test te silik cikmisti öyle hatirliyorm değil mi

Canimcimmmmm maşallah ay çok sevindim yaaa ne güzel değerin çok güzel inşallah katlanarak devam eder . Sen transfer ayin kaciydi. 5 gün embiryosu seninki . benim kuzUcuklara göre daha ilerde. Pembe uçurtma Şura sende inşaallah pozitif i gorcez sende de dualarimz seninle
sagol canim benim. 3 ağustos ta 5 gun 2 tane transfer oldu. ins katlanarak devam eder

Trans
Sana transferden sonra Gonapeptly ve choriomon vermediler mi canım?

Bunu ben de çok düşündüm hatta ben pıhtılaşma testi yaptırdım normal çıktı ama sonra ilaçların prospektüslerini okudum ve progestan iğnesi kanda pıhtılaşma yapıyormuş yağlı ilaç ya sanırım o Yüzden kullandırıyor çünkü bana 9. Haftaya kadar ikisine de devam dedi canım..
Transferden sonra bana,sadece progestan ve hibor iğne verdiler onlar da catkstma iğnesi değil senin bu dediklerin catlatma iğnesi mi transferden sonra niye catlstma iğnesi veriliyor ki bilemedim

Canim. Benimki 3. Gün embiryosu. İlk günler derinden sizi hissettim ara ara. Sonra durdu 5. 6. Günler belim ve kasık lar ağrıdı korktum. Bu arada gece bi ara beni sıtma tuttu atesim yuksrlms belirtimudr bilmiyorum ama dondüm resmen eşim iki tane pike ile bastırdı üstümu. Gece bi uyandım şu icindeydim. Sabah biseyim yoktu. 7. Gün agrisizi yok tutmadı diye üzüldüm ağladım. Arasıra ince sizi giriyordu adet ağrısı gibi yine üzüldüm . Sonra baktım hiç bişey hissetmiyorum. 8 9 günler ağrı sizi yok hic bisey hissetmiyirum sadece göğüsleri m şiş çamaşır rahatsız ediyor acıyor biraz. Böyle yani kuzum. Senn test ne zamn
Benim 5.güm embriyosu canim 5.günüm bir hafta kaldi teste ama bende boyle kasik agrisi bel agrisi hic olmadi sadece dün tansiyonum düstü midem bulandi halsizlestim cok uyuyunca iyi geldi sabaha iyiydim hala da baska birsey yok canim bende tutmadi diye üzüyorum kendimi ama nasip canim ya dua edermisin bana da

Ayy Can'ım aynen hırpalama kendini inan bende de artık hiçbir belirti yok üstelik o kadar su içmeme rağmen bugün tuvalet sorunu yaşıyorum. İnan başlarda belirtin olup sonra birşey hissetmemen daha kötü benim içimde hiç umut kalmadı sanırım :KK43: bebişi üzme tadını çıkar herşeyin inş güzel sonuçlar alacaksın
Canim sende kötý seyler dusunme senin tutunurken bebisin agrisi olmustur tutunmustur artik gecmistir agrin canim oyle dusun ama ben ne düsüneyim bilemedim canim ya birbirimize dua edelim hep insallah canim benim destek olalim birbirimize boyle insan rahatliyor biraz

Canim sende kötý seyler dusunme senin tutunurken bebisin agrisi olmustur tutunmustur artik gecmistir agrin canim oyle dusun ama ben ne düsüneyim bilemedim canim ya birbirimize dua edelim hep insallah canim benim destek olalim birbirimize boyle insan rahatliyor biraz

Aynen Can'ım ya aslında günler geçtikçe sabrımızda azalıyor galiba insan ne düşüneceğini şaşırıyor ben 99 kez ya mübdiu çekiyorum düşüğü önlüyormuş formda okumuştum inş rabbüm dualarımızı duyar bizede nasip eder

X