2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ins kat kat artar degerın. Hayırlı olsun tekrar.duaların da bızlerıde unutmadığın ıcın dahil canım. Benımde yarın test gunüm.hayırlısı allahtan
Aaa canım ben bi tek pembe uçurtma yarin biliyordum
Sen de mi yapicaksin ay kuzum inşallah hayırlı pozitif sonuçları verecrksiniz. Duaları. her daim sizlerle bu durumu yaşayan bilir çok zor. Kimse bizi anlamiyor. Çünkü bizim penceremizden bakamiyorlar canım.

9. Gün için çok güzel bir değer canım. Maşallah. Ne kadar mutlusundur kimbilir. Allah sonuna kadar yüzünü hep güldürsün. Bizlere de dua etmeye devam et lütfen. :anne:
İnşallah öyledir kuzum mutlu yum şükür inanamıyorum hala ama bi yandan da korkuyorum. İlk gebeligim Allah korusun sonradan düşmeye başlamıştı. İnsan endişe ediyor. Pazartesi daha rahat olcam sanirim kesesi de girersen anca rahatlarm. Her daim dualrimdasinz. Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın. Mis kokuya kavustursun tez vakit inşallah bizleri

Yenibidunyaa caniim cok guzel bir haber tebriik ediyorum ..coookk sevindiim..kacirrdigim hamile haberu varsa onlari da tebrik ediyorum...

Cnm ben transferin 9. Günü test yapicagim zaman catlatma ignelerinin 14. Günü ol ucak teknigne olsa etkisi geçmiş olur da iki iğne olduğu için 14 güne etkileri kalır mi ki 5. Gün derken şen neyi kastettin anlamafim

Sana transferden sonra Gonapeptly ve choriomon vermediler mi canım?
Gecmis olsun canim.. tüp bebekte kan sulandirici niye veriyolar ki

Bunu ben de çok düşündüm hatta ben pıhtılaşma testi yaptırdım normal çıktı ama sonra ilaçların prospektüslerini okudum ve progestan iğnesi kanda pıhtılaşma yapıyormuş yağlı ilaç ya sanırım o Yüzden kullandırıyor çünkü bana 9. Haftaya kadar ikisine de devam dedi canım..

Canlaarr geldim biraz zor olsa da kan veerbildik şükür. Sonucum 44 kızlar. Sizce nasıl biraz düşük ama 3. Gün embiryosu 5. 6 . Gün tutunuyormus bu gün benim 9. Günüm. Pazartesi tekrar vericem inşallah katlanır. Hepinize Rabbim razi olsun. Kader arkadaslarim. Teste giderken tam ezan okunuyordu hepinize dua ettim ismen hatirkayabildiklerimi ismen saydim ve tum topikteki arkadaşlarıma hayırlısıyla olumlu sonuçlar ver bebeklerimizee kavuştur Allah im dedim. Rabbim hepimize evlat duygusunu tattirsin inşallah. Bu yolda çaba sarf eden herkese Rabbim güç versin imtihanimizi kolay kilsın. Şükür şükür bin şükür... Pembe uçurtma canım yarın senden de güzel haber bekliyoruz sonra diğer arkadaşlar birer birer yazacak buraya mutlu haberleri inşallah

Düşük değil canım normal 12. Gün 100 ün üzerine çıkacak demek bu tebrik ederim:anneadayı::nazar:

Aynısını yaşadım hatta sürekli hale geldiği için eşim tansiyon aleti aldı şu an hala tansiyonum 9/6 ve 10/7 arasında gidip geliyor doktor normal dedi kan sulandırıcılar yapıyormuş bacaklarımın Ağrı'sından hissediyorum düştüğünü gerçekten kötü :oops:
Aynen canim bacaklarim da kopuyor agridan bende bugun ölctureyim tansiyonumu dün o kadar kötü oldum ki hastsneye gidecek halim bile yoktu erkenden uyudum simdi daha iyiyim şükür sağolasain canim

Geçmiş olsun canım dikkat et. Valla bende ki ağrılar iyice azaldı bende korkmaya başladım tutmadı diye kasıklarımda batma falan kalmadı :KK43: tansiyonunu ölçtür bi stres yapıyosan ondan da olabilir
Sağolasin canim gece cevap yazamadim cok kötüydüm simdi iyiyim cok sukur canim bende hicbir agri batma siskinlik yok ben bu yuzden cok hirpaladim kendimi esim doktorumu aradi dedi boyle boyle oyle sey mi olur dedi o zaman test yaptirmayalim hic agri varsa tuttu yoksa tutmadi diyelim dedi herkesin farklidir bünyesi baskalarinin belirtilerini dinleyip kendinde aramasin stres yaparsa Allah korusun tutmayabilir dedi bende artik belirti aramiyorum canim belki bizim agri aci esigimiz yuksek o yuzden hissetmiyoruzdur baska doktorum oyle demisti aci esigin yuksek senin diye bir arkadasimin da aci esigi yuksekti normal dogum sancisi yok diye suni sanci verdiler kiza bilgisayar ekraninda sanci gorunuyordu ama kiz gram hissetmedi beklediler beklediker yok ki duymussundir suni sanci ne kadar kotu bir agru verir diye kiza hic islemedi en sonunda sezaryana aldilar insallah bizimde ondandir canim

Kızlar 9 da transferim var dua bekliyorum:)
Canim benim sabah fetih süresi okudum tedavide olan hamis olan herkese bagisladim. Senin için ve bugun transfer opu olcak sonuç alacak arkadslarm icin de okumuş oldu inşallah. Rahat ol canm. Transfere girmeden ayetelkursi oku. 3 kez. Ya musavvir çek transfer anında. Rahat ol kendini gevşek bırak ki bebeğin rahatça tutunsin Ve bebeğini yerlesirken o unutulmaz ani izle.. ilk andan itibaren bebrginke konus hosgeldin anneciğim de seni çok seviyor z de ozledk de ben hep böyle şeyler yaptım. Gitmeden de imkanın varsa fetih oku. Ve abdest li git transfere. Çok yazdım kusura bakma içimden geldi Dualarım seninle kuzum...

Sağolasin canim gece cevap yazamadim cok kötüydüm simdi iyiyim cok sukur canim bende hicbir agri batma siskinlik yok ben bu yuzden cok hirpaladim kendimi esim doktorumu aradi dedi boyle boyle oyle sey mi olur dedi o zaman test yaptirmayalim hic agri varsa tuttu yoksa tutmadi diyelim dedi herkesin farklidir bünyesi baskalarinin belirtilerini dinleyip kendinde aramasin stres yaparsa Allah korusun tutmayabilir dedi bende artik belirti aramiyorum canim belki bizim agri aci esigimiz yuksek o yuzden hissetmiyoruzdur baska doktorum oyle demisti aci esigin yuksek senin diye bir arkadasimin da aci esigi yuksekti normal dogum sancisi yok diye suni sanci verdiler kiza bilgisayar ekraninda sanci gorunuyordu ama kiz gram hissetmedi beklediler beklediker yok ki duymussundir suni sanci ne kadar kotu bir agru verir diye kiza hic islemedi en sonunda sezaryana aldilar insallah bizimde ondandir canim
Canim benimde ağrım çok beim de iki gündür uyutmuyor bile yani o derece bende korkuyorum adet olucam die hepimizin başka tanı en önemli sonuç kan testi bizim hocadan hiç bir belirti olmaz ilaçlar yapıyordur demişti ama benim belim aşırı ağrıyor normal değil bence hepimiz için hayırlısı kan sonucuna kadar bekliycez cnm

Canim benimde ağrım çok beim de iki gündür uyutmuyor bile yani o derece bende korkuyorum adet olucam die hepimizin başka tanı en önemli sonuç kan testi bizim hocadan hiç bir belirti olmaz ilaçlar yapıyordur demişti ama benim belim aşırı ağrıyor normal değil bence hepimiz için hayırlısı kan sonucuna kadar bekliycez cnm
Canim burda pozitif sonuc alan arkadaslarin nerdeyse tümünün ağrısı vardi bende olmayinca direk tutmadi diye dusundum bak senin bel agrin da iyiye isarettir canim sevin bence ben de agrisi olmayan ama hamile kalan o az kesim icindeyimdir insallah

Canim benim sabah fetih süresi okudum tedavide olan hamis olan herkese bagisladim. Senin için ve bugun transfer opu olcak sonuç alacak arkadslarm icin de okumuş oldu inşallah. Rahat ol canm. Transfere girmeden ayetelkursi oku. 3 kez. Ya musavvir çek transfer anında. Rahat ol kendini gevşek bırak ki bebeğin rahatça tutunsin Ve bebeğini yerlesirken o unutulmaz ani izle.. ilk andan itibaren bebrginke konus hosgeldin anneciğim de seni çok seviyor z de ozledk de ben hep böyle şeyler yaptım. Gitmeden de imkanın varsa fetih oku. Ve abdest li git transfere. Çok yazdım kusura bakma içimden geldi Dualarım seninle kuzum...
Canim seni tebrik ederim degerilerin cok iyi cikmis canim ilk günden itibaren varmiydi agrin falan biraz anlatirmisin yoksa hic belirtin yok muydu

Canim burda pozitif sonuc alan arkadaslarin nerdeyse tümünün ağrısı vardi bende olmayinca direk tutmadi diye dusundum bak senin bel agrin da iyiye isarettir canim sevin bence ben de agrisi olmayan ama hamile kalan o az kesim icindeyimdir insallah
Birtanem aynen hic ağrisi olmayıp tutan var çok ağrısı olup tutmayan da nasipimizde vardır inş cnm anne baba olmak senin test günün ne zman net tarih erkenden idrar yapıcam mi

Birtanem aynen hic ağrisi olmayıp tutan var çok ağrısı olup tutmayan da nasipimizde vardır inş cnm anne baba olmak senin test günün ne zman net tarih erkenden idrar yapıcam mi
Canim benim 5.gün embriyosu daha erken de belli olurmus ama doktorum bana 20agustos dedi ben tabi bekeleyemicem buyuk ihtimal daha erken yaparim canim 18i gibi bugün 5.günüm senin kac günün var canim teste

Canim benim 5.gün embriyosu daha erken de belli olurmus ama doktorum bana 20agustos dedi ben tabi bekeleyemicem buyuk ihtimal daha erken yaparim canim 18i gibi bugün 5.günüm senin kac günün var canim teste
Cnm ayniyiz Beş gün emboriyosu Blast cnm benimde test günüm 20 agustos dediler cnm siz Nerede yaptınız cnm

X