2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Cok sevindim Canım... Allah tamamına erdirsin insaallah, geliyor bebisko

A
amın canım cok sagol. Gıdıyorum kan vermeye. Mevlam nasıp etmıstır ons.

Bizim sayımız çok az canım bin bile değil Rabbinden ümit kesilmez çok şükür böyle bir tedavisi var inş bu yolda kavusucaz bebeklere
Canim dogal yolla olmadiktan sonra ha 8 milyon 10 milyon olmus ha 500 600 hic fark etmiyor tüp bebek icin yumurta sayin kadar sperm olsa yetiyor ikimizin de sansi tüp bebekte erkek faktörü icin ayni sen hic sayiya takilma doktorum bana sende bir problem yok dedi tutacak insallah dedi ama Rabbim nasip ederse olcak canim yoksa baksana simarik83 eslerimizin degerleri ayniydi asagi yukari o kendiliginden kaldi yeterki O Ol desin insallah bizim icin de Ol emri verilmistir canim ya

Aynen kuzu beş yumurta vardı beş tane Sperm yeter dedi doktor haklısın hep mücadele halindeyiz kuzu hayata sımsıkı satılığa ben bu tedavide olmasa diğerinde olacağına inanıyorum bu bizim sınavım Rabbim kolay eylesin tüp bebek deneyemeyen insanlar var hamd olsun halimize pozitif enerji yolluyalom gobisimize sende ağrı yol die üzülme ne ler duyuyoruz ağrısı olmayıp hamileler bende ilk tedavide ağrım çöktü nagqtif sonuç aldım nasip ağrıya sizinle alakası yok bunun...

Sağolasin canim benim ya sabah sabah iyi oldu rahatladim biraz gercekten insallah iki bursali olarak müjde veririz birbirimize ya:)

Allah razı olsun canım ya cok duygulandım benımde bugun 8.gunum cok heycanlıyım 8.denemem ınsaAllah bu defa tutar senınkı gıbı ....Allahım noluuuurrrrrrrrrr burdakı tum sonuc bekleyen arkadaslaarıma pozıtıf goster.(((((

Aynen canim bacaklarim da kopuyor agridan bende bugun ölctureyim tansiyonumu dün o kadar kötü oldum ki hastsneye gidecek halim bile yoktu erkenden uyudum simdi daha iyiyim şükür sağolasain canim

Ben ilk 10 gün delirdim bel bacak Ağrı'sından şimdi iyiyim çok şükür senin de azalacak canım sabret

İNŞALLAH kuzum inşallah öyledir. Alkah razi olsun.Transfer olduğum günü de sayıyorum değil mi sayarkn. Keseyi gördün mü sen inşallah canm

Yok canım transfer günü sayılmıyor bize pazartesi haber verecek doktor ne zaman çağıracağını söyleyecek tatlım :)

Brill in bugun kontrolu vardi da saat kacta bilmiyorum.guzel haberini bekliyorum csnim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…